POMPY CIEPŁA ŚLĄSK

Pompy ciepła to jedne z najbardziej polecanych dziś i chętnie montowanych urządzeń grzewczych wykorzystujących bezpłatną energię pochodzącą z natury. Ten sprytny sposób ogrzania budynku mieszkalnego pozwala nie tylko efektywnie wykorzystywać zasoby pozostające w środowisku naturalnym, ale również skutecznie (oraz pro ekonomicznie), uniezależnić się od drogich paliw kopalnych. Pompy ciepła na Śląsku to rozwiązanie z najwyższej półki branżowej – ich montaż pozwoli bowiem na otrzymanie aż 80% energii prosto ze środowiska. Napęd systemu nowoczesnych pomp ciepła wymagać będzie jedynie wykorzystania zaledwie 20% energii. W praktyce więc z 1 kWh energii elektrycznej otrzymać można nawet około 5 kWh energii cieplnej. Tyle oszczędności kryje w sobie jedno urządzenie. A to właśnie nowoczesna pompa ciepła, która grzeje tak skutecznie i niedrogo, jak nic innego.

Pompy ciepła znajdujące się w naszej ofercie

Obszar działania – Śląsk

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą pomp ciepła. Klienci modernizujący lub budujący nowy dom mogą skorzystać z 5 lokalizacji naszych oddziałów – wszystkie znajdują się w południowej Polsce. Działamy na Śląsku w takich miastach jak: Bielsko-Biała, Gliwice, Katowice, Pszczyna, Rybnik, Tarnowskie Góry, Tychy, Zabrze, Żory, Żywiec. Głównie na terenie tych miast działamy! Nie mieszkasz w tych miastach? Nie ma problemu! Działamy na terenie całego Śląska!

Zalety pomp ciepła

Wysoki poziom bez obsługowości – klucz do sukcesu tkwi w odpowiednio dobranym rodzaju pompy ciepła oraz jej profesjonalnym montażu.

Wielofunkcyjność – pompy ciepła na Śląsku mogą zarówno grzać zimą, jak i skutecznie chłodzić latem.

Nieskomplikowany montaż pompy ciepła – tu wymienić należy nie tylko gruntowe pompy ciepła, ale i powietrzne pompy ciepła.

Gwarancja zwrotu nakładów inwestycyjnych już po kilku latach.

Ogromne oszczędności kosztów ogrzewania.

Wysoka ekologiczność pompy ciepła – urządzenie grzewcze działa bowiem nie generując żadnych zanieczyszczeń do środowiska.

Opinie o pompach ciepła ze Śląska

„Jestem zachwycony działaniem gruntowej pompy ciepła na Śląsku. Nie dość, że skutecznie ogrzewa mój dom o powierzchni ponad 250 mkw., to jeszcze podgrzewa także wodę użytkową. Koszty ogrzewania w okresie grzewczym miesięcznie nie przekraczają 200 zł. To korzyść, jakich mało, gdy mam porównanie do horrendalnie wysokich kosztów ogrzewania gazem… Polecam niezawodne pompy ciepła na Śląsku.”

„Pompy ciepła to najtańsza opcja jeśli chodzi o koszty eksploatacji. Szczególnie odczuwam to w miesiącach zimowych, kiedy rachunki za ogrzewanie nie są wysokie. A dzięki oszczędnościom mogę potem myśleć o kolejnych proekologicznych inwestycjach w moim domu. Temat pomp ciepła zdecydowanie warto poznać bliżej.”

Pompy ciepła SOFATH

Pracujemy z najlepszymi producentami. Zobacz, czym charakteryzuje się pompy ciepła firmy SOFATH.

Firma Sofath należy do firmy Dedietrich, która z kolei jest częścią jednej z największych grup specjalizującej się w branży grzewczej w Europie – BDR Thermea. W ofercie marki SOFATH znajdziesz kilka typoszeregów pomp ciepła: Caliane, Termeo, Lizea i BECT.

Sofath już od 34 lat produkuje pompy ciepła w oparciu o swoje unikalne rozwiązania technologiczne. W całej Europie jest już ponad 200 tysięcy instalacji ogrzewania wyposażonych w pompy ciepła SOFATH. Pracują w domach i obiektach przemysłowych, zapewniając komfort cieplny ich użytkownikom.

Rozwiązania te należą do jednych z najbardziej niezawodnych technologii grzewczych (żywotność sprężarki sięga nawet 20-25 lat). Pompy SOAFTH są również bardzo ekonomiczne – obniżają koszty ogrzewania nawet o ponad 50% w porównaniu do spalania oleju opałowego czy gazu. Charakteryzują się też cichą pracą, prostą obsługą i świetnym designem.

Zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą pomp ciepła. Pewnie zastanawiasz się, ile kosztuje pompa ciepła? Cennik zostanie dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Masz pytania dotyczące pomp ciepła?

Z chęcią na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!