REKUPERACJA

Dzięki rekuperacji będziesz cieszyć się niskimi wydatkami na energię i idealnym mikroklimatem. Zaprojektujemy optymalną instalację – specjalnie dla Ciebie.

Czyste powietrze w Twoim domu

Rekuperacja to inaczej wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła. Odpowiedni układ stale odbiera z pomieszczenia zużyte powietrze przepełnione kurzem, dwutlenkiem węgla i zapachami, dostarczając jednocześnie świeże o odpowiedniej temperaturze. Powietrze przechodzi przez tzw. wymiennik ciepła, dzięki czemu jest ono odzyskiwane do ponownego użycia.

Niekontrolowany przepływ powietrza, zależność od warunków atmosferycznych, duże straty ciepła – to wszystko wpływa na wzrost kosztów utrzymania domu. Właściwie zaprojektowany system rekuperacji eliminuje te czynniki.

Zalety rekuperacji

Przekonaj się, z jakich względów rekuperacja jest rozwiązaniem nie do zastąpienia.

Cicha i oszczędna praca

Rekuperacja działa bezgłośnie i jest energooszczędna. Pomagasz środowisku i zapewniasz spokój domownikom.

Spokój wewnątrz domu

Rekuperacja zapewnia świeże powietrze w domu bez konieczności otwierania okien. Docenisz to zwłaszcza, gdy mieszkasz przy ulicy.

Inwestycja, która się opłaca

Rekuperacja zwróci Ci się szybciej, niż sądzisz. Zaoszczędzisz nawet 50% na kosztach ogrzewania domu.

Koniec z zanieczyszczeniami i robactwem

W końcu pozbędziesz się owadów, insektów oraz kurzu – przecież okna pozostaną zamknięte.

Przyjazna alergikom

Rekuperacja eliminuje pyły i kurze, a nie je gromadzi. Z tego względu to rozwiązanie idealne również dla alergików.

Samowystarczalność

Rekuperacja jest samowystarczalna. Nie musisz instalować żadnych dodatkowych kominów wentylacyjnych.

Rekuperatory ThesslaGreen

Dbamy o to, by powietrze w Twoim domu było najczystsze jak to możliwe. Dlatego proponujemy Ci systemy wentylacji najlepsze z najlepszych – rekuperatory Thessla Green.

Wszystkie części wykonywane są z wykorzystaniem maszyn CNC. Zautomatyzowany proces produkcji części oraz indywidualnie dobierana procedura montażu pozwala na uzyskanie produktu wysokiej jakości w rozsądnej cenie.

Produkty Thessla Green podczas procesu produkcji przechodzą wieloetapową kontrolę jakości. Przed dostawą do Ciebie urządzenie jest uruchamiane na stanowisku testowym w celu sprawdzenia poprawności jego działania.

Wysoka efektywność energetyczna rekuperatorów Thessla Green zostały potwierdzone niezależnymi badaniami przeprowadzonymi zgodnie z normami PN-EN 308:2001 oraz PN-EN 13141-7:2010 w laboratorium Instytutu Technologii Eksploatacji – Państwowego Instytutu Badawczego w Radomiu.

Do kogo kierowana jest nasza oferta rekuperacji?

Swoją ofertę kierujemy głównie do osób, które budują swój nowy dom i którym zależy na czystym, zdrowym powietrzu w domu oraz obniżeniu kosztów ogrzewania.

Mamy 5 oddziałów w południowej Polsce, w których wyszkoleni pracownicy chętnie udzielą wyczerpujących wyjaśnień na temat rekuperacji. Działamy w takich rejonach jak: Śląsk (Gliwice, Rybnik, Katowice, Tarnowskie Góry, Zabrze, Tychy, Pszczyna, Żywiec, Bielsko-Biała), Małopolska (Kraków, Tarnów, Nowy Targ, Nowy Sącz), Świętokrzyskie (Kielce, Busko – Zdrój, Sandomierz, Skarżysko Kamienna), Podkarpackie (Rzeszów, Krosno, Jasło, Dębica, Sanok, Przemyśl).

Chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów na temat rekuperacji?

Nic prostszego – wystarczy, że się z nami skontaktujesz. Zapraszamy!