REKUPERACJA

Dzięki rekuperacji będziesz cieszyć się niskimi wydatkami na energię i idealnym mikroklimatem. Zaprojektujemy optymalną instalację – specjalnie dla Ciebie.

Czyste powietrze w Twoim domu

Rekuperacja to inaczej wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła. Odpowiedni układ stale odbiera z pomieszczenia zużyte powietrze przepełnione kurzem, dwutlenkiem węgla i zapachami, dostarczając jednocześnie świeże o odpowiedniej temperaturze. Powietrze przechodzi przez tzw. wymiennik ciepła, dzięki czemu jest ono odzyskiwane do ponownego użycia. Montaż wentylacji mechanicznej to dobre rozwiązanie dla domu!

Niekontrolowany przepływ powietrza, zależność od warunków atmosferycznych, duże straty ciepła – to wszystko wpływa na wzrost kosztów utrzymania domu. Właściwie zaprojektowany system rekuperacji eliminuje te czynniki.

Zalety rekuperacji

Przekonaj się, z jakich względów rekuperacja jest rozwiązaniem nie do zastąpienia.

Cicha i oszczędna praca

Rekuperacja działa bezgłośnie i jest energooszczędna. Pomagasz środowisku i zapewniasz komfort cieplny i spokój domownikom.

Spokój wewnątrz domu

Rekuperacja zapewnia świeże powietrze w domu bez konieczności otwierania okien. Docenisz to zwłaszcza, gdy mieszkasz przy ulicy.

Inwestycja, która się opłaca

Rekuperacja zwróci Ci się szybciej, niż sądzisz. Zaoszczędzisz nawet 50% na kosztach ogrzewania domu. Systemy rekuperacji pozwolą na odzyskiwanie ciepła.

Koniec z zanieczyszczeniami i robactwem

W końcu pozbędziesz się owadów, insektów oraz kurzu – wymiana powietrza będzie, a okna pozostaną zamknięte.

Przyjazna alergikom

Rekuperacja eliminuje pyły i kurze, a nie je gromadzi. Z tego względu to rozwiązanie idealne również dla alergików.

Samowystarczalność

Rekuperacja jest samowystarczalna. Nie musisz instalować żadnych dodatkowych kominów wentylacyjnych.

Rekuperatory ThesslaGreen

Dbamy o to, by powietrze w Twoim domu było najczystsze jak to możliwe. Dlatego proponujemy Ci systemy wentylacji najlepsze z najlepszych – rekuperatory Thessla Green.

Wszystkie części wykonywane są z wykorzystaniem maszyn CNC. Zautomatyzowany proces produkcji części oraz indywidualnie dobierana procedura montażu pozwala na uzyskanie produktu wysokiej jakości w rozsądnej cenie.

Produkty Thessla Green podczas procesu produkcji przechodzą wieloetapową kontrolę jakości. Przed dostawą do Ciebie urządzenie jest uruchamiane na stanowisku testowym w celu sprawdzenia poprawności jego działania.

Wysoka efektywność energetyczna rekuperatorów Thessla Green zostały potwierdzone niezależnymi badaniami przeprowadzonymi zgodnie z normami PN-EN 308:2001 oraz PN-EN 13141-7:2010 w laboratorium Instytutu Technologii Eksploatacji – Państwowego Instytutu Badawczego w Radomiu.

Do kogo kierowana jest nasza oferta rekuperacji?

Swoją ofertę kierujemy głównie do osób, które budują swój nowy dom i którym zależy na czystym, zdrowym powietrzu w domu oraz obniżeniu kosztów ogrzewania w stosunku do tradycyjnej wentylacji mechanicznej. Budując nowy dom warto zainwestować w instalacje rekuperacji. Ten system wentylacji jest lepszym i wydajniejszy niż wentylacja grawitacyjna. Instalacja rekuperacji to dobry wybór!

Mamy 5 oddziałów w południowej Polsce, w których wyszkoleni pracownicy chętnie udzielą wyczerpujących wyjaśnień na temat rekuperacji. Działamy w takich rejonach jak: Śląsk (instalacja rekuperacji śląsk, rekuperacja śląskie) (Gliwice, Rybnik, Katowice (rekuperator katowice), Tarnowskie Góry, Zabrze, Tychy, Pszczyna, Żywiec, Bielsko-Biała – rekuperator bielsko biała), Małopolska (Kraków, Tarnów, Nowy Targ, Nowy Sącz), Świętokrzyskie (Kielce, Busko – Zdrój, Sandomierz, Skarżysko Kamienna), Podkarpackie (Rzeszów, Krosno, Jasło, Dębica, Sanok, Przemyśl). Gwarantuje najwyższą jakość montażu rekuperacji na terenie województwa śląskiego.

Chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów na temat rekuperacji?

Nic prostszego – wystarczy, że się z nami skontaktujesz. Zapraszamy!