POMPY CIEPŁA RYBNIK

Uznawane za jedne z najnowocześniejszych, a do tego wysoce bezawaryjnych i bezpiecznych dla środowiska oraz ich użytkowników. To pompy ciepła w Rybniku zjednują sobie coraz więcej zwolenników – szczególnie wśród tych świadomych inwestorów, którzy pragną wyposażyć własny dom w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Dlaczego decydują się właśnie na zakup pompy ciepła? Warto coś nieco wiedzieć o tych wysoce niezawodnych urządzeniach produkujących energię cieplną. O skuteczności działania pompy ciepła – czy to gruntowej pompy ciepła, czy też pompy ciepła powietrznej, decydować będzie korzystanie z nieprzebranych źródeł energii pochodzących ze środowiska naturalnego. Źródła te nie dość, że są dostępne całkiem bezpłatnie, to jeszcze mają niesamowitą moc odnawiania się. Co więcej – nowoczesna pompa ciepła działać będzie tak, że wykorzysta 80% energii pochodzącej z natury, a zaledwie 20% zapotrzebowania pobierze z wykorzystania energii elektrycznej. Co jeszcze decyduje o tym, że wybór pompy ciepła jest działaniem pro ekologicznym? Chociażby to, że pompy ciepła w Rybniku do swojej pracy potrzebują naprawdę niewiele, a już z 1 kWh energii elektrycznej potrafią wytworzyć nawet 5 kWh energii cieplnej. Tego prostego rachunku nie trzeba chyba nikomu wyjaśniać jeszcze dokładniej. Korzystając z oferty naszej firmy przekonać się można, jak wiele ciekawych rozwiązań czeka na wszystkich zainteresowanych. I tak oto zainwestować można zarówno w zakup gruntowej pompy ciepła, jak i pompy ciepła powietrznej. Wszystkie z nich stworzone zostały w oparciu o wykorzystanie najnowocześniejszych technologii gwarantujących wysoką niezawodność działania.

Gruntowe pompy ciepła

Gruntowa pompa ciepła Rotorua

Gruntowa pompa ciepła GSHP

Powietrzne pompy ciepła

Powietrzna pompa ciepła De Ditrich ALEZIO S V200

Powietrzna pompa ciepła De Ditrich ALEZIO S

Powietrzna pompa ciepła R32, YKF SPLIT

Powietrzna pompa ciepła Zubadan Mitsubishi Electric

Powietrzna pompa ciepła Ecodan Mitsubishi Electric

Obszar działania – Rybnik

Oddziały naszej firmy spotkać można głównie w południowej Polsce. Na Śląsku zaś klienci znajdą nas nie tylko w Rybniku, ale również w Gliwicach, Katowicach, Tarnowskich Górach, Zabrzu, Tychach, Pszczynie, Żywcu czy w Bielsko – Białej.

Kontakt z wybranym oddziałem naszej firmy polecamy nie tylko tym, którzy są już zdecydowani na zakup pompy ciepła, ale także i tym, którzy jeszcze zwlekają z podjęciem ostatecznej decyzji. Doradzimy, rozwiejemy wszelkie wątpliwości i podamy powody dla których zakup pompy ciepła będzie co najmniej wskazany.

Zalety pomp ciepła w Rybniku

Proekologiczność pompy ciepła, która podczas swojej pracy nie emituje żadnych zanieczyszczeń do środowiska naturalnego.

Intuicyjna obsługa dobrze zaprogramowanego urządzenia.

Wysoka ekonomiczność – inwestycja w montaż pompy ciepła generuje duże oszczędności w ponoszonych kosztach ogrzewania.

Prostota montażu.

Duża efektywność działania nawet w skrajnych temperaturach.

Wielofunkcyjność – pompa może nie tylko grzać zimą, ale i skutecznie chłodzić latem.

Opinie o pompach ciepła w Rybniku

„Wybrałem pompę ciepła w Rybniku z fabrycznie wbudowanym podgrzewaczem. Od teraz oszczędzam nie tylko na ogrzewaniu domu, ale również podgrzaniu wody użytkowej. I jestem bardzo zadowolony z tak dużej wielofunkcyjności wybranej przeze mnie pompy ciepła.”

„Pompy ciepła to przyszłość świadomego ogrzewania budynków mieszkalnych i użytkowych. Zdecydowanie polecam, bo sam z nich korzystam!”

Masz pytania dotyczące pomp ciepła?

Z chęcią na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!