POMPY CIEPŁA RYBNIK

Uznawane za jedne z najnowocześniejszych, a do tego wysoce bezawaryjnych i bezpiecznych dla środowiska oraz ich użytkowników. To pompy ciepła w Rybniku zjednują sobie coraz więcej zwolenników – szczególnie wśród tych świadomych inwestorów, którzy pragną wyposażyć własny dom w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Dlaczego decydują się właśnie na zakup pompy ciepła? Warto coś nieco wiedzieć o tych wysoce niezawodnych urządzeniach produkujących energię cieplną. O skuteczności działania pompy ciepła – czy to gruntowej pompy ciepła, czy też pompy ciepła powietrznej, decydować będzie korzystanie z nieprzebranych źródeł energii pochodzących ze środowiska naturalnego. Źródła te nie dość, że są dostępne całkiem bezpłatnie, to jeszcze mają niesamowitą moc odnawiania się. Co więcej – nowoczesna pompa ciepła działać będzie tak, że wykorzysta 80% energii pochodzącej z natury, a zaledwie 20% zapotrzebowania pobierze z wykorzystania energii elektrycznej. Co jeszcze decyduje o tym, że wybór pompy ciepła jest działaniem pro ekologicznym? Chociażby to, że pompy ciepła w Rybniku do swojej pracy potrzebują naprawdę niewiele, a już z 1 kWh energii elektrycznej potrafią wytworzyć nawet 5 kWh energii cieplnej. Tego prostego rachunku nie trzeba chyba nikomu wyjaśniać jeszcze dokładniej. Korzystając z oferty naszej firmy przekonać się można, jak wiele ciekawych rozwiązań czeka na wszystkich zainteresowanych. I tak oto zainwestować można zarówno w zakup gruntowej pompy ciepła, jak i pompy ciepła powietrznej. Wszystkie z nich stworzone zostały w oparciu o wykorzystanie najnowocześniejszych technologii gwarantujących wysoką niezawodność działania.

Pompy ciepła znajdujące się w naszej ofercie

Obszar działania – Rybnik

Oddziały naszej firmy spotkać można głównie w południowej Polsce. Na Śląsku zaś klienci znajdą nas nie tylko w Rybniku, ale również w Gliwicach, Katowicach, Tarnowskich Górach, Zabrzu, Tychach, Pszczynie, Żywcu czy w Bielsko – Białej.

Kontakt z wybranym oddziałem naszej firmy polecamy nie tylko tym, którzy są już zdecydowani na zakup pompy ciepła, ale także i tym, którzy jeszcze zwlekają z podjęciem ostatecznej decyzji. Doradzimy, rozwiejemy wszelkie wątpliwości i podamy powody dla których zakup pompy ciepła będzie co najmniej wskazany.

Zalety pomp ciepła w Rybniku

Proekologiczność pompy ciepła, która podczas swojej pracy nie emituje żadnych zanieczyszczeń do środowiska naturalnego.

Intuicyjna obsługa dobrze zaprogramowanego urządzenia.

Wysoka ekonomiczność – inwestycja w montaż pompy ciepła generuje duże oszczędności w ponoszonych kosztach ogrzewania.

Prostota montażu.

Duża efektywność działania nawet w skrajnych temperaturach.

Wielofunkcyjność – pompa może nie tylko grzać zimą, ale i skutecznie chłodzić latem.

Opinie o pompach ciepła w Rybniku

„Wybrałem pompę ciepła w Rybniku z fabrycznie wbudowanym podgrzewaczem. Od teraz oszczędzam nie tylko na ogrzewaniu domu, ale również podgrzaniu wody użytkowej. I jestem bardzo zadowolony z tak dużej wielofunkcyjności wybranej przeze mnie pompy ciepła.”

„Pompy ciepła to przyszłość świadomego ogrzewania budynków mieszkalnych i użytkowych. Zdecydowanie polecam, bo sam z nich korzystam!”

Pompy ciepła SOFATH

Pracujemy z najlepszymi producentami. Zobacz, czym charakteryzuje się pompy ciepła firmy SOFATH.

Firma Sofath należy do firmy Dedietrich, która z kolei jest częścią jednej z największych grup specjalizującej się w branży grzewczej w Europie – BDR Thermea. W ofercie marki SOFATH znajdziesz kilka typoszeregów pomp ciepła: Caliane, Termeo, Lizea i BECT.

Sofath już od 34 lat produkuje pompy ciepła w oparciu o swoje unikalne rozwiązania technologiczne. W całej Europie jest już ponad 200 tysięcy instalacji ogrzewania wyposażonych w pompy ciepła SOFATH. Pracują w domach i obiektach przemysłowych, zapewniając komfort cieplny ich użytkownikom.

Rozwiązania te należą do jednych z najbardziej niezawodnych technologii grzewczych (żywotność sprężarki sięga nawet 20-25 lat). Pompy SOAFTH są również bardzo ekonomiczne – obniżają koszty ogrzewania nawet o ponad 50% w porównaniu do spalania oleju opałowego czy gazu. Charakteryzują się też cichą pracą, prostą obsługą i świetnym designem.

Zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą pomp ciepła. Pewnie zastanawiasz się, ile kosztuje pompa ciepła? Cennik zostanie dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Masz pytania dotyczące pomp ciepła?

Z chęcią na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!