POMPY CIEPŁA BIELSKO-BIAŁA

We współczesnych czasach dążymy do wdrażania rozwiązań wysoce proekologicznych i proekonomicznych. I takimi właśnie są pompy ciepła w Bielsku – Białej, wykorzystujące energię pochodzącą z natury. Co ważne, te nowoczesne urządzenia grzewcze korzystają z bezpłatnych, a do tego odnawialnych złóż energetycznych. Pompy ciepła gruntowe czy powietrzne pompy ciepła to dziś szansa na efektywne otrzymanie nawet 80% energii pochodzącej ze środowiska naturalnego przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu ekologii. Co ważne – napęd systemu nowoczesnych pomp ciepła nie jest kosztowny – pochłaniać będzie zaledwie 20% energii. Przy przeliczeniu tego, że pompy ciepła generują dostęp do 5 kWh energii przy wykorzystaniu jedynie 1 kWh energii elektrycznej, rozwiązanie to jest wysoce polecane i sprawdzone. Skuteczność, wysoka bezawaryjność i zdecydowanie niższe koszty ogrzewania to jedne z największych zalet pomp ciepła. Warto je wdrożyć i przetestować na przykładzie własnego budynku mieszkalnego.

Gruntowe pompy ciepła

Gruntowa pompa ciepła Rotorua

Gruntowa pompa ciepła GSHP

Powietrzne pompy ciepła

Powietrzna pompa ciepła De Ditrich ALEZIO S V200

Powietrzna pompa ciepła De Ditrich ALEZIO S

Powietrzna pompa ciepła R32, YKF SPLIT

Powietrzna pompa ciepła Zubadan Mitsubishi Electric

Powietrzna pompa ciepła Ecodan Mitsubishi Electric

Obszar działania – Bielsko–Biała

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pomp ciepła wszystkich tych, którzy modernizują lub budują swój nowy dom. Nasi klienci mogą skorzystać z 5 lokalizacji oddziałów naszej firmy – wszystkie znajdują się na terenie południowej Polski. Na Śląsku można nas znaleźć nie tylko w Bielsko – Białej, ale również w Gliwicach, Rybniku, Katowicach, Tarnowskich Górach, Zabrzu, Tychach, Pszczynie, jak i w Żywcu. W tych oto lokalizacjach uzyskanie wyczerpujących informacji o każdym dostępnym rodzaju pompy ciepła jest gwarantowane. W ofercie naszej firmy znaleźć można bowiem nie tylko gruntowe pompy ciepła, ale i powietrzne pompy ciepła.

Polecane wpisy na blogu:

Zalety pomp ciepła w Bielsko – Białej

Wygoda bezobsługowości – brak konieczności martwienia się o kompleksową obsługę pompy ciepła gwarantowany jest przez optymalny wybór rodzaju pompy ciepła oraz jej solidny montaż.

Wielofunkcyjność – nowoczesne pompy ciepła w Bielsku – Białej mogą zarówno grzać zimą, jak i skutecznie chłodzić latem.

Postawienie na ekologię – pompa ciepła działa bez generowania zanieczyszczeń do środowiska naturalnego.

Duże oszczędności w obszarze ponoszonych kosztów ogrzewania.

Maksimum bezpieczeństwa – pompy ciepła korzystają z odnawialnych źródeł energii, a ich eksploatacja nie jest zagrożona żadnym wybuchem.

Nietrudny montaż pompy ciepła – zarówno tej gruntowej, jak i powietrznej.

Opinie o pompach ciepła w Bielsko–Białej

„Gruntową pompę ciepła mam i stosuję we własnym domu. Jestem bardzo zadowolony, bo odtąd niestraszne są mi żadne wydatki związane z ogrzewaniem w sezonie jesienno – zimowym. Korzyści z montażu pompy odczuwa cała moja rodzina. A ja wiem, że lepszej inwestycji w zakup i montaż pompy ciepła nie mogłem poczynić.”

„Odkąd korzystamy z powietrznej pompy ciepła, żona nie może wyjść z podziwu. Skończyło się coroczne zwożenie drewna, jego układanie, przechowywanie i pilnowanie, czy wystarczy opału na całą zimę. W końcu jesteśmy spokojni o ciepło w naszym rodzinnym domu.”

Masz pytania dotyczące pomp ciepła?

Z chęcią na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!