POMPY CIEPŁA KOŃSKIE

Pompy ciepła w Końskiem zaliczane są dziś do jednych z najczęściej kupowanych i montowanych systemów grzewczych. Inwestorzy doceniają przede wszystkim wysoką niezawodność ich działania, jak również pracę w zgodzie z naturą i gwarancję generowania niezbyt wysokich kosztów eksploatacji. To wszystko sprawia, że pompy ciepła zdobywają uznanie wielu. Zwrócenie się w kierunku ekologii i ekonomii dziś nikogo nie będzie dziwić, a nawet wręcz przeciwnie – napawać będzie radością z sukcesywnego wdrożenia w praktyce. Pompy ciepła w Końskiem działają na zasadzie pobierania energii niskotemperaturowej z naturalnych, nieskończonych źródeł środowiska. Możliwe staje się więc pobieranie energii zarówno z wody, gruntu, jak i powietrza. Stąd też na rynku branżowym z powodzeniem znajdziemy wysoce niezawodne gruntowe pompy ciepła, jak i pompy ciepła powietrzne – te drugie zaś polecane są szczególnie do budynków modernizowanych, w których nie chce się tracić czasu ani pieniędzy na wykonywanie odwiertów w ziemi (obowiązkowych przy montażu gruntowych pomp ciepła). O wysokiej ekonomiczności eksploatacji nowoczesnych pomp ciepła w Końskiem decyduje równie wysoka efektywność ich pracy. Otóż nawet 80% energii pochodzić może z natury, a jej uzupełnieniem będzie wykorzystanie zaledwie 20% energii elektrycznej. W tym z 1 kWh energii elektrycznej pompy ciepła wyprodukować mogą do nawet 5 razy więcej energii cieplnej, wykorzystywanej do ogrzewania powierzchni w budynkach mieszkalnych.

Gruntowe pompy ciepła

Gruntowa pompa ciepła Rotorua

Gruntowa pompa ciepła GSHP

Powietrzne pompy ciepła

Powietrzna pompa ciepła De Ditrich ALEZIO S V200

Powietrzna pompa ciepła De Ditrich ALEZIO S

Powietrzna pompa ciepła R32, YKF SPLIT

Powietrzna pompa ciepła Zubadan Mitsubishi Electric

Powietrzna pompa ciepła Ecodan Mitsubishi Electric

Obszar działania – Końskie

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą dostępnych w naszej firmie pomp ciepła. Na zainteresowanych czekają zarówno niezawodne gruntowe pompy ciepła, jak i pompy ciepła powietrzne. Nasi doświadczeni pracownicy zrobią wszystko, by przekazać Państwu posiadaną wiedzę oraz doradzić przy wyborze pompy ciepła najlepiej, jak tylko można.

Nasza firma działa w 5 oddziałach w południowej Polsce. W Świętokrzyskiem spotkać nas można nie tylko w Końskiem, ale i w takich miastach jak Kazimierza Wielka, Jędrzejów, Busko – Zdrój, Kielce, Opatów, Ostrowiec Świętokrzyski, Sandomierz, Skarżysko Kamienna czy Staszów.

Zalety pomp ciepła w Końskiem

Wysoki poziom bezobsługowości.

Wieloletnia niezawodność działania.

Eksploatacja w zgodzie z naturą.

Wysoka ekonomiczność – znaczące oszczędności w kosztach ogrzewania.

Nieskomplikowany montaż.

Brak ryzyka wybuchu.

Opinie o pompach ciepła w Końskiem

„Tanio, bezpiecznie i skutecznie. Tak chciałoby się ogrzewać każdy dom. Teraz jest to możliwe. Wystarczy zainwestować w zakup i montaż pompy ciepła, a oszczędności finansowe i satysfakcja przyjdą same. Wiem, bo sam jestem tego doskonałym przykładem. Pompy ciepła w Końskiem bardzo polecam!”

„Pompy ciepła to tak nowoczesne systemy grzewcze, że żadne inne nie mają najmniejszych szans się z nimi równać. Oszczędności w kosztach ogrzewania są doprawdy znaczące. Warto zainwestować w pompy ciepła – niosą ze sobą moc korzyści!”

Masz pytania dotyczące pomp ciepła?

Z chęcią na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!