POMPY CIEPŁA KIELCE

Zainteresowanie dostępem do nowoczesnych, a przy tym bardzo ekologicznych systemów grzewczych stale wzrasta. Świadomi inwestorzy z Kielc wolą wybrać niezawodność i ekonomiczność oraz wysoce sprawdzone rozwiązania. Nic w tym dziwnego, bo właśnie korzystając z dostępu do bezpłatnej energii pochodzącej z natury mówi się o efektywnym wykorzystaniu pracy pompy ciepła.

Gruntowe pompy ciepła

Gruntowa pompa ciepła Rotorua

Gruntowa pompa ciepła GSHP

Powietrzne pompy ciepła

Powietrzna pompa ciepła De Ditrich ALEZIO S V200

Powietrzna pompa ciepła De Ditrich ALEZIO S

Powietrzna pompa ciepła R32, YKF SPLIT

Powietrzna pompa ciepła Zubadan Mitsubishi Electric

Powietrzna pompa ciepła Ecodan Mitsubishi Electric

Obszar działania – Kielce

Działamy w 5 oddziałach w południowej Polsce, a w Świętokrzyskiem spotkać nas można nie tylko w Kielcach, ale i w takich miastach jak Kazimierza Wielka, Jędrzejów, Busko – Zdrój, Końskie, Opatów, Ostrowiec Świętokrzyski, Sandomierz, Skarżysko Kamienna oraz Staszów.

#powietrzne pompy ciepła #powietrzna pompa ciepła

Szeroki asortyment pomp ciepła w Kielcach

Zapraszamy do zapoznania się z szerokim asortymentem branżowym (nie tylko w zakresie pomp ciepła) dostępnym w ofercie naszej firmy w województwie świętokrzyskim i jego stolicy – Kielcach.

Zalety pomp ciepła w Kielcach

Znaczące oszczędności w kosztach ogrzewania. Pompa ciepła generuje nawet 60% mniej wydatków w porównaniu do tradycyjnych systemów. Warto postawić na pompę ciepła.
Gwarancja zwrotu poniesionych kosztów inwestycyjnych w dość krótkim czasie. Pompa pobiera jedynie energię elektryczną do działania sprężarki, natomiast ciepło wytwarza dzięki dostępowi do dolnego źródła ciepła.
Cicha praca urządzenia grzewczego.
Ekologiczność najwyższego pułapu. Do ogrzewania domu i otrzymywania ciepłej wody wykorzystywane są naturalne źródła ciepła, pobierane z gruntu lub powietrza. Bez szkody dla środowiska naturalnego.
Niezawodność działania mierzona latami. Jedna inwestycja — długi czas bezproblemowego działania. Producenci pomp ciepła dokładają wszelkich starań, aby były one jak najbardziej nizawodne.
Komfortowy dostęp do ciepła niezależnie od warunków pogodowych. Pompa pobiera energię z dolnego źródła ciepła nawet gdy na zewnątrz jest mróz. Latem natomiast możliwość chłodzenia domu i ogrzewania ciepłej wody użytkowej.

Opinie o pompach ciepła w Kielcach

„Nie bez przypadku zainwestowałem w zakup i montaż powietrznej pompy ciepła. Zależało mi bowiem na tym, by system grzewczy nie tylko skutecznie grzał zimą, ale i efektownie chłodził latem. I się udało – a wszystko dzięki profesjonalnemu doradztwu w zakresie ogrzewania i ciepłej wody użytkowej, które otrzymałem właśnie w waszej firmie.”

„Stworzenie systemu centralnego ogrzewania z pompą to był bardzo dobry pomysł. Dużo niższe rachunki za ogrzewanie, a do tego mniej pracy włożonej w obsługę pompy ciepła. Możliwość szybkiego otrzymania ciepłej wody, a to wszystko bezproblemowo. Takie systemy grzewcze to ja bardzo lubię i doceniam. Pompy ciepła polecać będę wszystkim zainteresowanym – nie tylko w Kielcach. Na takiej inwestycji nie sposób stracić.”

Pompa ciepła — garść przydatnych informacji

Stworzenie systemu centralnego ogrzewania z wykorzystaniem ekologicznych metod jest bardzo opłacalne i tak samo skuteczne bez względu na warunki pogodowe. Pompa ciepła to urządzenie grzewcze, które odbiera energię z dolnego źródła ciepła. Może być to grunt, woda lub powietrze. Proces powiedzie się nawet przy niskiej temperaturze dolnego źródła. Za ogrzanie czynnika roboczego odpowiada sprężarka. Dzięki temu możliwe jest ekologiczne ogrzewanie czy pozyskiwanie ciepłej wody przez cały rok, również zimą.

Innowacyjne pompy ciepła — sposób na ekonomiczne ogrzewanie domu

Innowacyjne pompy ciepła w Kielcach stworzone są właśnie w tym celu, by generować dużo niższe koszty ogrzewania, a przy tym wykorzystywać nieprzebrane zasoby środowiska naturalnego. Do tego atutem pozostaje też uniezależnienie się w pełni od nieustannie drożejących paliw kopalnych, ponieważ pompa potrzebuje tylko naturalnego dolnego źródła ciepła.

Pompa ciepła w roli centralnego ogrzewania — zalety rozwiązania

Niezawodne pompy ciepła w Kielcach pozwalają nawet na otrzymanie blisko 80% energii pochodzącej ze środowiska naturalnego. Wsparcie działania pomp ciepła będzie nie inne, jak związane z wykorzystaniem niewielkiej dawki elektryczności.

Wysoka oszczędność energii elektrycznej podczas korzystania z pomp ciepła

I tym samym szybko okaże się, że udział energii elektrycznej wynosi zalewie 20%, a z 1 kWh tejże energii właśnie, pompy ciepła w Kielcach mogą wytworzyć nawet do blisko 5 kWh energii cieplnej. I to są oszczędności naprawdę warte zainteresowania! Pompa ciepła jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą płacić mniej za ogrzewanie domu, a zaoszczędzone środki przeznaczyć na swoje hobby lub inne cele.

Odkryj jeszcze więcej korzyści płynących z instalacji pomp ciepła

O korzyściach płynących z eksploatacji nowoczesnych pomp ciepła w Kielcach mówić można doprawdy wiele. Przede wszystkim są to systemy grzewcze bardzo ekonomiczne i ekologiczne zarazem. Nowoczesna pompa ciepła nie emituje żadnych szkodliwych zanieczyszczeń, jest bardzo efektywna w działaniu, wysoce bezawaryjna i niemalże bezobsługowa – wystarczy, że ktoś ją właściwie zaprogramuje, a ona pobierze energię z dolnego źródła samoczynnie. Z pewnością jednak warto sprawdzić, jakie gruntowe pompy ciepła, jak i pompy ciepła powietrzne, znaleźć można w ofercie naszej firmy.

 

Polecane wpisy na blogu:

 

Hasła powiązane z ofertą:

# pompa ciepła cena z montażem kielce, # producent pomp ciepła, # producent pompy ciepła, # montaż pompy ciepła, # montaż pomp ciepła, # pompy ciepła powietrze

 

Masz pytania dotyczące pomp ciepła?

Z chęcią na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!