POMPY CIEPŁA NOWY SĄCZ

Pompy ciepła w Nowym Sączu to nowoczesne i bardzo ekologiczne systemy grzewcze, które cieszą się rosnącym zainteresowaniem inwestorów. I nieważne staje się to, czy o montażu pompy ciepła myślą ci, którzy modernizują istniejący od lat obiekt mieszkalny, czy ci, którzy są dopiero na etapie jego planowania. Nowoczesne pompy ciepła w Nowym Sączu działają w oparciu o wykorzystanie niskotemperaturowej energii, która z powodzeniem pochodzić może zarówno z gruntu, wody, jak i powietrza. Do tego wystarczy niewielki udział energii elektrycznej (zaledwie na poziomie 20 – 30%), by można było mówić o sukcesywnej produkcji energii cieplnej o wysokiej temperaturze. Co więcej: praktyka pokazuje, że pompy ciepła mogą wyprodukować nawet 5 kWh ciepła, wykorzystując jedynie 1 kWh energii elektrycznej. Z myślą o takim i efektywnym ogrzewaniu domu coraz więcej inwestorów decyduje się właśnie na zakup nowoczesnej pompy ciepła. Nic w tym dziwnego, bo na rynku istnieje naprawdę szeroki wybór asortymentu z najwyższej półki technologicznej. I tak mowa nie tylko o gruntowych pompach ciepła, ale i pompach ciepła powietrznych. Co więcej – o ich wysokim poziomie efektywności mówią dziś nie tylko zadowoleni użytkownicy, ale i fachowcy specjalizujący się w sprzedaży i doborze pompy ciepła właśnie.

Gruntowe pompy ciepła

Gruntowa pompa ciepła Rotorua

Gruntowa pompa ciepła GSHP

Powietrzne pompy ciepła

Powietrzna pompa ciepła De Ditrich ALEZIO S V200

Powietrzna pompa ciepła De Ditrich ALEZIO S

Powietrzna pompa ciepła R32, YKF SPLIT

Powietrzna pompa ciepła Zubadan Mitsubishi Electric

Powietrzna pompa ciepła Ecodan Mitsubishi Electric

Obszar działania – Nowy Sącz

Aby móc przekonać się, jak wielki wybór asortymentu branżowego czeka na wszystkich zainteresowanych, warto skontaktować się z jednym z oddziałów naszej firmy. Działamy głównie na terenie południowej Polski. W Małopolsce zaś znaleźć nas można nie tylko w Nowym Sączu, ale i w takich miastach jak: Kraków, Bochnia, Krynica Górska, Tarnów, Myślenice, Nowy Sącz, Limanowa, Miechów, Oświęcim czy Wadowice.

Przy wyborze pomp ciepła z pewnością warto zaufać doświadczonym profesjonalistom. Nikt inny jak oni właśnie nie orientuje się tak dobrze w funkcjonalnościach i możliwościach oferowanych dziś przez nowoczesne pompy ciepła. Co więcej, oni właśnie z sukcesem dobiorą najlepszą pompę z możliwych i dopasują ją do realnego zapotrzebowania inwestora.

Zalety pomp ciepła w Nowym Sączu

Nieuciążliwy, minimalny hałas pracującego systemu grzewczego.

Wielofunkcyjność – możliwość grzania zimą i chłodzenia latem.

Ekologiczność – brak emisji jakichkolwiek zanieczyszczeń do środowiska naturalnego.

Wysoka ekonomiczność – znaczące oszczędności w kosztach ogrzewania – szczególnie w sezonie grzewczym.

Nieskomplikowany montaż.

Gwarancja zwrotu nakładów inwestycyjnych w dość krótkim czasie.

Opinie o pompach ciepła w Nowym Sączu

„Kiedyś myślałem, że pompy ciepła sprawdzą się najlepiej w nowoczesnym budownictwie mieszkaniowym dla rodzin. Dziś jednak wiem, że z równie dobrym powodzeniem zapewniają gwarancję dostępu do ciepła także w dużych obiektach użytkowych. Polecam, bo naprawdę warto.”

„Postawiłem na inwestycję w zakup powietrznej pompy ciepła i od teraz mogę korzystać z pełni jej funkcjonalności. A i oszczędności w kosztach ogrzewania są naprawdę duże.”

Masz pytania dotyczące pomp ciepła?

Z chęcią na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!