POMPY CIEPŁA TARNÓW

Pompy ciepła w Tarnowie to niezwykle ekologiczne, a przy tym także nowoczesne i niezawodne zarazem systemy grzewcze, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wśród różnorodnych inwestorów. W ofercie firmowej znaleźć można zarówno pompy ciepła powietrzne, jak i gruntowe pompy ciepła. I choć wszystkie opierają się na wykorzystaniu zasobów naturalnej energii zgromadzonej w środowisku naturalnym, to nie mogłyby tak efektywnie działać gdyby nie wsparcie elektryczności. I tak podkreślając ich wysoką ekonomiczność wskazać można, że przy wykorzystaniu zaledwie 1kWh energii elektrycznej są w stanie wyprodukować nawet do 5 razy więcej energii cieplnej. Gruntowe pompy ciepła w Tarnowie skutecznie działają dzięki wykorzystaniu bardzo prostego sposobu. Jego istotą jest pobranie energii geotermalnej niskich temperatur. A pompy ciepła gruntowe działają często podobnie, jak mechanizm czerpania wody ze studni. Podczas procesu pompowania wody przenosimy ją bowiem ze stanu o niższej temperaturze, do stanu o zdecydowanie wyższej energii. Przy wykorzystaniu mechanizmu pompy ciepła konieczne staje się wykorzystanie energii elektrycznej. Pompy ciepła gruntowe z Małopolski w branży uznawane są za niezwykle efektywne systemy grzewcze. Ich niekwestionowaną zaletą są dużo mniejsze koszty eksploatacji w zestawieniu z powietrznymi pompami ciepła. Ogromną zaletą gruntowych pomp ciepła pozostaje także posiadanie buforu ciepła w postaci energii zgromadzonej w gruncie.

Gruntowe pompy ciepła

Gruntowa pompa ciepła Rotorua

Gruntowa pompa ciepła GSHP

Powietrzne pompy ciepła

Powietrzna pompa ciepła De Ditrich ALEZIO S V200

Powietrzna pompa ciepła De Ditrich ALEZIO S

Powietrzna pompa ciepła R32, YKF SPLIT

Powietrzna pompa ciepła Zubadan Mitsubishi Electric

Powietrzna pompa ciepła Ecodan Mitsubishi Electric

Obszar działania – Tarnów

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką i w pełni kompleksową ofertą asortymentową dostępną w naszej firmie. Działamy w południowej Polsce w 5 oddziałach. W Małopolsce zaś znaleźć nas można nie tylko w Tarnowie, ale i w takich miastach jak Kraków, Bochnia, Krynica Górska, Oświęcim, Myślenice, Nowy Sącz, Limanowa, Miechów, Nowy Targ, Olkusz czy Wadowice.

Kontakt z doświadczonymi pracownikami naszej firmy i znawcami branży pozwoli na dobór najbardziej optymalnej pompy ciepła, z eksploatacji której wysoką satysfakcję czerpać będzie można później latami.

Polecane wpisy na blogu:

Zalety pomp ciepła w Tarnowie

Wysoka bezobsługowość ku wygodzie użytkowników.

Cicha praca podczas eksploatacji urządzenia.

Duża efektywność działania niezależnie od warunków atmosferycznych.

Rozwiązanie zgodne z naturą.

Ekonomiczność mierzona dużo niższymi opłatami za ogrzewanie.

Innowacyjność i najnowocześniejsze technologie w jednym.

Opinie o pompach ciepła w Tarnowie

„Szukałem pompy ciepła dostosowanej do potrzeb grzewczych mojego domu. I znalazłem – odtąd powietrzna pompa ciepła jest najbardziej niezastąpionym dodatkiem do wygodnego i komfortowego zamieszkiwania w moim własnym domu.”

„Chcieliśmy z żoną wdrożyć proekologiczne, a przy tym i bardziej ekonomiczne systemy grzewcze, niż znane w standardzie. Odkąd korzystamy z funkcjonalności gruntowej pompy ciepła, nie zamienilibyśmy jej już na nic innego.”

Masz pytania dotyczące pomp ciepła?

Z chęcią na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!