POMPY CIEPŁA TARNÓW

Pompy ciepła w Tarnowie to niezwykle ekologiczne, a przy tym także nowoczesne i niezawodne zarazem systemy grzewcze, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wśród różnorodnych inwestorów. W ofercie firmowej znaleźć można zarówno pompy ciepła powietrzne, jak i gruntowe pompy ciepła. I choć wszystkie opierają się na wykorzystaniu zasobów naturalnej energii zgromadzonej w środowisku naturalnym, to nie mogłyby tak efektywnie działać gdyby nie wsparcie elektryczności. I tak podkreślając ich wysoką ekonomiczność wskazać można, że przy wykorzystaniu zaledwie 1kWh energii elektrycznej są w stanie wyprodukować nawet do 5 razy więcej energii cieplnej. Gruntowe pompy ciepła w Tarnowie skutecznie działają dzięki wykorzystaniu bardzo prostego sposobu. Jego istotą jest pobranie energii geotermalnej niskich temperatur. A pompy ciepła gruntowe działają często podobnie, jak mechanizm czerpania wody ze studni. Podczas procesu pompowania wody przenosimy ją bowiem ze stanu o niższej temperaturze, do stanu o zdecydowanie wyższej energii. Przy wykorzystaniu mechanizmu pompy ciepła konieczne staje się wykorzystanie energii elektrycznej. Pompy ciepła gruntowe z Małopolski w branży uznawane są za niezwykle efektywne systemy grzewcze. Ich niekwestionowaną zaletą są dużo mniejsze koszty eksploatacji w zestawieniu z powietrznymi pompami ciepła. Ogromną zaletą gruntowych pomp ciepła pozostaje także posiadanie buforu ciepła w postaci energii zgromadzonej w gruncie.

Pompy ciepła znajdujące się w naszej ofercie

Obszar działania – Tarnów

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką i w pełni kompleksową ofertą asortymentową dostępną w naszej firmie. Działamy w południowej Polsce w 5 oddziałach. W Małopolsce zaś znaleźć nas można nie tylko w Tarnowie, ale i w takich miastach jak Kraków, Bochnia, Krynica Górska, Oświęcim, Myślenice, Nowy Sącz, Limanowa, Miechów, Nowy Targ, Olkusz czy Wadowice.

Kontakt z doświadczonymi pracownikami naszej firmy i znawcami branży pozwoli na dobór najbardziej optymalnej pompy ciepła, z eksploatacji której wysoką satysfakcję czerpać będzie można później latami.

Zalety pomp ciepła w Tarnowie

Wysoka bezobsługowość ku wygodzie użytkowników.

Cicha praca podczas eksploatacji urządzenia.

Duża efektywność działania niezależnie od warunków atmosferycznych.

Rozwiązanie zgodne z naturą.

Ekonomiczność mierzona dużo niższymi opłatami za ogrzewanie.

Innowacyjność i najnowocześniejsze technologie w jednym.

Opinie o pompach ciepła w Tarnowie

„Szukałem pompy ciepła dostosowanej do potrzeb grzewczych mojego domu. I znalazłem – odtąd powietrzna pompa ciepła jest najbardziej niezastąpionym dodatkiem do wygodnego i komfortowego zamieszkiwania w moim własnym domu.”

„Chcieliśmy z żoną wdrożyć proekologiczne, a przy tym i bardziej ekonomiczne systemy grzewcze, niż znane w standardzie. Odkąd korzystamy z funkcjonalności gruntowej pompy ciepła, nie zamienilibyśmy jej już na nic innego.”

Pompy ciepła SOFATH

Pracujemy z najlepszymi producentami. Zobacz, czym charakteryzuje się pompy ciepła firmy SOFATH.

Firma Sofath należy do firmy Dedietrich, która z kolei jest częścią jednej z największych grup specjalizującej się w branży grzewczej w Europie – BDR Thermea. W ofercie marki SOFATH znajdziesz kilka typoszeregów pomp ciepła: Caliane, Termeo, Lizea i BECT.

Sofath już od 34 lat produkuje pompy ciepła w oparciu o swoje unikalne rozwiązania technologiczne. W całej Europie jest już ponad 200 tysięcy instalacji ogrzewania wyposażonych w pompy ciepła SOFATH. Pracują w domach i obiektach przemysłowych, zapewniając komfort cieplny ich użytkownikom.

Rozwiązania te należą do jednych z najbardziej niezawodnych technologii grzewczych (żywotność sprężarki sięga nawet 20-25 lat). Pompy SOAFTH są również bardzo ekonomiczne – obniżają koszty ogrzewania nawet o ponad 50% w porównaniu do spalania oleju opałowego czy gazu. Charakteryzują się też cichą pracą, prostą obsługą i świetnym designem.

Zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą pomp ciepła. Pewnie zastanawiasz się, ile kosztuje pompa ciepła? Cennik zostanie dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Masz pytania dotyczące pomp ciepła?

Z chęcią na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!