POMPY CIEPŁA ZABRZE

Ciepło pochodzące z nieskończonych, a do tego także odnawialnych źródeł energii, jest dziś bardzo pożądane. Coraz częściej więc inwestorzy świadomi dostępności nowoczesnych rozwiązań technologicznych interesują się pompami ciepła. Szczególnie zaś pompy ciepła w Zabrzu stanowią obszar zainteresowania mieszkańców Śląska. Skąd tak duża popularność tych innowacyjnych urządzeń grzewczych? Pompy ciepła w Zabrzu są uznawane przede wszystkim za urządzenia o ogromnej sile sprawczej i niewielkiej, w zasadzie nawet znikomej – awaryjności. Ich wielofunkcyjność pozwala na szerokie zastosowanie działania – od zapewnienia mocy ciepła podczas sezonu grzewczego, jak i zagwarantowaniu pożądanego chłodzenia w czasie letnich dni. Co więcej – pompy ciepła działają w oparciu o wyprodukowanie nawet 80% energii cieplnej pochodzącej właśnie z natury. Zaledwie 20% z całości stanowić będą zaś koszty ponoszone na energię elektryczną niezbędną do zapewnienia maksymalnego poziomu pracy tejże pompy.

Pompy ciepła znajdujące się w naszej ofercie

Obszar działania – Zabrze

Aby można było móc w pełni wykorzystać energię pochodzącą z powietrza, wody lub gruntu, warto zainwestować w zakup pompy ciepła. Gruntowe pompy ciepła polecane są tym inwestorom, którzy są dopiero na etapie planowania budynku mieszkalnego. Pompy ciepła powietrzne z kolei to idealne rozwiązanie dla tych, którzy modernizują lub udoskonalają technologicznie obiekt już istniejący. Ale o tym, który rodzaj pompy ciepła w Zabrzu wybrać, warto zapytać doświadczonych specjalistów i profesjonalistów. Takich zatrudniamy w oddziałach naszej firmy. Te zaś spotkać można na Śląsku nie tylko w Zabrzu, ale również w Gliwicach, Rybniku, Katowicach, Tarnowskich Górach, Tychach, Pszczynie, Żywcu, jak i w Bielsko – Białej).

Zalety pomp ciepła w Zabrze

Wielofunkcyjność mierzona dostarczaniem ciepła zimą i skutecznego chłodzenia latem.
Cicha praca podczas eksploatacji.
Gwarancja szybkiego zwrotu poniesionych nakładów inwestycyjnych.
Dużo mniejsze koszty ogrzewania.
Wysoki poziom bezpieczeństwa podczas eksploatacji.
Ekologiczność związana z brakiem emisji jakichkolwiek zanieczyszczeń do środowiska naturalnego.

Opinie o pompach ciepła w Zabrzu

„Szukałem alternatywy dla drogiego podłączenia gazu ziemnego. Znajomy polecił mi skorzystanie z oferty waszej firmy. I rzeczywiście – znalazłem pompy ciepła w doskonałych cenach i równie profesjonalnym doradztwem. Odkąd mam pompę ciepła we własnym domu, nie muszę się już martwić o koszty żadnego sezonu grzewczego.”

„Od kiedy jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami pompy ciepła wiemy, że jedynie umiejętne jej zaprogramowanie doprowadzić może do sytuacji, w której rzeczywiste koszty za energię elektryczną nas nie zaskoczą – a jeśli już, to tylko pozytywnie. Pompy ciepła Zabrze – warto kupować wyłącznie u profesjonalistów.”

Pompy ciepła SOFATH

Pracujemy z najlepszymi producentami. Zobacz, czym charakteryzuje się pompy ciepła firmy SOFATH.

Firma Sofath należy do firmy Dedietrich, która z kolei jest częścią jednej z największych grup specjalizującej się w branży grzewczej w Europie – BDR Thermea. W ofercie marki SOFATH znajdziesz kilka typoszeregów pomp ciepła: Caliane, Termeo, Lizea i BECT.

Sofath już od 34 lat produkuje pompy ciepła w oparciu o swoje unikalne rozwiązania technologiczne. W całej Europie jest już ponad 200 tysięcy instalacji ogrzewania wyposażonych w pompy ciepła SOFATH. Pracują w domach i obiektach przemysłowych, zapewniając komfort cieplny ich użytkownikom.

Rozwiązania te należą do jednych z najbardziej niezawodnych technologii grzewczych (żywotność sprężarki sięga nawet 20-25 lat). Pompy SOAFTH są również bardzo ekonomiczne – obniżają koszty ogrzewania nawet o ponad 50% w porównaniu do spalania oleju opałowego czy gazu. Charakteryzują się też cichą pracą, prostą obsługą i świetnym designem.

Zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą pomp ciepła. Pewnie zastanawiasz się, ile kosztuje pompa ciepła? Cennik zostanie dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Masz pytania dotyczące pomp ciepła?

Z chęcią na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!