POMPY CIEPŁA ZABRZE

Ciepło pochodzące z nieskończonych, a do tego także odnawialnych źródeł energii, jest dziś bardzo pożądane. Coraz częściej więc inwestorzy świadomi dostępności nowoczesnych rozwiązań technologicznych interesują się pompami ciepła. Szczególnie zaś pompy ciepła w Zabrzu stanowią obszar zainteresowania mieszkańców Śląska. Skąd tak duża popularność tych innowacyjnych urządzeń grzewczych? Pompy ciepła w Zabrzu są uznawane przede wszystkim za urządzenia o ogromnej sile sprawczej i niewielkiej, w zasadzie nawet znikomej – awaryjności. Ich wielofunkcyjność pozwala na szerokie zastosowanie działania – od zapewnienia mocy ciepła podczas sezonu grzewczego, jak i zagwarantowaniu pożądanego chłodzenia w czasie letnich dni. Co więcej – pompy ciepła działają w oparciu o wyprodukowanie nawet 80% energii cieplnej pochodzącej właśnie z natury. Zaledwie 20% z całości stanowić będą zaś koszty ponoszone na energię elektryczną niezbędną do zapewnienia maksymalnego poziomu pracy tejże pompy.

Gruntowe pompy ciepła

Gruntowa pompa ciepła Rotorua

Gruntowa pompa ciepła GSHP

Powietrzne pompy ciepła

Powietrzna pompa ciepła De Ditrich ALEZIO S V200

Powietrzna pompa ciepła De Ditrich ALEZIO S

Powietrzna pompa ciepła R32, YKF SPLIT

Powietrzna pompa ciepła Zubadan Mitsubishi Electric

Powietrzna pompa ciepła Ecodan Mitsubishi Electric

Obszar działania – Zabrze

Aby można było móc w pełni wykorzystać energię pochodzącą z powietrza, wody lub gruntu, warto zainwestować w zakup pompy ciepła. Gruntowe pompy ciepła polecane są tym inwestorom, którzy są dopiero na etapie planowania budynku mieszkalnego. Pompy ciepła powietrzne z kolei to idealne rozwiązanie dla tych, którzy modernizują lub udoskonalają technologicznie obiekt już istniejący. Ale o tym, który rodzaj pompy ciepła w Zabrzu wybrać, warto zapytać doświadczonych specjalistów i profesjonalistów. Takich zatrudniamy w oddziałach naszej firmy. Te zaś spotkać można na Śląsku nie tylko w Zabrzu, ale również w Gliwicach, Rybniku, Katowicach, Tarnowskich Górach, Tychach, Pszczynie, Żywcu, jak i w Bielsko – Białej).

Polecane wpisy na blogu:

Zalety pomp ciepła w Zabrze

Wielofunkcyjność mierzona dostarczaniem ciepła zimą i skutecznego chłodzenia latem.
Cicha praca podczas eksploatacji.
Gwarancja szybkiego zwrotu poniesionych nakładów inwestycyjnych.
Dużo mniejsze koszty ogrzewania.
Wysoki poziom bezpieczeństwa podczas eksploatacji.
Ekologiczność związana z brakiem emisji jakichkolwiek zanieczyszczeń do środowiska naturalnego.

Opinie o pompach ciepła w Zabrzu

„Szukałem alternatywy dla drogiego podłączenia gazu ziemnego. Znajomy polecił mi skorzystanie z oferty waszej firmy. I rzeczywiście – znalazłem pompy ciepła w doskonałych cenach i równie profesjonalnym doradztwem. Odkąd mam pompę ciepła we własnym domu, nie muszę się już martwić o koszty żadnego sezonu grzewczego.”

„Od kiedy jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami pompy ciepła wiemy, że jedynie umiejętne jej zaprogramowanie doprowadzić może do sytuacji, w której rzeczywiste koszty za energię elektryczną nas nie zaskoczą – a jeśli już, to tylko pozytywnie. Pompy ciepła Zabrze – warto kupować wyłącznie u profesjonalistów.”

Masz pytania dotyczące pomp ciepła?

Z chęcią na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!