POMPY CIEPŁA RZESZÓW

Nowoczesne i maksymalnie ekologiczne systemy grzewcze mogą być tylko jedne. To niezawodne pompy ciepła w Rzeszowie, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wielu współczesnych inwestorów. I nieważne, czy chcemy zmodernizować istniejący od wielu lat budynek mieszkalny, czy właśnie stoimy przed wyzwaniem wybudowania własnego, wymarzonego domu. Pompy ciepła sprawdzą się w każdym z tych przypadków idealnie – warto by były jednak odpowiednio dobrane i zaprogramowane. I to tyczyć się będzie zarówno dostępnych w naszej firmie gruntowych pomp ciepła, jak i pomp ciepła powietrznych. Przed ostateczną decyzją warto wiedzieć jak działa gruntowa pompa ciepła oraz ile pobiera prądu.

Pompy ciepła w Rzeszowie działają w oparciu o pobieranie energii ze źródeł naturalnych – z wody, gruntu lub powietrza. Tam właśnie zgromadzona energia zaliczana jest do tych niskotemperaturowych. Aby móc z sukcesem przerobić ją na energię cieplną – w tym przypadku nieodzowne okazuje się wsparcie elektryczności. Energii elektrycznej nie trzeba jednak wiele, by z sukcesem zamienić tę niskotemperaturową energię na wysokotemperaturowe ciepło. Praktyka pokazuje, że nawet 80% energii cieplnej pochodzić może w efekcie finalnym zaledwie z 1 kWh energii elektrycznej. Takie oszczędności lubi się najbardziej i doceniają to świadomi stałego postępu myśli technologicznej inwestorzy. Z myślą o zapewnieniu dostępu do skutecznego, a zarazem taniego grzania w poszanowaniu naturalnych zasobów środowiskowych – warto postawić na wybór i montaż niezawodnej pompy ciepła w mieście Rzeszów. Pompa ciepła gruntowa pomaga również w szybkim uzyskaniu ciepłej wody użytkowej.

Gruntowe pompy ciepła

Gruntowa pompa ciepła Rotorua

Gruntowa pompa ciepła GSHP

Powietrzne pompy ciepła

Powietrzna pompa ciepła De Ditrich ALEZIO S V200

Powietrzna pompa ciepła De Ditrich ALEZIO S

Powietrzna pompa ciepła R32, YKF SPLIT

Powietrzna pompa ciepła Zubadan Mitsubishi Electric

Powietrzna pompa ciepła Ecodan Mitsubishi Electric

Obszar działania

Kompleksową ofertę pomp ciepła dostępną w naszej firmie z pewnością warto poznać. Działamy w 5 oddziałach południowej Polski. W Podkarpackiem znaleźć nas można nie tylko w Rzeszowie, ale i w takich miastach jak Dębica, Krosno, Sanok, Przemyśl czy Jasło.

Od samego początku swej działalności nasza firma stawia na jakość: projekt, dobór urządzenia i mocy, sposób realizacji. Tylko u nas dostać można w pełni profesjonalne doradztwo techniczne, jak i wsparcie merytoryczne i montażowe w zakresie wyboru najbardziej odpowiedniego modelu pompy ciepła (do centralnego ogrzewania i/lub ciepłej wody użytkowej). Nam warto zaufać, ale o tym przekonać się warto głównie na własnym przykładzie. Wybierz naszą ofertę i dołącz do grona zadowolonych klientów na terenie południowej Polski! Zapraszamy!

Zalety pomp ciepła w Rzeszowie

Efektywność pracy pompy ciepła niezależnie od warunków pogodowych.

Wysoka ekologiczność pomp ciepła.

Ekonomiczność pompy ciepła mierzona dużo mniejszymi kosztami za ogrzewanie.

Nieskomplikowany montaż pompy ciepła.

P ompa ciepła gruntowa, to duża wygoda użytkowania.

Wielofunkcyjność systemów grzewczych i pompy ciepła – te mogą zarówno skutecznie grzać, jak i chłodzić.

Opinie

„Duże niższe rachunki za ogrzewanie i prąd – to moja konkluzja po dwuletnim okresie eksploatacji pompy ciepła. Teraz trwa trzeci rok i… nie zamieniłbym swojej pompy ciepła na żadne inne urządzenie, choćby najbardziej nowoczesne z możliwych! Szybkie grzanie wody użytkowej, ciepło w domu, same zalety.”

„Pompy ciepła cenię za wysoką wygodę użytkowania – nie muszę pilnować już, czy starczy opału, tak było to przy wyborze tradycyjnych metod ogrzewania. Taki luksus się bardzo docenia.”

Masz pytania dotyczące pomp ciepła?

Z chęcią odpowiemy drogą telefoniczną lub mailową!