POMPY CIEPŁA LIMANOWA

Pompy ciepła w Limanowej stale zyskują na popularności. Wybierane są dziś głównie przez świadomych inwestorów, których nie interesuje inwestycja w rozwiązania ze średniej półki – od razu celują w te najlepsze i najbardziej sprawdzone. Pompy ciepła pozostają więc jednymi z najbardziej popularnych dziś i najczęściej polecanych oraz montowanych urządzeń grzewczych. Ich głównym atutem pozostaje to, że bazują na wykorzystaniu bezpłatnych zasobów środowiska naturalnego, które mają tendencje do odnawiania się. Tym samym wykorzystując energię pochodzącą z natury można zachowywać się ekologicznie, a przy tym także dużo zyskiwać – jeśli o kwestie ekonomiczne chodzi. Pompy ciepła w Limanowej pozwalają na skuteczne uniezależnienie się od stale rosnących cen paliw kopalnych. Do tego mając gruntową pompę ciepła lub pompę ciepła powietrzną nie trzeba martwić się już o to, czy dysponujemy odpowiedniej wielkości zapasami opału. Odkąd możemy wykorzystywać w pełni zasoby środowiska naturalnego, możemy spać spokojnie. Nowoczesne pompy ciepła skonstruowane są bowiem tak, że z powodzeniem niezawodnie działają niezależnie od warunków atmosferycznych. Zasada działania pompy ciepła jest prosta – wykorzystuje ona aż 80% zasobów środowiska naturalnego, wspierając się przy tym zaledwie 20% wykorzystaniem energii elektrycznej. Przy tym warto wspomnieć i o ważnych liczbach – oto z 1 kWh energii elektrycznej taka pomp ciepła może wyprodukować nawet blisko 5 kWh energii cieplnej. To doprawdy niemało.

Pompy ciepła znajdujące się w naszej ofercie

Obszar działania – Limanowa

Korzystając z oferty naszej firmy wybrać można zakup i montaż gruntowej pompy ciepła lub pompy ciepła która działa w oparciu o wykorzystanie dostępu do powietrza. O tym zaś, który z typów pompy ciepła lepiej sprawdzi się przy realizacji planowanej przez nas inwestycji, warto porozmawiać z doświadczonym sprzedawcą. Nasze oddziały firmowe zaś w Małopolsce znaleźć można nie tylko w Limanowej, ale i takich miastach jak: Kraków, Bochnia, Krynica Górska, Tarnów, Nowy Targ, Nowy Sącz, Miechów, Myślenice, Oświęcim oraz Wadowice. Nie warto zwlekać z kontaktem z nami, bo właśnie my doradzimy najlepiej, jak tylko można.

Zalety pomp ciepła w Limanowej

Wyjątkowo cicha, niekolizyjna praca urządzenia.

Wysoka efektywność grzania zimą oraz chłodzenia latem.

Wysoka ekologiczność wyboru – brak emisji zanieczyszczeń do środowiska naturalnego.

Znaczące oszczędności kosztów ogrzewania.

Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie – bez ryzyka wybuchu.

Maksymalna bezawaryjność dobrze zaprogramowanej pompy ciepła.

Opinie o pompach ciepła w Limanowej

„Mam dom o metrażu 135 mkw. i odkąd korzystam z funkcjonalności pompy, koszt miesięcznego ogrzewania, wraz z rachunkami za energię elektryczną, jedynie lekko przekracza 200 zł. Da się? Właśnie tak!”

„Jestem bardzo zadowolony z zakupu i montażu pompy ciepła. Dodatkowym sposobem na obniżenie i tak małych rachunków jest korzystanie z nocnej, tańszej taryfy za energię elektryczną. To właśnie wtedy pompa pracuje na maksymalnych obrotach, by automatycznie się wyłączyć gdy mojej rodziny nie ma w domu.”

Pompy ciepła SOFATH

Pracujemy z najlepszymi producentami. Zobacz, czym charakteryzuje się pompy ciepła firmy SOFATH.

Firma Sofath należy do firmy Dedietrich, która z kolei jest częścią jednej z największych grup specjalizującej się w branży grzewczej w Europie – BDR Thermea. W ofercie marki SOFATH znajdziesz kilka typoszeregów pomp ciepła: Caliane, Termeo, Lizea i BECT.

Sofath już od 34 lat produkuje pompy ciepła w oparciu o swoje unikalne rozwiązania technologiczne. W całej Europie jest już ponad 200 tysięcy instalacji ogrzewania wyposażonych w pompy ciepła SOFATH. Pracują w domach i obiektach przemysłowych, zapewniając komfort cieplny ich użytkownikom.

Rozwiązania te należą do jednych z najbardziej niezawodnych technologii grzewczych (żywotność sprężarki sięga nawet 20-25 lat). Pompy SOAFTH są również bardzo ekonomiczne – obniżają koszty ogrzewania nawet o ponad 50% w porównaniu do spalania oleju opałowego czy gazu. Charakteryzują się też cichą pracą, prostą obsługą i świetnym designem.

Zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą pomp ciepła. Pewnie zastanawiasz się, ile kosztuje pompa ciepła? Cennik zostanie dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Masz pytania dotyczące pomp ciepła?

Z chęcią na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!