POMPY CIEPŁA ŻYWIEC

W nowoczesne i bardzo wygodne w eksploatacji, a do tego proekologiczne i bardzo ekonomiczne pompy ciepła inwestujemy dziś bardzo często. te urządzenia grzewcze w Żywcu cieszą się rosnącym zainteresowaniem inwestorów. I dobrze, bo pompy ciepła właśnie działają w oparciu o wykorzystanie bezpłatnej energii pochodzącą znikąd indziej, jak właśnie z natury. Dzięki zakupowi pompy ciepła możemy z powodzeniem szybko uniezależnić się od drogich i stale rosnących cel paliw kopalnych. A dzięki temu, że pompy ciepła w Żywcu nie produkują żadnych zanieczyszczeń, możemy być inwestorami bardzo pro ekologicznymi. Pompy ciepła w Żywcu działają na zasadzie wykorzystania energii pochodzącej z natury (aż w 80%) oraz energii elektrycznej (zaledwie 20%). Tym samym wykorzystując jedynie 1 kWh energii elektrycznej pompy ciepła są w stanie wytworzyć nawet do 5 kWh energii cieplnej. To wszystko jest nie tylko możliwe, ale wręcz pewne. Wszystko za sprawą nowoczesnych technologii i możliwości, z których korzystają dziś w pełni świadomi inwestorzy.

Gruntowe pompy ciepła

Gruntowa pompa ciepła Rotorua

Gruntowa pompa ciepła GSHP

Powietrzne pompy ciepła

Powietrzna pompa ciepła De Ditrich ALEZIO S V200

Powietrzna pompa ciepła De Ditrich ALEZIO S

Powietrzna pompa ciepła R32, YKF SPLIT

Powietrzna pompa ciepła Zubadan Mitsubishi Electric

Powietrzna pompa ciepła Ecodan Mitsubishi Electric

Obszar działania – Żywiec

Pompy ciepła w Żywcu to nie tylko gruntowe pompy ciepła, ale i pompy ciepła powietrzne. Wszystkie są wysoce niezawodne, jednak o ostateczny wybór warto zapytać profesjonalistę i doświadczonego sprzedawcę. On właśnie będzie wiedział, który typ pompy sprawdzi się przy planowanej przez nas inwestycji. Warto więc odwiedzić jeden z oddziałów naszej firmy w południowej Polsce. Na Śląsku doradzimy i podpowiemy nie tylko w Żywcu, ale również w Gliwicach, Rybniku, Katowicach, Bielsko – Białej, Tychach, Zabrzu, Tarnowskich Górach czy Pszczynie. O pompach ciepła wiemy naprawdę dużo, a co ważne – bardzo chętnie podzielimy się posiadaną wiedzą właśnie z Państwem. Wystarczy się do nas zgłosić osobiście lub skontaktować telefonicznie bądź też e-mailowo.

Polecane wpisy na blogu:

Zalety pomp ciepła w Żywiec

Czystość i pełnia bezpieczeństwa.

Nieuciążliwa praca urządzenia.

Wysoki poziom bezawaryjności pracy.

Ekologia ponad wszystko – pompy ciepła nie emitują żadnych zanieczyszczeń do środowiska.

Realne i znaczące oszczędności w kosztach ogrzewania.

Wielofunkcyjność – skuteczne grzanie w sezonie grzewczym, chłodzenie latem, jak i dostarczanie podgrzanej wody użytkowej w pompach z wbudowanym zbiornikiem.

Opinie o pompach ciepła w Żywiec

„Gruntowa pompa ciepła w moim przypadku sprawdziła się najlepiej. Cenię ją za wysoką niezawodność, nieskomplikowaną obsługę i pełnię bezpieczeństwa eksploatacji. To wszystko nie kosztowało mnie majątku, a i tak wiem, że inwestycja szybko się zwróci. Widzę to po rachunkach za ogrzewanie w sezonie grzewczym.”

„Mój dom ma powierzchnię blisko 150 mkw. i za namową specjalisty zainwestowałem w powietrzną pompę ciepła. Nie mogłem zrobić lepiej. Od kilku lat nie muszę martwić się już ani o opał, ani też stan mojego portfela. Widzę to szczególnie podczas mroźnych dni. Polecam!”

Masz pytania dotyczące pomp ciepła?

Z chęcią na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!