POMPY CIEPŁA BUSKO-ZDRÓJ

Chcąc jak najbardziej efektywnie wykorzystać energię pochodzącą z naturalnych, a do tego także odnawialnych źródeł energii, warto postawić na najlepszą alternatywę dla tradycyjnych metod grzewczych. Mowa o pompach ciepła w Busku–Zdroju. Te najnowocześniejsze systemy grzewcze wyposażone są tak, by móc korzystać w pełni z dostępnej w naturze energii, czerpiąc ją nie tylko z wody, ale i z gruntu, jak i powietrza. Dlatego też pompy ciepła w Busku–Zdroju dostępne są zarówno jako niezawodne pompy ciepła gruntowe, jak i powietrzne pompy ciepła. Co sprawia, że są tak chętnie wybierane przez świadomych współczesnych inwestorów? Z pewnością ogromną zaletą pozostaje ich wysoka efektywność działania, jak również ekonomiczność. Pompy ciepła w Busku – Zdroju to innowacyjne systemy grzewcze które działają nie inaczej, jak pobierając niskotemperaturową energię dostępną bezpłatnie w środowisku naturalnym. Następnie przy wykorzystaniu niewielkiej dawki elektryczności, energia ta zamieniana jest na wysokotemperaturową, a następnie przekształcana z powodzeniem w energię cieplną, niezbędną do sukcesywnego ogrzewania powierzchni danego obiektu. O wysokiej ekonomiczności nowoczesnych pomp ciepła świadczy zaś to, że wykorzystując zaledwie 1 kWh energii elektrycznej, te innowacyjne systemy grzewcze są w stanie wyprodukować nawet blisko 5 kWh energii cieplnej. Jest to doprawdy wiele, dlatego też nie dziwi, że tak wielu inwestorów decyduje się właśnie na zakup takiej pompy ciepła.

Gruntowe pompy ciepła

Gruntowa pompa ciepła Rotorua

Gruntowa pompa ciepła GSHP

Powietrzne pompy ciepła

Powietrzna pompa ciepła De Ditrich ALEZIO S V200

Powietrzna pompa ciepła De Ditrich ALEZIO S

Powietrzna pompa ciepła R32, YKF SPLIT

Powietrzna pompa ciepła Zubadan Mitsubishi Electric

Powietrzna pompa ciepła Ecodan Mitsubishi Electric

Obszar działania – Busko-Zdrój

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą asortymentu dostępnego w naszej firmie. Działamy w pięciu oddziałach w południowej Polsce, zaś w Świętokrzyskiem znaleźć nas można nie tylko w Busku – Zdroju, ale i w takich miastach jak Jędrzejów, Kazimierza Wielka, Kielce, Końskie, Opatów, Ostrowiec Świętokrzyski, Sandomierz, Skarżysko Kamienna, jak i Staszów. Z pewnością warto skontaktować się z naszymi specjalistami, bo nikt tak jak oni nie doradzi w doborze optymalnej pompy ciepła zorientowanej na indywidualne potrzeby i możliwości inwestorów.

Zalety pomp ciepła w Busku–Zdroju

Gwarancja zwrotu kosztów inwestycyjnych już po paru latach.

Bezobsługowość dobrze zaprogramowanego systemu grzewczego.

Bezawaryjność.

Efektywna praca niezależnie od warunków atmosferycznych.

Wysoka ekonomiczność.

Cicha praca urządzenia grzewczego.

Opinie o pompach ciepła w Busku–Zdroju

„Chciałem wreszcie zmienić tradycyjne grzanie na nowoczesne. Polecili mi pompy ciepła i nie zawiodłem się. Od teraz płacę mniej, a żyje mi się dużo wygodniej. I w dodatku mam gwarantowany dostęp do ciepła o którym marzyłem.”

„Odkąd korzystamy z funkcjonalności pompy ciepła nie muszę martwić się o to, czy zapasów opału wystarczy mi na całą zimę. Taką wygodę to ja lubię – moja rodzin zresztą też.”

Masz pytania dotyczące pomp ciepła?

Z chęcią na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!