POMPY CIEPŁA BUSKO-ZDRÓJ

Chcąc jak najbardziej efektywnie wykorzystać energię pochodzącą z naturalnych, a do tego także odnawialnych źródeł energii, warto postawić na najlepszą alternatywę dla tradycyjnych metod grzewczych. Mowa o pompach ciepła w Busku–Zdroju. Te najnowocześniejsze systemy grzewcze wyposażone są tak, by móc korzystać w pełni z dostępnej w naturze energii, czerpiąc ją nie tylko z wody, ale i z gruntu, jak i powietrza. Dlatego też pompy ciepła w Busku–Zdroju dostępne są zarówno jako niezawodne pompy ciepła gruntowe, jak i powietrzne pompy ciepła. Co sprawia, że są tak chętnie wybierane przez świadomych współczesnych inwestorów? Z pewnością ogromną zaletą pozostaje ich wysoka efektywność działania, jak również ekonomiczność. Pompy ciepła w Busku – Zdroju to innowacyjne systemy grzewcze które działają nie inaczej, jak pobierając niskotemperaturową energię dostępną bezpłatnie w środowisku naturalnym. Następnie przy wykorzystaniu niewielkiej dawki elektryczności, energia ta zamieniana jest na wysokotemperaturową, a następnie przekształcana z powodzeniem w energię cieplną, niezbędną do sukcesywnego ogrzewania powierzchni danego obiektu. O wysokiej ekonomiczności nowoczesnych pomp ciepła świadczy zaś to, że wykorzystując zaledwie 1 kWh energii elektrycznej, te innowacyjne systemy grzewcze są w stanie wyprodukować nawet blisko 5 kWh energii cieplnej. Jest to doprawdy wiele, dlatego też nie dziwi, że tak wielu inwestorów decyduje się właśnie na zakup takiej pompy ciepła.

Pompy ciepła znajdujące się w naszej ofercie

Obszar działania – Busko-Zdrój

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą asortymentu dostępnego w naszej firmie. Działamy w pięciu oddziałach w południowej Polsce, zaś w Świętokrzyskiem znaleźć nas można nie tylko w Busku – Zdroju, ale i w takich miastach jak Jędrzejów, Kazimierza Wielka, Kielce, Końskie, Opatów, Ostrowiec Świętokrzyski, Sandomierz, Skarżysko Kamienna, jak i Staszów. Z pewnością warto skontaktować się z naszymi specjalistami, bo nikt tak jak oni nie doradzi w doborze optymalnej pompy ciepła zorientowanej na indywidualne potrzeby i możliwości inwestorów.

Zalety pomp ciepła w Busku–Zdroju

Gwarancja zwrotu kosztów inwestycyjnych już po paru latach.

Bezobsługowość dobrze zaprogramowanego systemu grzewczego.

Bezawaryjność.

Efektywna praca niezależnie od warunków atmosferycznych.

Wysoka ekonomiczność.

Cicha praca urządzenia grzewczego.

Opinie o pompach ciepła w Busku–Zdroju

„Chciałem wreszcie zmienić tradycyjne grzanie na nowoczesne. Polecili mi pompy ciepła i nie zawiodłem się. Od teraz płacę mniej, a żyje mi się dużo wygodniej. I w dodatku mam gwarantowany dostęp do ciepła o którym marzyłem.”

„Odkąd korzystamy z funkcjonalności pompy ciepła nie muszę martwić się o to, czy zapasów opału wystarczy mi na całą zimę. Taką wygodę to ja lubię – moja rodzin zresztą też.”

Pompy ciepła SOFATH

Pracujemy z najlepszymi producentami. Zobacz, czym charakteryzuje się pompy ciepła firmy SOFATH.

Firma Sofath należy do firmy Dedietrich, która z kolei jest częścią jednej z największych grup specjalizującej się w branży grzewczej w Europie – BDR Thermea. W ofercie marki SOFATH znajdziesz kilka typoszeregów pomp ciepła: Caliane, Termeo, Lizea i BECT.

Sofath już od 34 lat produkuje pompy ciepła w oparciu o swoje unikalne rozwiązania technologiczne. W całej Europie jest już ponad 200 tysięcy instalacji ogrzewania wyposażonych w pompy ciepła SOFATH. Pracują w domach i obiektach przemysłowych, zapewniając komfort cieplny ich użytkownikom.

Rozwiązania te należą do jednych z najbardziej niezawodnych technologii grzewczych (żywotność sprężarki sięga nawet 20-25 lat). Pompy SOAFTH są również bardzo ekonomiczne – obniżają koszty ogrzewania nawet o ponad 50% w porównaniu do spalania oleju opałowego czy gazu. Charakteryzują się też cichą pracą, prostą obsługą i świetnym designem.

Zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą pomp ciepła. Pewnie zastanawiasz się, ile kosztuje pompa ciepła? Cennik zostanie dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Masz pytania dotyczące pomp ciepła?

Z chęcią na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!