POMPY CIEPŁA KROSNO

Pompy ciepła to obecnie jedne z najchętniej wybieranych i montowanych, jak i najbardziej polecanych niezawodnych oraz nowoczesnych systemów grzewczych. Pompy ciepła w Krośnie działają w oparciu o wykorzystanie bezpłatnie dostępnej energii naturalnej pozyskiwanej ze źródeł natury, nieskończonych i odnawialnych. Co więcej, wybór pomp ciepła to postawienie na rozwiązanie nie tylko bardzo ekologiczne, ale i ekonomiczne. Oszczędności w kosztach ogrzewania są naprawdę duże, a wszystko przez to, że zarówno gruntowe pompy ciepła, jak i pompy ciepła powietrzne działają na zasadzie pobierania niskotemperaturowej energii z natury, by przy wsparciu energii elektrycznej zamienić ją na energię wysokotemperaturową. Wybierając pompy ciepła w Krośnie stawia się także i na to, by jak najskuteczniej uniezależnić się od stale drożejących paliw kopalnych. Nowoczesne pompy ciepła potrafią wyprodukować energię cieplną nawet w 80% pochodzącą z natury. Pozostałe 20% to wsparcie przy wykorzystaniu elektryczności, równie cenne zresztą, co niezbędne. W rzeczywistości więc wykorzystując zaledwie 1 kWh elektryczności takie pompy ciepła są w stanie wyprodukować nawet do 5 razy więcej energii cieplnej – osiągając wartość nawet 5 kWh.

Pompy ciepła znajdujące się w naszej ofercie

Obszar działania – Krosno

W ofercie naszej firmy znaleźć można wyłącznie niezawodne pompy ciepła gruntowe, jak i powietrzne. O tym jednak, który z ich rodzajów będzie najbardziej dopasowany do indywidualnych potrzeb inwestora, warto porozmawiać z doświadczonym specjalistą do spraw sprzedaży.

Nasza firma działa w południowej Polsce, w 5 oddziałach. W Podkarpackiem spotkać nas można nie tylko w Krośnie, ale i w takich miastach jak Rzeszów, Jasło, Dębica, Sanok czy Przemyśl.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z dostępną u nas, w pełni kompleksową ofertą pomp ciepła. Teraz nie trzeba już naprawdę wiele, by zyskać dostęp do nowoczesnych systemów grzewczych, dostępnych w najbardziej sprawdzonej i efektywnej formule z aktualnie dostępnych.

Zalety pomp ciepła w Krośnie

Cicha praca systemu grzewczego.

Wysoka ekologiczność – brak emisji zanieczyszczeń do środowiska naturalnego.

Bezobsługowość.

Wielofunkcyjność – możliwość skorzystania zarówno z opcji grzania, jak i skutecznego chłodzenia.

Niezawodność działania nawet przez kilka lat użytkowania.

Koszty inwestycyjne z gwarancją pewnego zwrotu.

Opinie o pompach ciepła w Krośnie

„W moim odczuciu jedną z największych zalet pomp ciepła oprócz dużo niższych rachunków za ogrzewanie, jest ich wysoka bezawaryjność. Takie systemy grzewcze chciałby mieć w swoim domu dziś każdy. Ale co ważne – może mieć każdy. Wystarczy tylko chcieć!”

„Mój numer 1 to powietrzna pompa ciepła – jej montaż nie wymagał żadnych odwiertów, a cała moja rodzina mogła zacząć spać spokojnie, odkąd skończyło się przepłacanie w coraz to droższe paliwa kopalne…”

Pompy ciepła SOFATH

Pracujemy z najlepszymi producentami. Zobacz, czym charakteryzuje się pompy ciepła firmy SOFATH.

Firma Sofath należy do firmy Dedietrich, która z kolei jest częścią jednej z największych grup specjalizującej się w branży grzewczej w Europie – BDR Thermea. W ofercie marki SOFATH znajdziesz kilka typoszeregów pomp ciepła: Caliane, Termeo, Lizea i BECT.

Sofath już od 34 lat produkuje pompy ciepła w oparciu o swoje unikalne rozwiązania technologiczne. W całej Europie jest już ponad 200 tysięcy instalacji ogrzewania wyposażonych w pompy ciepła SOFATH. Pracują w domach i obiektach przemysłowych, zapewniając komfort cieplny ich użytkownikom.

Rozwiązania te należą do jednych z najbardziej niezawodnych technologii grzewczych (żywotność sprężarki sięga nawet 20-25 lat). Pompy SOAFTH są również bardzo ekonomiczne – obniżają koszty ogrzewania nawet o ponad 50% w porównaniu do spalania oleju opałowego czy gazu. Charakteryzują się też cichą pracą, prostą obsługą i świetnym designem.

Zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą pomp ciepła. Pewnie zastanawiasz się, ile kosztuje pompa ciepła? Cennik zostanie dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Masz pytania dotyczące pomp ciepła?

Z chęcią na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!