POMPY CIEPŁA OLKUSZ

Pompy ciepła w Olkuszu są nie tylko nowoczesnymi, ale i bardzo ekologicznymi oraz niezwykle pro ekonomicznymi systemami grzewczymi. Zainteresowanie ich zakupem i montażem stale rośnie, bo wzrasta również liczba inwestorów zainteresowanych dostępem do innowacyjnych i niezawodnych, a przy tym bardzo wygodnych rozwiązań technologicznych. Jak działają pompy ciepła w Olkuszu? Te zorientowane są głównie na pobieranie niskotemperaturowej energii pochodzącej zarówno z ziemi, wody, jak i powietrza. Konieczne staje się tu wsparcie przy wykorzystaniu odrobiny energii elektrycznej, by zamienić ciepło o niskiej temperaturze, w wysoką. W ten oto nieskomplikowany sposób nawet do 80% ogrzewania tworzone będzie przez ciepło pochodzące z niewyczerpalnych źródeł naturalnych, dostępnych dodatkowo całkowicie bezpłatnie. Tym samym inwestorzy decydujący się na zakup i montaż pompy ciepła zyskują podwójnie – nie dość, że ogrzeją dom tanio, to jeszcze z zachowaniem pełnej troski o ekologię.

Pompy ciepła znajdujące się w naszej ofercie

Obszar działania – Olkusz

Pompy ciepła w Olkuszu dostępne być mogą zarówno w formule gruntowych pomp ciepła, jak i powietrznych pomp ciepła. Wybór odpowiedniego rodzaju pompy pozostawia się już specjalistom, z którymi warto skontaktować się przed dokonaniem ostatecznego zakupu. Co więcej zwraca się uwagę na to, że pompy ciepła gruntowe wymagać będą nieco więcej nakładów pracy (związanych z koniecznością wykonania odwiertów w ziemi), niż powietrzne pompy ciepła. O tym jednak, który typ pompy jest wskazany do wyboru, decydować będzie konsultacja z doświadczonym fachowcem.

Zapraszamy do poznania w pełni szerokiej oferty asortymentowej pomp ciepła dostępnej w naszej firmie. Działamy głównie na terenie południowej Polski, w Małopolsce zaś znaleźć nas można nie tylko w Olkuszu, ale i w takich miastach jak: Kraków, Bochnia, Krynica Górska, Tarnów, Myślenice, Nowy Sącz, Limanowa, Miechów, Nowy Targ, Oświęcim czy Wadowice. Zdecydowanie warto się z nami skontaktować – nikt tak jak my bowiem nie doradzi i nie wesprze przy zakupie pompy ciepła – również merytorycznie.

Zalety pomp ciepła w Olkuszu

Nieuciążliwa, cicha praca urządzenia grzewczego.

Dostęp do komfortowego ciepła niezależnie od warunków atmosferycznych.

Wielofunkcyjność urządzenia – opcja grzania i chłodzenia w jednym.

Ekologiczność gwarantowana brakiem emisji jakichkolwiek zanieczyszczeń do środowiska naturalnego.

Wysoka ekonomiczność widoczna po dużo niższych rachunkach za ogrzewanie.

Nieskomplikowany montaż.

Opinie o pompach ciepła w Olkuszu

„Gruntowa pompa ciepła była strzałem w 10-tkę – na planowanym przez nas placu budowy specjaliści rozplanowali prace montażowe tak, by można było później móc korzystać z pełni funkcjonalności pompy. Potwierdzam – działa efektywnie niezależnie od warunków pogodowych!”

„Pompa ciepła była jedynym wyjściem w przypadku mojej inwestycji – koszt podłączenia przyłącza gazowego i rosnące ceny paliwa skutecznie odwiodły mnie od tego pomysłu. I nie żałuję, bo korzystając z pompy ciepła całej mojej rodzinie żyje się naprawdę wygodnie.”

Pompy ciepła SOFATH

Pracujemy z najlepszymi producentami. Zobacz, czym charakteryzuje się pompy ciepła firmy SOFATH.

Firma Sofath należy do firmy Dedietrich, która z kolei jest częścią jednej z największych grup specjalizującej się w branży grzewczej w Europie – BDR Thermea. W ofercie marki SOFATH znajdziesz kilka typoszeregów pomp ciepła: Caliane, Termeo, Lizea i BECT.

Sofath już od 34 lat produkuje pompy ciepła w oparciu o swoje unikalne rozwiązania technologiczne. W całej Europie jest już ponad 200 tysięcy instalacji ogrzewania wyposażonych w pompy ciepła SOFATH. Pracują w domach i obiektach przemysłowych, zapewniając komfort cieplny ich użytkownikom.

Rozwiązania te należą do jednych z najbardziej niezawodnych technologii grzewczych (żywotność sprężarki sięga nawet 20-25 lat). Pompy SOAFTH są również bardzo ekonomiczne – obniżają koszty ogrzewania nawet o ponad 50% w porównaniu do spalania oleju opałowego czy gazu. Charakteryzują się też cichą pracą, prostą obsługą i świetnym designem.

Zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą pomp ciepła. Pewnie zastanawiasz się, ile kosztuje pompa ciepła? Cennik zostanie dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Masz pytania dotyczące pomp ciepła?

Z chęcią na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!