POMPY CIEPŁA KAZIMIERZA WIELKA

Nowoczesne systemy grzewcze, które nie emitują żadnych zanieczyszczeń do środowiska, pozwalają cieszyć się komfortowym ciepłem w zaciszu domowym, a do tego nie wymagają w zasadzie obsługi użytkowników. Takie właśnie są niezawodne pompy ciepła w Kazimierzy Wielkiej – systemy grzewcze, które zdobywają coraz szersze uznanie wśród kupujących. Inwestorzy doceniają je nie tylko za wysoką ekologiczność, ale i ekonomiczność zarazem. Takie pompy ciepła działają bowiem głównie w oparciu o wykorzystanie bezpłatnie dostępnych złóż energii w naturze – mowa o energii z wody, gruntu jak i powietrza. Aby można było mówić o sukcesywnej przemianie tej niskotemperaturowej energii w wielko temperaturowe ciepło, konieczne staje się wykorzystanie elektryczności. Ale i to się opłaca – nowoczesne pompy ciepła w Kazimierzy Wielkiej są w stanie wytworzyć nawet do 5 razy więcej energii cieplnej od tej, którą pobrały. Tym samym 1 kWh energii elektrycznej można z powodzeniem zamienić nawet na 5 kWh energii cieplnej. I to jest przelicznik, który opłaca się jak nic innego. Wiedzą o tym ci inwestorzy, którzy śledzą dokonania najnowocześniejszej myśli technologicznej i nie boją się im zaufać oraz wdrożyć ich w praktyce, w najbliższym otoczeniu domowym.

Pompy ciepła znajdujące się w naszej ofercie

Obszar działania – Kazimierza Wielka

Nowoczesne możliwości oferowane przez szeroko dostępne w naszej ofercie firmowej pompy ciepła po prostu warto poznać bliżej. Warto też odwiedzić jeden z 5 oddziałów naszej firmy funkcjonujących na terenie południowej Polski. W Świętokrzyskiem wszyscy zainteresowani inwestorzy spotkać nas mogę nie tylko w Kazimierzy Wielkiej, ale i w takich miastach jak w takich miastach jak Jędrzejów, Busko – Zdrój, Kielce, Końskie, Opatów, Ostrowiec Świętokrzyski, Sandomierz, Skarżysko Kamienna oraz i Staszów.

Nasi pracownicy dysponują ogromną wiedzą branżową oraz świetnie potrafią doradzić w zakresie doboru czy montażu konkretnej pompy ciepła. Co więcej – w ofercie firmowej znaleźć można zarówno gruntowe pompy ciepła, jak i pompy ciepła powietrzne. Wszystkie z nich odznaczają się wysoką efektywnością pracy oraz niezawodnością – czyli tym, co w systemach grzewczych lubimy najbardziej.

Zalety pomp ciepła w Kazimierzy Wielkiej

Niezawodna praca systemu grzewczego.

Nowoczesność wspierana bezawaryjnością oraz bezobsługowością.

Zgodność eksploatacji z naturą.

Wysoka ekonomiczność mierzona dużo niższymi rachunkami za ogrzewanie w sezonie.

Wielofunkcyjność – możliwość skorzystania zarówno z opcji grzania zimą, jak i chłodzenia latem.

Cicha, nieuciążliwa praca pompy ciepła.

Opinie o pompach ciepła w Kazimierzy Wielkiej

„W poszukiwaniu alternatywy dla tradycyjnych metod grzewczych trafiliśmy na powietrzną pompę ciepła. Po przekalkulowaniu kosztów i opłat za ogrzewanie – nie zamienimy jej na nic innego. I do tego ta wysoka niezawodność – polecamy!”

„Moja inwestycja nie mogłaby być tak dobrze przemyślana, gdyby nie fachowe wsparcie waszego zespołu sprzedawców. Polecam pompy ciepła wszystkim tym, którzy chcą cieszyć się komfortem ciepła, nie przepłacając za nie.”

Pompy ciepła SOFATH

Pracujemy z najlepszymi producentami. Zobacz, czym charakteryzuje się pompy ciepła firmy SOFATH.

Firma Sofath należy do firmy Dedietrich, która z kolei jest częścią jednej z największych grup specjalizującej się w branży grzewczej w Europie – BDR Thermea. W ofercie marki SOFATH znajdziesz kilka typoszeregów pomp ciepła: Caliane, Termeo, Lizea i BECT.

Sofath już od 34 lat produkuje pompy ciepła w oparciu o swoje unikalne rozwiązania technologiczne. W całej Europie jest już ponad 200 tysięcy instalacji ogrzewania wyposażonych w pompy ciepła SOFATH. Pracują w domach i obiektach przemysłowych, zapewniając komfort cieplny ich użytkownikom.

Rozwiązania te należą do jednych z najbardziej niezawodnych technologii grzewczych (żywotność sprężarki sięga nawet 20-25 lat). Pompy SOAFTH są również bardzo ekonomiczne – obniżają koszty ogrzewania nawet o ponad 50% w porównaniu do spalania oleju opałowego czy gazu. Charakteryzują się też cichą pracą, prostą obsługą i świetnym designem.

Zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą pomp ciepła. Pewnie zastanawiasz się, ile kosztuje pompa ciepła? Cennik zostanie dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Masz pytania dotyczące pomp ciepła?

Z chęcią na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!