POMPY CIEPŁA WADOWICE

Ekologiczne i bardzo nowoczesne, a do tego wysoce niezawodne i bezawaryjne w działaniu. Takie właśnie są innowacyjne pompy ciepła w Wadowicach – systemy grzewcze, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wielu inwestorów. Zasad ich działania nie jest skomplikowana – koncentrują się na pobieraniu energii z natury – z wody, gruntu lub powietrza. Przy niedużym udziale elektryczności zamieniają tę niskotemperaturową energię w energię wysokich temperatur, idealną do wytworzenia ciepła o wysokiej temperaturze. W ten oto sposób pompy ciepła są w stanie wyprodukować nawet 70-80% energii pochodzącej z bezpłatnego dostępu do natury. Pozostałe 20-30% pochodzić będzie właśnie z elektryczności. Pompy ciepła w Wadowicach stanowią jeden z najtańszych i najbardziej ekologicznych sposobów na skuteczne ogrzewanie domu. Wysoki poziom ekologiczności gwarantowany jest brakiem emisji jakichkolwiek zanieczyszczeń do środowiska naturalnego. Ale gruntowe pompy ciepła lub pompy ciepła powietrzne to także rozwiązanie niezwykle ekonomiczne. I o poczynienie znaczących oszczędności na kosztach ogrzewania chodzi głównie tym inwestorom, którzy decydują się dziś na zakup i montaż nowoczesnej pompy ciepła.

Pompy ciepła znajdujące się w naszej ofercie

Obszar działania – Wadowice

Gdzie udać się, żeby móc otrzymać w pełni kompleksowe doradztwo w zakresie wyboru i doboru najbardziej optymalnej pompy ciepła dopasowanej do własnych potrzeb? Z pewnością warto wybrać się do jednego z oddziałów naszej firmy zlokalizowanych w południowej Polsce. Na terenie Małopolski działamy nie tylko w Wadowicach, ale również w takich miastach jak Kraków, Bochnia, Krynica Górska, Oświęcim, Myślenice, Nowy Sącz, Limanowa, Miechów, Nowy Targ, Olkusz czy Tarnów. W każdym z oddziałów naszej firmy otrzymać można kompleksową pomoc, wsparcie techniczne praz merytoryczne. Zdecydowanie warto więc skontaktować się z profesjonalistami, którzy na swojej branży znają się jak nikt inny. Wszystko po to, by inwestycja w zakup pompy ciepła była najbardziej udana z możliwych.

Zalety pomp ciepła w Wadowicach

Zgodność ze środowiskiem naturalnym.

Wysoka ekonomiczność widoczna po dużo niższych rachunkach za ogrzewanie.

Cicha praca systemu grzewczego.

Wysoki poziom bezawaryjności.

Nieskomplikowany montaż.

Najwyższy komfort dostępu do efektywnego grzania bez angażowania sił własnych.

Opinie o pompach ciepła w Wadowicach

„Od lat, gromadząc opał na zimę, zawsze plułem sobie w brodę, że najwyższa pora na stare lata znaleźć mniej angażujący siły system grzewczy. I oto syn polecił mi poznanie bliżej funkcjonalności nowoczesnych pomp ciepła. Teraz nie zamienię swojej pompy na nic innego!”

„Pompy ciepła znałem dotychczas tylko z opowieści. Do momentu kiedy pojawiłem się w waszej firmie i poprosiłem o poradę. Teraz czekam już na montaż pompy i rozpocznę nowe życie nie tylko w sezonie grzewczym, ale w ogóle.”

Pompy ciepła SOFATH

Pracujemy z najlepszymi producentami. Zobacz, czym charakteryzuje się pompy ciepła firmy SOFATH.

Firma Sofath należy do firmy Dedietrich, która z kolei jest częścią jednej z największych grup specjalizującej się w branży grzewczej w Europie – BDR Thermea. W ofercie marki SOFATH znajdziesz kilka typoszeregów pomp ciepła: Caliane, Termeo, Lizea i BECT.

Sofath już od 34 lat produkuje pompy ciepła w oparciu o swoje unikalne rozwiązania technologiczne. W całej Europie jest już ponad 200 tysięcy instalacji ogrzewania wyposażonych w pompy ciepła SOFATH. Pracują w domach i obiektach przemysłowych, zapewniając komfort cieplny ich użytkownikom.

Rozwiązania te należą do jednych z najbardziej niezawodnych technologii grzewczych (żywotność sprężarki sięga nawet 20-25 lat). Pompy SOAFTH są również bardzo ekonomiczne – obniżają koszty ogrzewania nawet o ponad 50% w porównaniu do spalania oleju opałowego czy gazu. Charakteryzują się też cichą pracą, prostą obsługą i świetnym designem.

Zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą pomp ciepła. Pewnie zastanawiasz się, ile kosztuje pompa ciepła? Cennik zostanie dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Masz pytania dotyczące pomp ciepła?

Z chęcią na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!