POMPY CIEPŁA BOCHNIA

W poszukiwaniu pożądanych, a przy tym także proekologicznych oraz ekonomicznych rozwiązań grzewczych coraz częściej uwagę kierujemy na nowoczesne pompy ciepła. Te w Bochni zwracają uwagę przede wszystkim najwyższym poziomem niezawodności oraz wielofunkcyjnością. W ofercie firmy znaleźć możemy dziś nie tylko najwyższej klasy pompy ciepła powietrzne, ale również i gruntowe pompy ciepła. Wszystkie z nich działają głównie w oparciu o wykorzystywanie nieskończonych źródeł naturalnych w procesie produkcji energii cieplnej. Jak pokazuje praktyka – możliwe jest wykorzystanie 80% energii pochodzącej ze środowiska naturalnego oraz zaledwie 20% energii pobranej ze źródeł elektrycznych. Tym samym pompy ciepła w Bochni wyprodukować mogą nawet blisko 5 kWh energii cieplnej przy wykorzystaniu zaledwie 1 kWh energii elektrycznej. Efektywność działania tych urządzeń grzewczych pozostaje więc potwierdzona w praktyce i realnie sprawdzona. Nie dziwi więc rosnące zainteresowanie inwestycjami w pompy ciepła w Małopolsce właśnie.

Gruntowe pompy ciepła

Gruntowa pompa ciepła Rotorua

Gruntowa pompa ciepła GSHP

Powietrzne pompy ciepła

Powietrzna pompa ciepła De Ditrich ALEZIO S V200

Powietrzna pompa ciepła De Ditrich ALEZIO S

Powietrzna pompa ciepła R32, YKF SPLIT

Powietrzna pompa ciepła Zubadan Mitsubishi Electric

Powietrzna pompa ciepła Ecodan Mitsubishi Electric

Obszar działania – Bochnia

Gruntowe pompy ciepła w Bochni to przede wszystkim urządzenia nastawiona na wykorzystanie energii geotermalnej niskich temperatur. Sam mechanizm ich działania przypomina nieco pobieranie wody ze studni. Gruntowa pompa ciepła wykorzystuje przenoszenie wody ze stanu o niższej temperaturze, do tego o zdecydowanie wyższym poziomie energii. Aby jednak można było mówić o sukcesie takiego transportu, konieczne staje się wykorzystanie także zasobów energii elektrycznej.

Gruntowe pompy ciepła w Bochni uznawane są za jedne z najbardziej efektywnych i najczęściej wybieranych i polecanych modeli pomp. Z pewnością będą też urządzeniami tańszymi w eksploatacji w zestawieniu z pompami ciepła powietrznymi. O tym jednak, jaki rodzaj pompy dedykowany jest właśnie naszej inwestycji, warto porozmawiać z doświadczonym profesjonalistą z naszej firmy. A nasze oddziały firmowe w Małopolsce znaleźć można nie tylko w Bochni, ale i w Krakowie, Tarnowie, Nowym Targu, Nowym Sączu, Krynicy Górskiej, Limanowej, Miechowie, Myślenicach, Oświęcimiu czy w Wadowicach. Z naszego wieloletniego doświadczenia po prostu warto skorzystać – dla możliwie jak najbardziej udanej inwestycji na długie lata.

Zalety pomp ciepła w Bochni

Wielofunkcyjność urządzenia, które może nie tylko grzać, ale i skutecznie chłodzić.

Cicha, nieuporczywa praca.

Wygoda dużej bezawaryjności.

Gwarancja szybkiego zwrotu poniesionych kosztów inwestycyjnych.

Nieskomplikowany montaż.

Ekologiczność – brak emisji zanieczyszczeń do środowiska naturalnego.

Opinie o pompach ciepła w Bochni

„Jeszcze nigdy nie płaciłem tak mało, za tak duży komfort grzewczy we własnym domu. Odkąd mamy pompę ciepła, nie musimy martwić się o zapasy opału, które wcześniej były naszą zmorą.”

„Jestem zwolenniczką rozwiązań proekologicznych – w każdym obszarze życia. Dlatego też cieszę się ogromnie, że miałam możliwość instalacji pompy ciepła we własnym domu. Tak udanej inwestycji nie zrealizowałam od lat. Polecam zainteresowanym – nie pożałujecie!”

Masz pytania dotyczące pomp ciepła?

Z chęcią na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!