POMPY CIEPŁA TARNOWSKIE GÓRY

Pompy ciepła w Tarnowskich Górach to urządzenia grzewcze cieszące się ogromną popularnością. W asortymencie dostępnym współcześnie wybierać można zarówno z gruntowych, jak i powietrznych pomp ciepła. I wszystkie z nich są chwalone za wysoką efektywność działania, proekologiczność oraz generowanie znaczących oszczędności finansowych. Nic w tym dziwnego – pompy ciepła to dziś świadomy wybór wielu inwestorów idących w krok w krok z rozwojem nowoczesnej myśli technologicznej. Bo jeśli można w najbliższym otoczeniu móc korzystać z funkcjonalności pompy ciepła, to dlaczego by tego nie uczynić? Zasada działania pomp ciepła w Tarnowskich Górach jest prosta. Taka pompa korzysta w 80% z energii cieplnej pochodzącej z naturalnych i nieskończonych, odnawialnych zresztą, źródeł. Pozostałe 20% to wynik będący wynikiem wykorzystania energii elektrycznej. W praktyce rachunek oszczędności generowanych przez pompy ciepła prezentuje się tak: przy wykorzystaniu zaledwie 1 kWh energii elektrycznej, pompa ciepła może wyprodukować nawet blisko 5 kWh energii cieplnej. Jasne pozostaje więc to, że jest inwestycją zaliczaną do niezwykle atrakcyjnych. Pompy ciepła w Tarnowskich Górach to urządzenia bardzo proekologiczne. Co to oznacza? Że nie emitują żadnych zanieczyszczeń do środowiska naturalnego, a dodatkowo cechują się niezwykłą niezawodnością. I za takie niezastąpione właśnie i działające w każdych warunkach temperaturowych i pogodowych, uznaje się dziś gruntowe pompy ciepła. Co więcej – choć ponosi się całkiem spore koszty inwestycyjne, przy wyborze pompy ciepła można mieć gwarancję, że nakłady finansowe szybko się zwrócą – zazwyczaj zaledwie po kilku latach od inwestycji.

Gruntowe pompy ciepła

Gruntowa pompa ciepła Rotorua

Gruntowa pompa ciepła GSHP

Powietrzne pompy ciepła

Powietrzna pompa ciepła De Ditrich ALEZIO S V200

Powietrzna pompa ciepła De Ditrich ALEZIO S

Powietrzna pompa ciepła R32, YKF SPLIT

Powietrzna pompa ciepła Zubadan Mitsubishi Electric

Powietrzna pompa ciepła Ecodan Mitsubishi Electric

Obszar działania – Tarnowskie Góry

Oferta pomp ciepła dostępna w naszej firmie jest co najmniej godna zainteresowania. Warto więc poznać bliżej pompy ciepła powietrzne czy gruntowe pompy ciepła, by móc zdecydować się na wybór konkretnego urządzenia. Oczywiście zawsze chętnie doradzimy, podpowiemy i wesprzemy – zarówno merytorycznie, jak i technicznie.

Nasza firma w południowej Polsce działa w 5 oddziałach. Na Śląsku spotkać nas można nie tylko w Tarnowskich Górach, ale i w Gliwicach, Rybniku, Katowicach, Zabrzu, Tychach, Pszczynie, Żywcu, jak i w Bielsko – Białej.

Kontakt z nami polecamy wszystkim zainteresowanym.

Zalety pomp ciepła w Tarnowskich Górach

Wysoka niezawodność działania.

Intuicyjna obsługa.

Proekologiczność – brak emisji jakichkolwiek zanieczyszczeń do środowiska.

Nieskomplikowany montaż.

Gwarancja zwrotu poniesionych kosztów inwestycyjnych – dość szybko.

Wielofunkcyjność – pompy ciepła mogą zarówno grzać, jak i chłodzić.

Opinie o pompach ciepła w Tarnowskich Górach

„Planowałem gruntową pompę ciepła na działce, która nie była jeszcze zagospodarowana. To był prawdziwy strzał w dziesiątkę, bo dziś mogę się cieszyć pełnią niezawodności jej pracy. Zdecydowanie polecam tę inwestycję.”

„Nie byłem przekonany do tego, by zainwestować w pompę ciepła w Tarnowskich Górach. Kiedy jednak zobaczyłem realne rachunki za ogrzewanie u sąsiada, nie zwlekałem zbyt długo z podjęciem decyzji na TAK. Ta była trafiona w punkt!”

Masz pytania dotyczące pomp ciepła?

Z chęcią na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!