POMPY CIEPŁA SANDOMIERZ

Energia pochodząca z natury dostępna jest całkiem bezpłatnie – i z niej właśnie korzystać będą wszystkie niezawodne pompy ciepła w Sandomierzu, które pozostają innowacyjnymi systemami grzewczymi o dużej efektywności działania. Ich wykorzystanie pozwoli na znaczne zmniejszenie kosztów ogrzewania w każdym domu. Co więcej – wykorzystanie funkcjonalności pomp ciepła będzie również rozwiązaniem wysoce ekologicznym – oto korzystać się będzie z dostępnych bezpłatnie i odnawialnych źródeł natury, nie emitując przy tym żadnych zamieszczeń do środowiska naturalnego. Wykorzystanie natury pozwoli również na skuteczne uniezależnienie się od stale drożejących paliw kopalnych. Jak przekonać się można, pompy ciepła w Sandomierzu są w stanie wyprodukować energię cieplną pochodzącą nawet w 80% z natury oraz zaledwie 20% – przy udziale energii elektrycznej. Tym samym niskotemperaturowa energia zamieniana zostaje na tę wysokotemperaturową, a możliwości efektywnej pracy pompy ciepła są naprawdę duże. Ten system grzewczy potrafi wyprodukować bowiem aż do 5 kWh energii cieplnej wykorzystując wyłącznie 1 kWh energii elektrycznej. Oszczędności przy wyborze pompy ciepła są więc znaczne i bardzo korzystne dla tych inwestorów, którzy na zakup pompy właśnie się zdecydują.

Gruntowe pompy ciepła

Gruntowa pompa ciepła Rotorua

Gruntowa pompa ciepła GSHP

Powietrzne pompy ciepła

Powietrzna pompa ciepła De Ditrich ALEZIO S V200

Powietrzna pompa ciepła De Ditrich ALEZIO S

Powietrzna pompa ciepła R32, YKF SPLIT

Powietrzna pompa ciepła Zubadan Mitsubishi Electric

Powietrzna pompa ciepła Ecodan Mitsubishi Electric

Obszar działania – Sandomierz

Pompy ciepła w Sandomierzu mają ponadto wiele innych zalet, które wymieniane są najczęściej obok ich ekologiczności oraz ekonomiczności. Warto poznać je wszystkie i dokładnie skonsultować z doświadczonym sprzedawcą wybór konkretnego modelu pompy ciepła. Grunt w tym, by ten był najbardziej optymalnie dopasowany do indywidualnych preferencji i potrzeb odbiorców – inwestorów. Warto więc poznać asortyment pomp ciepła dostępny w naszej firmie. W południowej Polsce działamy w 5 oddziałach, a w Świętokrzyskiem spotkać nas można nie tylko w Sandomierzu, ale i w takich miastach jak Kazimierza Wielka, Jędrzejów, Busko – Zdrój, Kielce, Końskie, Opatów, Ostrowiec Świętokrzyski, Skarżysko Kamienna i Staszów.

Zalety pomp ciepła w Sandomierzu

Systemy grzewcze o dużej niezawodności działania.

Ekologia najwyższych lotów – działanie zgodne z naturą i bez emisji jakichkolwiek zanieczyszczeń do środowiska.

Wielofunkcyjność – możliwa opcja grzania, jak i chłodzenia wnętrz mieszkalnych.

Cicha praca urządzenia.

Nieskomplikowany montaż.

Duża opłacalność inwestycji w zakup i montaż pompy ciepła.

Opinie o pompach ciepła w Sandomierzu

„Gruntowa pompa ciepła była moim marzeniem. Specjaliści z waszej firmy doradzili, w którym dokładnie miejscu ją zamontować, by mogła pracować jak najbardziej efektywnie. I się udało – ja cieszę się ciepłem, a żona dużo mniejszymi kosztami za ogrzewanie. To także wasza zasługa – dziękujemy!”

„Pompy ciepła są bardzo niezawodne i stają się coraz bardziej niezastąpionymi systemami grzewczymi. I ja mam powietrzną pompę ciepła i zyski z niej – ogromne!”

Masz pytania dotyczące pomp ciepła?

Z chęcią na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!