POMPY CIEPŁA JĘDRZEJÓW

Pompy ciepła to innowacyjne, wysoce niezawodne, a do tego też bardzo ekologiczne systemy grzewcze, zdobywające coraz większe zainteresowanie wśród współczesnych inwestorów. Co więcej są rozwiązaniem również wysoce ekologicznym i ekonomicznym. A w tym kierunku właśnie podąża dziś wielu inwestorów. I kierunek ten uznawany jest za bardzo przyszłościowy – w stronę ekologii warto się zwracać, wybierając właśnie wysoce efektywne pompy ciepła w Jędrzejowie. Pompy ciepła to systemy grzewcze które wykorzystują do swojej pracy niskotemperaturową energię pochodzącą z nieskończonych, a do tego dostępnych całkiem bezpłatnie, źródeł naturalnych. Tym samym pompy ciepła w Jędrzejowie mogą korzystać zarówno z zasobów wodnych, gruntowych, jak i powietrznych. Przy delikatnym wsparciu elektryczności możliwe staje się wyprodukowanie wysokotemperaturowej energii cieplnej, która z kolei później jest wykorzystywana do ogrzewania domów i budynków użytkowych. Jak wysoce ekonomiczne jest korzystanie z pomp ciepła? Przy pobraniu przez nie zaledwie 1 kWh energii elektrycznej możliwe staje się wyprodukowanie nawet do 5 razy więcej energii cieplnej. Rachunek oszczędności związanych z dużo mniejszymi kosztami ogrzewania ponoszonymi w sezonie grzewczym jest więc co najmniej prosty.

Gruntowe pompy ciepła

Gruntowa pompa ciepła Rotorua

Gruntowa pompa ciepła GSHP

Powietrzne pompy ciepła

Powietrzna pompa ciepła De Ditrich ALEZIO S V200

Powietrzna pompa ciepła De Ditrich ALEZIO S

Powietrzna pompa ciepła R32, YKF SPLIT

Powietrzna pompa ciepła Zubadan Mitsubishi Electric

Powietrzna pompa ciepła Ecodan Mitsubishi Electric

Obszar działania – Jędrzejów

Do tego pompy ciepła w Jędrzejowie występować mogą zarówno w postaci pomp ciepła gruntowych, jak i powietrznych pomp ciepła. O tym, który rodzaj dedykowany będzie właśnie nam, zadecyduje rozmowa z doradcą i sprzedawcą pomp ciepła. Warto zaufać tym, którzy znają się na tym najlepiej i wybrać nie gdzie indziej, jak do naszej firmy. Działamy w południowej Polsce, w Świętokrzyskiem zaś spotkać nas można nie tylko w Jędrzejowie, ale również i w takich miastach jak Busko – Zdrój, Kazimierza Wielka, Kielce, Końskie, Opatów, Ostrowiec Świętokrzyski, Sandomierz, Skarżysko Kamienna, jak i Staszów.

Nasi fachowcy odpowiednio doradzą, pomogą i wesprą we wszystkich kwestiach technicznych, jak i merytorycznych związanych z zakupem i doborem nowoczesnych pomp ciepła. Im właśnie warto zaufać, bo na branży pomp ciepła znają się jak nikt inny.

Zalety pomp ciepła w Jędrzejowie

Wysoka ekologiczność z gwarancją nieemitowania zanieczyszczeń do środowiska naturalnego.

Wysoka ekonomiczność mierzona dużo mniejszymi opłatami za ogrzewanie w sezonie.

Duża bezawaryjność oraz bezobsługowość.

Pełna wygoda eksploatacji.

Najwyższy poziom bezpieczeństwa – bez ryzyka groźnego wybuchu.

Gwarancja zwrotu poniesionych kosztów inwestycyjnych w dość krótkim czasie.

Opinie o pompach ciepła w Jędrzejowie

„Dobrze, niezbyt drogo, a do tego pewnie – właśnie o takiej inwestycji w zakup i montaż pompy ciepła marzyłem. Chwała za to waszym sprzedawcom, że znają się na swoim fachu i potrafią kompetentnie doradzić. Jesteście mistrzami!”

„Dobre ceny, pełna różnorodność wyboru i kompletna fachowość. Tego oczekiwałem po kontakcie z waszą firmą i to właśnie dostałem. Dlatego dziś polecam nowoczesne pompy ciepła w Jędrzejowie wszystkim zainteresowanym.”

Masz pytania dotyczące pomp ciepła?

Z chęcią na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!