POMPY CIEPŁA TYCHY

W poszukiwaniu niezawodnych, nowoczesnych, a do tego też wysoce bezpiecznych w eksploatacji urządzeń grzewczych, trafiamy na pompy ciepła w Tychach. Czy jest to strzał w przysłowiową dychę? O tym można się przekonać, poznając bliżej funkcjonalności oferowane przez pompę ciepła i przekonując się po stanie własnej kieszeni, że inwestycja w jej zakup i montaż była jedną z najlepszych. Pompy ciepła w Tychach to urządzenia utożsamiane nie tylko z nowoczesnymi, ale i proekologicznymi oraz bardzo ekonomicznymi urządzeniami wykorzystywanymi do efektywnego podgrzewania budynków mieszkalnych i użytkowych. Zasada ich działania jest dość prosta, a do produkcji energii cieplnej wykorzystuje się nic innego, jak nieskończone i odnawialne źródła naturalne. I to właśnie korzystając z zasobów środowiska naturalnego pompy ciepła mogą wykorzystać nawet 80% energii potrzebnej później do przerobienia jej w ciepło. Do tego nie można zapomnieć o konieczności wykorzystania energii elektrycznej – ta jednak sięga wyłącznie poziomu 20%. W praktyce więc przy przykładowym wykorzystaniu 1 kWh energii elektrycznej pompa ciepła wytworzyć może nawet 5 kWh ciepła. Czy ten prosty, a zarazem bardzo korzystny rachunek, nie przemawia na korzyść inwestycji w zakup pompy ciepła w Tychach właśnie?

Gruntowe pompy ciepła

Gruntowa pompa ciepła Rotorua

Gruntowa pompa ciepła GSHP

Powietrzne pompy ciepła

Powietrzna pompa ciepła De Ditrich ALEZIO S V200

Powietrzna pompa ciepła De Ditrich ALEZIO S

Powietrzna pompa ciepła R32, YKF SPLIT

Powietrzna pompa ciepła Zubadan Mitsubishi Electric

Powietrzna pompa ciepła Ecodan Mitsubishi Electric

Obszar działania – Tychy

W ofercie naszej firmy znaleźć można zarówno gruntowe pompy ciepła, jak i pompy ciepła powietrzne. Oba rozwiązania polecane są zarówno tym inwestorom, którzy dopiero co rozpoczynają budowę budynku rodzinnego lub użytkowego, jak i tym, którzy będę modernizować budynki istniejące już od kilku lat na rynku. Aby jednak móc wiedzieć, na którą z dostępnych opcji postawić, warto poszukać porady i wsparcia w profesjonalnym przedsiębiorstwie. Dlatego też wszystkich zainteresowanych inwestycją w zakup pompy ciepła w Tychach zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Nasza oferta obejmuje nowoczesne instalacje grzewcze. Sprawdź instalacje cieplne Tychy!

Działamy nie tylko na Śląsku, ale i w całej południowej Polsce. Oprócz Tych, znaleźć nas można w takich miastach Śląska jak: Gliwice, Katowice, Zabrze, Tarnowskie Góry, Bielsko – Biała, Żywiec, Rybnik czy Pszczyna. Polecamy się, bo na pompach ciepła znamy się jak nikt.

Polecane wpisy na blogu:

Zalety pomp ciepła w Tychach

Cicha, niezawodna praca pompy niezależnie od temperatury otoczenia.

Wysoka ekologiczność inwestycji.

Znaczące oszczędności w kosztach ogrzewania.

Wielofunkcyjność pompy ciepła – grzeje zimą, chłodzi latem, może podgrzewać także wodę użytkową.

Intuicyjne sterowanie.

Zwrot kosztów inwestycji w krótkim czasie.

Opinie o pompach ciepła w Tychach

„Szukałem najtańszej alternatywy ekologicznej i znalazłem nowoczesne pompy ciepła w Tychach. Z gruntowej pompy ciepła, w którą zainwestowałem, jestem bardzo zadowolony. To rzeczywiście jedna z najbardziej efektywnych opcji grzania dostępnych współcześnie!”

„O pompach ciepła słyszałem od dawna, ale jak przekonałem się na własnym przykładzie – rzeczywiście do ich skutecznego działania wystarczy zaledwie zasilanie w energię elektryczną. Korzyści, które niesie montaż takiej pompy, są doprawdy ogromne. Warto.”

Masz pytania dotyczące pomp ciepła?

Z chęcią na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!