POMPY CIEPŁA ŻORY

Sezon grzewczy w pełni, a może chcemy się do niego przygotować wreszcie jak należy? Nic prostszego – wystarczy zainteresować się pompami ciepła w Żorach by przekonać się na własnej skórze, że wybór nowoczesnych rozwiązań branżowych może być tylko trafiony. Pompy ciepła w Żorach działają wykorzystując bezpłatną energię pochodzącą z nieskończonych zasobów naturalnych. W ofercie znajdziemy gruntowe pompy ciepła i pompy ciepła powietrzne. Wszystkie z nich są niezwykle niezawodne, a przez to – naprawdę dają się lubić. Do tego generują dużo mniejsze koszty niż ogrzewanie metodami tradycyjnymi. Co więcej, mogą również skutecznie chłodzić latem, jak i dostarczać użytkownikom dostęp do podgrzanej wody użytkowej. W tym ostatnim przypadku jednak, chcąc kupić taką bogato wyposażoną pompę ciepła, trzeba uprzednio poinformować o tym sprzedających. Dzięki inwestycji w pompę ciepła w Żorach z pewnością możemy uniezależnić się od drogich paliw kopalnych i postawić na ekologię. Gruntowe pompy ciepła energię czerpią z gruntu, powietrzne zaś – oczywiście z powietrza. Wykorzystując swój specjalistyczny mechanizm są w stanie wyprodukować energię cieplną pochodzącą nawet w 80% z natury, gdzie pozostałe 20% pochodzić będzie z wykorzystania energii elektrycznej.

Pompy ciepła znajdujące się w naszej ofercie

Obszar działania – Żory

Ofertę naszej firmy szczególnie polecamy poznać wszystkim zainteresowanym inwestycją w nowoczesną pompę ciepła. Zapraszamy do oddziałów firmowych zlokalizowanych w południowej Polsce. Na Śląsku można nas znaleźć w Żorach, Gliwicach, Katowicach, Rybniku, Tarnowskich Górach, Zabrzu, Pszczynie, Tychach, Bielsko – Białej i Żywcu.

Zalety pomp ciepła w Żorach

Wysoka bezawaryjność urządzeń grzewczych.
Wielofunkcyjność – dostęp zarówno do efektywnego grzania, jak i chłodzenia.
Praktycznie bezobsługowość – do pracy pompy ciepła wystarczy jej prawidłowe zaprogramowanie.
Ekologiczność – pompa ciepła nie produkuje żadnych zanieczyszczeń.
Ekonomiczność – dużo mniejsze rachunki za ogrzewanie w sezonie grzewczym.
Łatwy montaż pompy ciepła.

Opinie o pompach ciepła w Żorach

„Zainwestowaliśmy z żoną w zakup pompy ciepła i nie żałujemy. Aby jeszcze bardziej oszczędzać na kosztach, nasza pompa jest nastawiona na maksymalny poziom pracy w nocy, kiedy możemy korzystać z niższej taryfy za energię elektryczną. Efekty widzimy po fakturach za prąd. To się opłaca!”

„Bufor w który została wyposażona nasza pompa ciepła pozwala na korzystanie ze skumulowanego w nocy ciepła, by z sukcesem móc zapewnić odpowiedni poziom grzania w ciągu dnia. Dzięki temu w naszym domu jest zawsze ciepło, a my nie przepłacamy za ogrzewanie w sezonie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu i inwestycji.”

Pompy ciepła SOFATH

Pracujemy z najlepszymi producentami. Zobacz, czym charakteryzuje się pompy ciepła firmy SOFATH.

Firma Sofath należy do firmy Dedietrich, która z kolei jest częścią jednej z największych grup specjalizującej się w branży grzewczej w Europie – BDR Thermea. W ofercie marki SOFATH znajdziesz kilka typoszeregów pomp ciepła: Caliane, Termeo, Lizea i BECT.

Sofath już od 34 lat produkuje pompy ciepła w oparciu o swoje unikalne rozwiązania technologiczne. W całej Europie jest już ponad 200 tysięcy instalacji ogrzewania wyposażonych w pompy ciepła SOFATH. Pracują w domach i obiektach przemysłowych, zapewniając komfort cieplny ich użytkownikom.

Rozwiązania te należą do jednych z najbardziej niezawodnych technologii grzewczych (żywotność sprężarki sięga nawet 20-25 lat). Pompy SOAFTH są również bardzo ekonomiczne – obniżają koszty ogrzewania nawet o ponad 50% w porównaniu do spalania oleju opałowego czy gazu. Charakteryzują się też cichą pracą, prostą obsługą i świetnym designem.

Zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą pomp ciepła. Pewnie zastanawiasz się, ile kosztuje pompa ciepła? Cennik zostanie dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Masz pytania dotyczące pomp ciepła?

Z chęcią na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!