POMPY CIEPŁA KATOWICE

Czym jest pompa ciepła? Nowoczesne urządzenia tego typu stosuje się do ogrzewania budynków, grzania wody użytkowej, a latem — do ochładzania pomieszczeń. W ten sposób łatwo ograniczyć koszty związane ze zużyciem energii elektrycznej w gospodarstwie domowym lub w budynku użyteczności publicznej.

Gruntowe pompy ciepła

Gruntowa pompa ciepła Rotorua

Gruntowa pompa ciepła GSHP

Powietrzne pompy ciepła

Powietrzna pompa ciepła De Ditrich ALEZIO S V200

Powietrzna pompa ciepła De Ditrich ALEZIO S

Powietrzna pompa ciepła R32, YKF SPLIT

Powietrzna pompa ciepła Zubadan Mitsubishi Electric

Powietrzna pompa ciepła Ecodan Mitsubishi Electric

Obszar działania – Katowice

Znamy sposób na to, by móc poznać ofertę nowoczesnych, a zarazem niezwykle wygodnych w eksploatacji, pomp ciepła w Katowicach. Wystarczy, że skontaktują się Państwo z jednym z 5 oddziałów naszej firmy, działających na terenie południowej Polski. Na Śląsku znaleźć nas można nie tylko w Katowicach, ale i Gliwicach, Rybniku, Tarnowskich Górach, Zabrzu, Tychach, Pszczynie, Żywcu, jak i w Bielsko – Białej. Nasi pracownicy z chęcią udzielą Państwu niezbędnych informacji w sprawie wyboru i instalacji pompy ciepła – niezależnie od jej rodzaju. Zapraszamy do kontaktu, bo właśnie w naszej firmie znajdą Państwo największy wybór rodzajów i typów pomp ciepła na Śląsku.

Oferujemy profesjonalne gruntowe i powietrzne pompy ciepła w Katowicach. Zapewniamy dopasowany do potrzeb projekt oraz szybki i fachowy proces instalacji urządzenia.

Pompy ciepła Katowice — zapraszamy!

Zalety pomp ciepła w Katowicach

Duża wielofunkcyjność urządzenia grzewczego – pompa ciepła zachowuje zdolność do ogrzewania budynku zimą, jak i chłodzenia podczas wyjątkowo upalnych, letnich dni.

Wysoka ekonomiczność – o tym świadczyć będą dużo mniejsze rachunki za ogrzewanie i niższe zużycie energii elektrycznej przy zachowaniu optymalnej i pożądanej przez inwestorów, temperatury grzania.

Maksymalne bezpieczeństwo korzystania z funkcjonalności pompy ciepła – jej eksploatacja nie grozi wybuchem i nie niesie za sobą żadnych skutków ubocznych.

Bezobsługowość pompy ciepła gwarantowana optymalnym jej doborem do potrzeb użytkowników.

Ekologiczne działanie pompy ciepła bez najmniejszej szkody dla środowiska naturalnego.

Koszt pompy ciepła zawsze dość szybko się zwróci – inwestycja w jej zakup i montaż jest więc inwestycją pewną 100 % satysfakcji i zwrotu poniesionych nakładów finansowych.

Opinie o pompach ciepła w Katowicach

„Zdecydowaliśmy się z żoną na inwestycję w zakup i montaż powietrznej pompy ciepła do domu. Tak radzili nam fachowcy i liczni znajomi. I w zupełności mieli rację. Zaoszczędziliśmy czas, mnóstwo formalności, ale także i pieniądze, bo sam montaż takiej pompy nie wiązał się z żadnymi pracami ziemnymi. Dzięki temu szybko mogliśmy cieszyć się pełnią funkcjonalności powietrznej pompy ciepła. I zdecydowanie polecamy to urządzenie wszystkim tym, którzy jeszcze się wahają.”

„Wybrałem pompę ciepła powietrzną i zdecydowałem się na jej eksploatację w trybie monoenergetycznym. Wybór ten okazał się strzałem w 10-tkę, bo taka pompa działa równie efektywnie jak gruntowa pompa ciepła, a na wypadek wystąpienia dość mroźnych dni, może automatycznie uruchomić wbudowaną w jej wnętrzu grzałkę. Zakup powietrznej pompy w Katowicach to najlepsza inwestycja z możliwych. Zdecydowanie warto!”

Masz pytania dotyczące pomp ciepła?

Z chęcią na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!