POMPY CIEPŁA SKARŻYSKO KAMIENNA

Pompy ciepła w Skarżysko Kamiennej to nowoczesne i wysoce ekologiczne systemy grzewcze, które stają się coraz bardziej popularne i pojawiają się zarówno w domach współcześnie budowanych, jak i tych istniejących od lat, ale właśnie teraz modernizowanych. Korzystając z dorobku obecnej myśli technologicznej wybrać można zarówno niezawodne pompy ciepła gruntowe, jak i powietrzne pompy ciepła. Wszystkie działać będą w pełni efektywnie wówczas, gdy są najbardziej optymalnie dobrane i zaprogramowane. A tym zająć się powinien wyłącznie doświadczony pracownik branżowy. Pompy ciepła w Skarżysko Kamiennej działają w oparciu o wykorzystanie naturalnych zasobów dostępnych całkiem bezpłatnie w środowisku naturalnym. Pompy ciepła pozostają więc systemem grzewczym bardzo ekologicznym, ale i ekonomicznym zarazem. Zarówno gruntowe pompy ciepła, jak i powietrzne pompy ciepła mogą wyprodukować energię cieplną pochodzącą nawet w 80% z natury. Pozostałe 20% niezbędne do zamiany niskotemperaturowej energii na wysokotemperaturową, pochodzić będzie z wykorzystania energii elektrycznej. Tym samym realny staje się dostęp do naprawdę dużych oszczędności w kosztach ogrzewania. Pompy ciepła wyprodukować mogą nawet 5 kWh ciepła przy zużyciu zaledwie 1 kWh energii elektrycznej. Taka inwestycja w ich zakup i montaż się naprawdę opłaca!

Gruntowe pompy ciepła

Gruntowa pompa ciepła Rotorua

Gruntowa pompa ciepła GSHP

Powietrzne pompy ciepła

Powietrzna pompa ciepła De Ditrich ALEZIO S V200

Powietrzna pompa ciepła De Ditrich ALEZIO S

Powietrzna pompa ciepła R32, YKF SPLIT

Powietrzna pompa ciepła Zubadan Mitsubishi Electric

Powietrzna pompa ciepła Ecodan Mitsubishi Electric

Obszar działania – Skarżysko Kamienna

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą pomp ciepła. Proponujemy pompy ciepła gruntowe oraz powietrzne. Warto u nas właśnie otrzymać w pełni fachowe doradztwo w zakresie wyboru rodzaju czy mocy pompy ciepła. Oddziały naszej firmy zlokalizowane są w 5 miejscach w południowej Polsce. W Świętokrzyskiem naszych specjalistów spotkać można jednak nie tylko w Skarżysko Kamiennej, ale i w takich miastach jak Kazimierza Wielka, Jędrzejów, Busko – Zdrój, Kielce, Końskie, Opatów, Ostrowiec Świętokrzyski, Sandomierz i Staszów.

Kontakt z doświadczonym sprzedawcą jest co najmniej wskazany – wszystko przez wzgląd na to, że inwestycję w zakup pompy ciepła należałoby podjąć raz, a dobrze.

Zalety pomp ciepła w Skarżysko Kamiennej

Niezawodność działania mierzona w latach.

Nieuciążliwa praca systemu grzewczego.

Wysoki poziom bezobsługowości.

Ekologiczność najwyższych lotów.

Ukłon w kierunku oszczędności – dużo niższe koszty ogrzewania.

Gwarancja zwrotu poniesionych nakładów inwestycyjnych na zakup i montaż systemu grzewczego.

Opinie o pompach ciepła w Skarżysko Kamiennej

„Szybko, sprawnie i w dobrej cenie. Tak przebiegł montaż powietrznej pompy ciepła, z której teraz korzystamy z prawdziwą przyjemnością. Uwielbiam ten system grzewczy za wysoką bezobsługowość. Tego mi właśnie było trzeba!”

„Pompy ciepła ciekawiły mnie od dłuższego czasu, ale to właśnie w waszej firmie upewniłem się, że warto w nie zainwestować. Odkąd mam gruntową pompę ciepła, nie narzekam. Wreszcie ciepło w moim domu nie kosztuje majątku.”

Masz pytania dotyczące pomp ciepła?

Z chęcią na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!