POMPY CIEPŁA MIECHÓW

Jakiego rodzaju urządzenia grzewcze są dziś bardzo na czasie? Z pewnością będą to pompy ciepła w Miechowie – bardzo nowoczesne i ekologiczne systemy grzewcze, których zasada działania jest bardzo prosta, a przy tym również i efektywna. Pompy ciepła bowiem działają w oparciu o wykorzystanie niskotemperaturowej energii pobieranej ze środowiska naturalnego. W ofercie znajdziemy więc zarówno niezwykle skuteczne gruntowe pompy ciepła, pompy ciepła powietrzne, jak i systemy grzewcze produkujące energię cieplną z wody. Aby finalnie energia cieplna mogła zostać z sukcesem wyprodukowana, konieczne staje się też wsparcie przy udziale energii elektrycznej. Nowoczesne pompy ciepła w Miechowie jednak do swojej pracy wykorzystują nawet 70 – 80% zasobów naturalnych, przy czym pozostała reszta wynikać ma ze zużycia energii elektrycznej właśnie. Tym samym nierzadko wykorzystując 1 kWh energii elektrycznej wyprodukować można nawet 5 kWh energii cieplnej! Dzięki temu wszystkiemu zaś, tanie i ekologiczne ogrzewanie pozostaje w zasięgu możliwości wielu inwestorów zainteresowanych dostępem do najnowocześniejszych systemów grzewczych.

Gruntowe pompy ciepła

Gruntowa pompa ciepła Rotorua

Gruntowa pompa ciepła GSHP

Powietrzne pompy ciepła

Powietrzna pompa ciepła De Ditrich ALEZIO S V200

Powietrzna pompa ciepła De Ditrich ALEZIO S

Powietrzna pompa ciepła R32, YKF SPLIT

Powietrzna pompa ciepła Zubadan Mitsubishi Electric

Powietrzna pompa ciepła Ecodan Mitsubishi Electric

Obszar działania – Miechów

Aby można było skorzystać z fachowego doradztwa w dziedzinie doboru odpowiedniego typu czy rodzaju pompy ciepła w Miechowie, warto skontaktować się z pracownikami naszej firmy. W Małopolsce działamy nie tylko w samym Miechowie, ale i w takich miastach jak: Kraków, Bochnia, Krynica Górska, Tarnów, Nowy Targ, Nowy Sącz, Limanowa, Myślenice, Oświęcim czy Wadowice. W każdej z tych wymienionych lokalizacji znajdziemy pełne kompendium branżowej wiedzy i szerokie doradztwo techniczne oraz wsparcie montażowe. Z pewnością korzystając z posiadanych przez nas zasobów wiedzy można najbardziej trafnie podjąć decyzję o zakupie i montażu profesjonalnej pompy ciepła.

Zalety pomp ciepła w Miechowie

Maksymalna wygoda bezobsługowej eksploatacji systemów grzewczych.

Natychmiastowe korzyści finansowe odczuwane po dużo niższych opłatach za ogrzewanie.

Wysoki poziom bezpieczeństwa bez najmniejszego ryzyka wybuchu.

Wzrost poniesionych kosztów inwestycyjnych w krótkim czasie.

Wysoka efektywność działania pompy ciepła.

Wielofunkcyjność systemów grzewczych – istnieje opcja zarówno grzania, jak i chłodzenia powierzchni.

Opinie o pompach ciepła w Miechowie

„Dzięki wsparciu profesjonalistów mogłem wybrać najlepszą pompę ciepła do własnego domu, a teraz cała moja rodzina może cieszyć się dostępem do optymalnej temperatury grzania bez konieczności osobistego angażowania się w kontrolę pracy tego innowacyjnego systemu grzewczego. Polecam!”

„Szukaliśmy z żoną alternatywy dla drogich paliw kopalnych. I znaleźliśmy. Odkąd postawiliśmy na grzania z wykorzystaniem pompy ciepła, liczymy tylko zyski w porównaniu z opłatami związanymi z grzaniem metodami tradycyjnymi. Ta inwestycja naprawdę nam się opłaciła.”

Masz pytania dotyczące pomp ciepła?

Z chęcią na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!