POMPY CIEPŁA KRAKÓW

Pompy ciepła w Małopolsce stają się coraz bardziej popularne. Nie dzieje się tak bez powodu. Coraz więcej świadomych inwestorów bowiem pragnie inwestować środki finansowe w rozwiązania sprawdzone, wysoce ekologiczne oraz ekonomiczne. Dlatego też pompy ciepła w Krakowie idealnie wpisują się w potrzeby tychże inwestorów.

Gruntowe pompy ciepła

Gruntowa pompa ciepła Rotorua

Gruntowa pompa ciepła GSHP

Powietrzne pompy ciepła

Powietrzna pompa ciepła De Ditrich ALEZIO S V200

Powietrzna pompa ciepła De Ditrich ALEZIO S

Powietrzna pompa ciepła R32, YKF SPLIT

Powietrzna pompa ciepła Zubadan Mitsubishi Electric

Powietrzna pompa ciepła Ecodan Mitsubishi Electric

Obszar działania – Kraków

W ofercie naszej firmy kupić można zarówno gruntowe pompy ciepła, jak i pompy ciepła powietrzne. Nasi specjaliści pomgą dobrać rodzaje pomp ciepła do konkretnych potrzeb. Szczególnie te drugie polecane są przy tych inwestycjach, które są modernizowane lub pozostają dopiero na etapie planowania. W większości przypadków jednostka zewnętrzna powietrznej pompy umieszczona jest na zewnątrz budynku, dzięki czemu ma stały i nieskończony dostęp do powietrza naturalnego. Dużym atutem wyboru powietrznej pompy ciepła w Krakowie pozostaje brak konieczności wykonywania jakichkolwiek robót ziemnych. W przypadku gruntowej pompy z kolei takie prace są obowiązkowe.

Oferta pomp ciepła w Małopolsce

Warto poznać szczegółową, bardzo kompleksową zresztą, ofertę pomp ciepła do ogrzewania domów oraz przygotowania ciepłej wody użytkowej dostępną w naszej firmie. Montaż pompy ciepła wykonujemy na terenie Małopolski działamy nie tylko w Krakowie, ale i w takich miastach jak: Bochnia, Tarnów, Nowy Targ, Nowy Sącz, Krynica Górska, Limanowa, Miechów, Myślenice, Oświęcim czy Wadowice.

Warto skorzystać z naszej wiedzy, doświadczenia i fachowości, bo właśnie wtedy będziemy mieć pewność, że zaplanowana inwestycja w ogrzewanie domu sprawdzi się na 100, jak nie więcej nawet, procent.

Nowoczesne pompy grzewcze — prostota działania i oszczędność

Nowoczesne pompy działają na zasadzie korzystania z niewyczerpanych i odnawialnych źródeł naturalnych. Dzięki temu, że mogą wykorzystać nawet 80% zasobów naturalnych do stworzenia energii cieplnej, pozostają niekwestionowanym liderem wśród nowoczesnych metod grzewczych. Co więcej – zaledwie 20% z całościowego zapotrzebowania na wyprodukowanie energii cieplnej pochodzić będzie z wykorzystania energii elektrycznej. Taki rachunek prowadzić będzie do szeroko pojmowanych oszczędności – głównie finansowych, rzecz jasna. Przeczytaj również jak dobrać pompę ciepła do domu.

Instalacja pomp ciepła Kraków i okolice

Co więcej – powietrzne pompy ciepła w Krakowie zaliczane są także do urządzeń grzewczych o ogromnej mocy efektywności. Standardem staje się więc możliwość wyprodukowania nawet 5 kWh energii cieplnej przy wykorzystaniu zaledwie 1 kWh energii elektrycznej. Wybierając pompę ciepła, decydujesz się na oszczędność finansową oraz jako odnawialne źródła energii – rozwiązanie przyjazne środowisku. Dlatego warto zdecydować się na montaż pomp ciepła. Oferujemy montaż pomp ciepła Kraków i okolice.
# pompy ciepła kraków ceny
# montaż pomp ciepła powietrze-woda kraków

Zalety pomp ciepła w Krakowie

Wysoka efektywność grzania niezależnie od temperatur zewnętrznych.
Wielofunkcyjność – dostępne także formuły chłodzenia latem lub podgrzewania wody użytkowej.
Profesjonalny montaż pomp ciepła, to nieuciążliwa, cicha praca urządzenia.
Ekologia. Inwestując w pompę ciepła, decydujesz się na pozyskiwanie ciepła z natury — dbasz więc o środowisko. Pompa nie emituje szkodliwych substancji i jest przyjazna przyrodzie.
Wysoki poziom bezpieczeństwa bez ryzyka wybuchu.
Powietrzna pompa ciepła – maksymalna wygoda bezobsługowej eksploatacji pompy.

Opinie o pompach ciepła w Krakowie

„Moje doświadczenia z pompą ciepła są pozytywne. Nie wierzyłem, że pompa ciepła powietrzna potrafi działać tak skutecznie, a przy tym nie musiałem wykonywać żadnych przydomowych wykopów. To się naprawdę ceni, bo i koszty inwestycji zwróciły mi się dość szybko. Polecam!”

„Za co cenię pompy ciepła w Krakowie? Za maksymalną wygodę użytkowania – fachowcy zaprogramowali mi pompę raz i od tej pory mogę korzystać z jej funkcjonalności bez obaw o to, czy będę miał wystarczającą ilość opału jak niegdyś. Takie rozwiązania się chwali.”

Masz pytania dotyczące pomp ciepła?

Z chęcią na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!