POMPY CIEPŁA JASŁO

Aby skutecznie zmniejszyć koszty ogrzewania domu w sezonie grzewczym nie trzeba wcale inwestować prawdziwej fortuny. Wystarczy zainteresować się najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi dostępnymi na rynku. I tak naszą uwagę zwrócić powinny pompy ciepła w Jaśle – bardzo ekonomiczne i nowoczesne systemy grzewcze charakteryzujące się do tego dużą niezawodnością działania. Takich systemów grzewczych dziś oczekujemy i takich właśnie szukamy. Takie znaleźć można nie gdzie indziej, jak właśnie w naszej firmie. Ale poznajmy pompy ciepła nieco bliżej. Podstawową zasadą działania pompy ciepła w Jaśle pozostaje pobieranie bezpłatnej energii pochodzącej z natury. Ta czerpana być może nawet z niskotemperaturowych źródeł wody, gruntu, jak i powietrza. Aby możliwe stało się przekształcenie tejże energii w wysokotemperaturową, konieczne staje się skorzystanie z niewielkiego wsparcia elektryczności. A efektywność pracy pompy ciepła jest doprawdy wielka – ten nowoczesny system grzewczy jest w stanie wyprodukować nawet 5 kWh energii cieplnej przy wykorzystaniu zaledwie 1 kWh energii elektrycznej! To są właśnie te oszczędności, które spotykają się z ogromnym zainteresowaniem wielu świadomych inwestorów. Wykorzystując moc pracy pompy ciepła we współczesnej odsłonie można więc tanio i efektywnie ogrzewać własny dom, a przy tym działać tez bardzo ekologicznie. Pompy ciepła w Jaśle bowiem nie emitują żadnych szkodliwych zanieczyszczeń do środowiska naturalnego. A to w dzisiejszych czasach bardzo się ceni.

Gruntowe pompy ciepła

Gruntowa pompa ciepła Rotorua

Gruntowa pompa ciepła GSHP

Powietrzne pompy ciepła

Powietrzna pompa ciepła De Ditrich ALEZIO S V200

Powietrzna pompa ciepła De Ditrich ALEZIO S

Powietrzna pompa ciepła R32, YKF SPLIT

Powietrzna pompa ciepła Zubadan Mitsubishi Electric

Powietrzna pompa ciepła Ecodan Mitsubishi Electric

Obszar działania – Jasło

Zapraszamy do zapoznania się z dostępną u nas, w pełni kompleksową ofertą nowoczesnych pomp ciepła. Nasza firma działa w 5 oddziałach południowej Polski. W Podkarpackiem spotkać nas można nie tylko w Jaśle, ale i w takich miastach jak Rzeszów, Dębica, Krosno, Sanok czy Przemyśl. W zakresie fachowego doradztwa i wsparcia merytorycznego i technicznego warto zaufać właśnie naszym doświadczonym specjalistom branżowym. Sukces inwestycyjny w zakresie doboru i montażu pomp ciepła gwarantowany!

Zalety pomp ciepła w Jaśle

Cicha praca systemu grzewczego.

Zgodność z naturą – ekologia na najwyższym poziomie.

Duża ekonomiczność mierzona znacznymi oszczędnościami w kosztach ogrzewania.

Maksymalna bezobsługowość.

Gwarancja braku wybuchu – pełnia bezpieczeństwa eksploatacji.

Nieskomplikowany montaż.

Opinie o pompach ciepła w Jaśle

„Odkąd korzystamy z żoną z pompy ciepła w naszym domu, żyjemy spokojniej, bardziej komfortowo i nie musimy martwić się o przygotowanie sporych zapasów drewna żeby z sukcesem ogrzać mieszkanie. Teraz żyje nam się niemal po królewsku, bo i koszty ogrzewania znacznie spadły. I niech to trwa, jak najdłużej!”

„Nie wiedziałem, że nowoczesne pompy ciepła w Jaśle mogą być tak wielofunkcyjne, a tu proszę. Z powietrznej pompy ciepła korzystam nie tylko mroźną zimą, ale i upalnym latem. Chłodzą idealnie i to jest to, czego potrzebowałem w swoim domu.”

Masz pytania dotyczące pomp ciepła?

Z chęcią na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!

Obszar działania – Śląsk

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą pomp ciepła. Klienci modernizujący lub budujący nowy dom mogą skorzystać z 5 lokalizacji naszych oddziałów – wszystkie znajdują się w południowej Polsce. Działamy na Śląsku w takich miastach jak: Bielsko-Biała, Gliwice, Katowice, Racibórz, Ruda Śląska, Jastrzębie-Zdrój, Wodzisław Śląski, Mikołów, Pszczyna, Rybnik, Tarnowskie Góry, Tychy, Zabrze, Żory, Żywiec, Częstochowa, Chorzów. Głównie na terenie tych miast działamy! Nie mieszkasz w tych miastach? Nie ma problemu! Działamy na terenie całego Śląska!

Zalety pomp ciepła

Wysoki poziom bez obsługowości – klucz do sukcesu tkwi w odpowiednio dobranym rodzaju pompy oraz jej profesjonalnym montażu.

Wielofunkcyjność – pompy ciepła na Śląsku mogą zarówno grzać zimą, jak i skutecznie chłodzić latem.

Nieskomplikowany montaż pompy ciepła – tu wymienić należy nie tylko modele gruntowe, ale i powietrzne. Różnią się od siebie sposobem działania.

Gwarancja zwrotu nakładów inwestycyjnych już po kilku latach.

Ogromne oszczędności kosztów ogrzewania – decydując się na pompę ciepła, większość ciepła pobierana jest ze środowiska naturalnego, co pozwala znacząco obniżyć koszty ogrzewania domu.

Wysoka ekologiczność pomp ciepła – urządzenie grzewcze działa bowiem nie generując żadnych zanieczyszczeń do środowiska.