POMPY CIEPŁA JASŁO

Aby skutecznie zmniejszyć koszty ogrzewania domu w sezonie grzewczym nie trzeba wcale inwestować prawdziwej fortuny. Wystarczy zainteresować się najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi dostępnymi na rynku. I tak naszą uwagę zwrócić powinny pompy ciepła w Jaśle – bardzo ekonomiczne i nowoczesne systemy grzewcze charakteryzujące się do tego dużą niezawodnością działania. Takich systemów grzewczych dziś oczekujemy i takich właśnie szukamy. Takie znaleźć można nie gdzie indziej, jak właśnie w naszej firmie. Ale poznajmy pompy ciepła nieco bliżej. Podstawową zasadą działania pompy ciepła w Jaśle pozostaje pobieranie bezpłatnej energii pochodzącej z natury. Ta czerpana być może nawet z niskotemperaturowych źródeł wody, gruntu, jak i powietrza. Aby możliwe stało się przekształcenie tejże energii w wysokotemperaturową, konieczne staje się skorzystanie z niewielkiego wsparcia elektryczności. A efektywność pracy pompy ciepła jest doprawdy wielka – ten nowoczesny system grzewczy jest w stanie wyprodukować nawet 5 kWh energii cieplnej przy wykorzystaniu zaledwie 1 kWh energii elektrycznej! To są właśnie te oszczędności, które spotykają się z ogromnym zainteresowaniem wielu świadomych inwestorów. Wykorzystując moc pracy pompy ciepła we współczesnej odsłonie można więc tanio i efektywnie ogrzewać własny dom, a przy tym działać tez bardzo ekologicznie. Pompy ciepła w Jaśle bowiem nie emitują żadnych szkodliwych zanieczyszczeń do środowiska naturalnego. A to w dzisiejszych czasach bardzo się ceni.

Pompy ciepła znajdujące się w naszej ofercie

Obszar działania – Jasło

Zapraszamy do zapoznania się z dostępną u nas, w pełni kompleksową ofertą nowoczesnych pomp ciepła. Nasza firma działa w 5 oddziałach południowej Polski. W Podkarpackiem spotkać nas można nie tylko w Jaśle, ale i w takich miastach jak Rzeszów, Dębica, Krosno, Sanok czy Przemyśl. W zakresie fachowego doradztwa i wsparcia merytorycznego i technicznego warto zaufać właśnie naszym doświadczonym specjalistom branżowym. Sukces inwestycyjny w zakresie doboru i montażu pomp ciepła gwarantowany!

Zalety pomp ciepła w Jaśle

Cicha praca systemu grzewczego.

Zgodność z naturą – ekologia na najwyższym poziomie.

Duża ekonomiczność mierzona znacznymi oszczędnościami w kosztach ogrzewania.

Maksymalna bezobsługowość.

Gwarancja braku wybuchu – pełnia bezpieczeństwa eksploatacji.

Nieskomplikowany montaż.

Opinie o pompach ciepła w Jaśle

„Odkąd korzystamy z żoną z pompy ciepła w naszym domu, żyjemy spokojniej, bardziej komfortowo i nie musimy martwić się o przygotowanie sporych zapasów drewna żeby z sukcesem ogrzać mieszkanie. Teraz żyje nam się niemal po królewsku, bo i koszty ogrzewania znacznie spadły. I niech to trwa, jak najdłużej!”

„Nie wiedziałem, że nowoczesne pompy ciepła w Jaśle mogą być tak wielofunkcyjne, a tu proszę. Z powietrznej pompy ciepła korzystam nie tylko mroźną zimą, ale i upalnym latem. Chłodzą idealnie i to jest to, czego potrzebowałem w swoim domu.”

Pompy ciepła SOFATH

Pracujemy z najlepszymi producentami. Zobacz, czym charakteryzuje się pompy ciepła firmy SOFATH.

Firma Sofath należy do firmy Dedietrich, która z kolei jest częścią jednej z największych grup specjalizującej się w branży grzewczej w Europie – BDR Thermea. W ofercie marki SOFATH znajdziesz kilka typoszeregów pomp ciepła: Caliane, Termeo, Lizea i BECT.

Sofath już od 34 lat produkuje pompy ciepła w oparciu o swoje unikalne rozwiązania technologiczne. W całej Europie jest już ponad 200 tysięcy instalacji ogrzewania wyposażonych w pompy ciepła SOFATH. Pracują w domach i obiektach przemysłowych, zapewniając komfort cieplny ich użytkownikom.

Rozwiązania te należą do jednych z najbardziej niezawodnych technologii grzewczych (żywotność sprężarki sięga nawet 20-25 lat). Pompy SOAFTH są również bardzo ekonomiczne – obniżają koszty ogrzewania nawet o ponad 50% w porównaniu do spalania oleju opałowego czy gazu. Charakteryzują się też cichą pracą, prostą obsługą i świetnym designem.

Zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą pomp ciepła. Pewnie zastanawiasz się, ile kosztuje pompa ciepła? Cennik zostanie dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Masz pytania dotyczące pomp ciepła?

Z chęcią na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!