POMPY CIEPŁA OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI

Pompy ciepła uznawane są dziś za jeden z najbardziej niezawodnych, a przy tym i efektywnych systemów grzewczych w nowoczesnej odsłonie. Są chętnie kupowane i montowane przez wielu inwestorów – nie tylko tych, którzy stoją przed wyzwaniem budowy nowego domu, ale i modernizacji tego istniejącego już od dłuższego czasu. Pompy ciepła w Ostrowcu Świętokrzyskim działają głównie w oparciu o wykorzystanie bezpłatnej energii pochodzącej z natury. W ten oto nieskomplikowany sposób można efektywnie ogrzać każdą powierzchnię budynku mieszkalnego, wykorzystując zasoby pozostające w środowisku naturalnym. Co ważne, wykorzystując to ekologiczne rozwiązanie działa się też w zgodzie z naturą, uniezależniając się od stale drożejących paliw kopalnych. Do tego nowoczesne pompy w Ostrowcu Świętokrzyskim to również rozwiązania wysoce ekonomiczne – przy wykorzystaniu zaledwie 20% energii pochodzącej z natury, można wyprodukować energię cieplną pochodzącą nawet w 80% ze środowiska naturalnego właśnie. Końcowa energia cieplna zaś, wytworzona z niskotemperaturowej energii naturalnej może być nawet do 5 razy większa, niż zużycie energii elektrycznej. W ofercie naszej firmy znaleźć można pompy ciepła pracujące zarówno z wykorzystaniem naturalnych zasobów wodnych, powietrznych, jak i gruntowych. Tym samym w ofercie znajdą się pompy ciepła gruntowe czy powietrzne pompy ciepła. Niezależnie od wybranego przez nas ostatecznie rodzaju takiej pompy, każdy system grzewczy cieszyć się będzie wysoką niezawodnością eksploatacji, gwarantując przy tym dużą wygodę dla użytkowników pomp właśnie.

Gruntowe pompy ciepła

Gruntowa pompa ciepła Rotorua

Gruntowa pompa ciepła GSHP

Powietrzne pompy ciepła

Powietrzna pompa ciepła De Ditrich ALEZIO S V200

Powietrzna pompa ciepła De Ditrich ALEZIO S

Powietrzna pompa ciepła R32, YKF SPLIT

Powietrzna pompa ciepła Zubadan Mitsubishi Electric

Powietrzna pompa ciepła Ecodan Mitsubishi Electric

Obszar działania – Ostrowiec Świętokrzyski

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą pomp ciepła dostępną w naszej firmie. W południowej Polsce działamy w 5 oddziałach, a w Świętokrzyskiem spotkać nas można nie tylko w Ostrowcu Świętokrzyskim, ale również i w takich miastach jak Kazimierza Wielka, Jędrzejów, Busko – Zdrój, Kielce, Końskie, Opatów, Sandomierz, Skarżysko Kamienna i Staszów.

Polecane wpisy na blogu:

Zalety pomp ciepła w Ostrowcu Świętokrzyskim

Łatwy montaż.

Niezawodność mierzona latami.

Wysoki poziom bezobsługowości systemu grzewczego.

Efektywność grzania niezależnie od warunków atmosferycznych.

Ekologiczność najwyższego pułapu – brak emisji zanieczyszczeń do środowiska.

Wielofunkcyjność – możliwość grzania, chłodzenia jak i podgrzewania wody użytkowej.

Opinie o pompach ciepła w Ostrowcu Świętokrzyskim

„Od was dowiedziałem się, że najlepiej gruntową pompę ciepła rozplanować na niezagospodarowanej działce. Tak też zrobiłem, a teraz… polecam inwestycję w pompę ciepła każdemu, kto szuka ekologicznego sposobu na ogrzewanie własnego domu.”

„Pompa ciepła to inwestycja na miarę czasów. O takiej marzyłem i taką mam. A dostawa niezawodnego ciepła bez konieczności sterowania systemem grzewczym jest na wagę złota!”

Masz pytania dotyczące pomp ciepła?

Z chęcią na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!