POMPY CIEPŁA OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI

Pompy ciepła uznawane są dziś za jeden z najbardziej niezawodnych, a przy tym i efektywnych systemów grzewczych w nowoczesnej odsłonie. Są chętnie kupowane i montowane przez wielu inwestorów – nie tylko tych, którzy stoją przed wyzwaniem budowy nowego domu, ale i modernizacji tego istniejącego już od dłuższego czasu. Pompy ciepła w Ostrowcu Świętokrzyskim działają głównie w oparciu o wykorzystanie bezpłatnej energii pochodzącej z natury. W ten oto nieskomplikowany sposób można efektywnie ogrzać każdą powierzchnię budynku mieszkalnego, wykorzystując zasoby pozostające w środowisku naturalnym. Co ważne, wykorzystując to ekologiczne rozwiązanie działa się też w zgodzie z naturą, uniezależniając się od stale drożejących paliw kopalnych. Do tego nowoczesne pompy w Ostrowcu Świętokrzyskim to również rozwiązania wysoce ekonomiczne – przy wykorzystaniu zaledwie 20% energii pochodzącej z natury, można wyprodukować energię cieplną pochodzącą nawet w 80% ze środowiska naturalnego właśnie. Końcowa energia cieplna zaś, wytworzona z niskotemperaturowej energii naturalnej może być nawet do 5 razy większa, niż zużycie energii elektrycznej. W ofercie naszej firmy znaleźć można pompy ciepła pracujące zarówno z wykorzystaniem naturalnych zasobów wodnych, powietrznych, jak i gruntowych. Tym samym w ofercie znajdą się pompy ciepła gruntowe czy powietrzne pompy ciepła. Niezależnie od wybranego przez nas ostatecznie rodzaju takiej pompy, każdy system grzewczy cieszyć się będzie wysoką niezawodnością eksploatacji, gwarantując przy tym dużą wygodę dla użytkowników pomp właśnie.

Pompy ciepła znajdujące się w naszej ofercie

Obszar działania – Ostrowiec Świętokrzyski

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą pomp ciepła dostępną w naszej firmie. W południowej Polsce działamy w 5 oddziałach, a w Świętokrzyskiem spotkać nas można nie tylko w Ostrowcu Świętokrzyskim, ale również i w takich miastach jak Kazimierza Wielka, Jędrzejów, Busko – Zdrój, Kielce, Końskie, Opatów, Sandomierz, Skarżysko Kamienna i Staszów.

Zalety pomp ciepła w Ostrowcu Świętokrzyskim

Łatwy montaż.

Niezawodność mierzona latami.

Wysoki poziom bezobsługowości systemu grzewczego.

Efektywność grzania niezależnie od warunków atmosferycznych.

Ekologiczność najwyższego pułapu – brak emisji zanieczyszczeń do środowiska.

Wielofunkcyjność – możliwość grzania, chłodzenia jak i podgrzewania wody użytkowej.

Opinie o pompach ciepła w Ostrowcu Świętokrzyskim

„Od was dowiedziałem się, że najlepiej gruntową pompę ciepła rozplanować na niezagospodarowanej działce. Tak też zrobiłem, a teraz… polecam inwestycję w pompę ciepła każdemu, kto szuka ekologicznego sposobu na ogrzewanie własnego domu.”

„Pompa ciepła to inwestycja na miarę czasów. O takiej marzyłem i taką mam. A dostawa niezawodnego ciepła bez konieczności sterowania systemem grzewczym jest na wagę złota!”

Pompy ciepła SOFATH

Pracujemy z najlepszymi producentami. Zobacz, czym charakteryzuje się pompy ciepła firmy SOFATH.

Firma Sofath należy do firmy Dedietrich, która z kolei jest częścią jednej z największych grup specjalizującej się w branży grzewczej w Europie – BDR Thermea. W ofercie marki SOFATH znajdziesz kilka typoszeregów pomp ciepła: Caliane, Termeo, Lizea i BECT.

Sofath już od 34 lat produkuje pompy ciepła w oparciu o swoje unikalne rozwiązania technologiczne. W całej Europie jest już ponad 200 tysięcy instalacji ogrzewania wyposażonych w pompy ciepła SOFATH. Pracują w domach i obiektach przemysłowych, zapewniając komfort cieplny ich użytkownikom.

Rozwiązania te należą do jednych z najbardziej niezawodnych technologii grzewczych (żywotność sprężarki sięga nawet 20-25 lat). Pompy SOAFTH są również bardzo ekonomiczne – obniżają koszty ogrzewania nawet o ponad 50% w porównaniu do spalania oleju opałowego czy gazu. Charakteryzują się też cichą pracą, prostą obsługą i świetnym designem.

Zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą pomp ciepła. Pewnie zastanawiasz się, ile kosztuje pompa ciepła? Cennik zostanie dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Masz pytania dotyczące pomp ciepła?

Z chęcią na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!