POMPY CIEPŁA PSZCZYNA

Nowoczesne pompy ciepła w Pszczynie to jedne z często wybieranych w ostatnich latach urządzenia generujące energię cieplną poprzez wykorzystanie nieskończonych złóż obecnych w naturze. Zarówno bowiem gruntowe pompy ciepła, jak i pompy ciepła powietrzne właśnie ze środowiska naturalnego czerpią ciepło, które później przekształcają na ciepło wykorzystywane do efektywnego ogrzania budynku mieszkalnego czy użytkowego. Pompy ciepła w Pszczynie to niezwykle ekonomiczne rozwiązanie – ich eksploatacja w praktyce ukazuje bowiem, jak z sukcesem można pozyskać nawet 80% energii niezbędnej do skutecznego ogrzania budynku, płacąc przy tym zaledwie za 20% energii elektrycznej wykorzystanej do sprawnego przeprowadzenia procesu grzewczego. Pro ekonomiczność liczona jest też w kWh – od teraz nowoczesne pompy ciepła w Pszczynie wykorzystując zaledwie 1 kWh energii elektrycznej są w stanie wyprodukować nawet około 5 kWh energii cieplnej. Na tym skorzystają głównie ci inwestorzy, którzy z dużą świadomością inwestują w najnowocześniejsze i najbardziej sprawdzone zarazem, sposoby na efektywne ogrzanie budynku mieszkalnego. A realne korzyści z tym związane, głównie finansowe, są naprawdę spore.

Gruntowe pompy ciepła

Gruntowa pompa ciepła Rotorua

Gruntowa pompa ciepła GSHP

Powietrzne pompy ciepła

Powietrzna pompa ciepła De Ditrich ALEZIO S V200

Powietrzna pompa ciepła De Ditrich ALEZIO S

Powietrzna pompa ciepła R32, YKF SPLIT

Powietrzna pompa ciepła Zubadan Mitsubishi Electric

Powietrzna pompa ciepła Ecodan Mitsubishi Electric

Obszar działania – Pszczyna

Kompleksowa oferta pomp ciepła w Pszczynie czeka na zainteresowanie wszystkich potencjalnych inwestorów. Zapraszamy do skorzystania z naszego w pełni fachowego i profesjonalnego doradztwa i wsparcia – zarówno w kwestiach technicznych, jak i związanych z montażem pompy. Nasza firma działa w 5 oddziałach południowej Polski. Na Śląsku znaleźć nas można nie tylko w Pszczynie, ale i Gliwicach, Katowicach, Rybniku, Tarnowskich Górach, Zabrzu, Tychach, Żywcu, jak i w Bielsko – Białej.

Jesteśmy w tylu miejscach zupełnie nieprzypadkowo – wszystko po to, by móc służyć fachową radą i pomocą wszystkim tym, którzy są tym naprawdę zainteresowani. Warto się z nami skontaktować nie tylko wówczas, gdy marzy nam się inwestycja w zakup pompy ciepła, ale również wtedy, gdy chcemy zasięgnąć nieco informacji o tej formule grzania lub pragniemy rozwiać wszelkie posiadane przez nas wątpliwości. To wszystko jest możliwe właśnie w naszej firmie.

Zalety pomp ciepła w Pszczynie

Wysoka bezobsługowość idealnie dobranej pompy ciepła.

Wielofunkcyjność rozumiana pełnym zastosowaniem pompy ciepła zarówno latem, jak i zimą – latem pompa będzie chłodzić, zimą zaś – efektownie grzać.

Gwarancja pełni bezpieczeństwa użytkowania – bez ryzyka groźnego dla życia i zdrowia ludzkiego, wybuchu.

Szybki zwrot poniesionych kosztów inwestycyjnych już w kilka lat od zakupu pompy ciepła.

Cicha praca urządzenia.

Ekonomiczność i proekologiczność nowoczesnej pompy ciepła.

Opinie o pompach ciepła w Pszczynie

„Bardzo sobie chwalę wybór pompy ciepła w Pszczynie. Odkąd ją mam, mogę cieszyć się dużo niższymi rachunkami za ogrzewanie, a co więcej – zyskałem także dostęp do podgrzanej wody użytkowej, którą mogę wykorzystać w dowolnie wybranym celu. Takie inwestycje się chwalą!”

„Szukaliśmy z mężem idealnej pompy ciepła i znaleźliśmy. Powietrzna pompa ciepła ma wiele zalet, ale wśród nich tą, która dla nas była priorytetowa – z powodzeniem może służyć jako klimatyzator latem. I pomyśleć, że jeden zakup może mieć tyle dobrych funkcji… Polecamy!”

Masz pytania dotyczące pomp ciepła?

Z chęcią na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!