POMPY CIEPŁA STASZÓW

Pompy ciepła to jedne z najnowocześniejszych, a zarazem też wysoce niezawodnych systemów grzewczych. Zainteresowanie ich zakupem i montażem stale rośnie, bo i świadomość inwestorów również przybiera na sile. Warto więc poznać możliwości pomp ciepła w Staszowie. Okazuje się, że przy wykorzystaniu ich funkcjonalności, można czerpać energię pochodzącą z odnawialnych źródeł natury i móc cieszyć się dostępem do niezwykle taniej energii cieplnej. Pompy ciepła to systemy grzewcze działające w oparciu o wykorzystywanie dostępnej bezpłatnie energii naturalnej. Ta niskotemperaturowa energia pobierana być może zarówno z powietrza, wody, jak i gruntu. Następnie przy udziale energii elektrycznej przekształcana jest w wysokotemperaturowe ciepło, idealne do skutecznego ogrzania budynku mieszkalnego. Wybór pompy ciepła w Staszowie to wielki ukłon nie tylko w stronę ekologii, ale również i ekonomii. Ten właśnie system grzewczy jest w stanie wytworzyć nawet 5 kWh energii cieplnej przy wykorzystaniu zaledwie 1 kWh energii elektrycznej. Oszczędności na kosztach ogrzewania szczególnie w sezonie grzewczym są więc doprawdy znaczne.

Gruntowe pompy ciepła

Gruntowa pompa ciepła Rotorua

Gruntowa pompa ciepła GSHP

Powietrzne pompy ciepła

Powietrzna pompa ciepła De Ditrich ALEZIO S V200

Powietrzna pompa ciepła De Ditrich ALEZIO S

Powietrzna pompa ciepła R32, YKF SPLIT

Powietrzna pompa ciepła Zubadan Mitsubishi Electric

Powietrzna pompa ciepła Ecodan Mitsubishi Electric

Obszar działania – Staszów

O tanim o ekologicznym zarazem sposobie ogrzewania domu marzy dziś wielu inwestorów. Coraz większa ich liczba skłania się też do tego, by zainwestować właśnie w zakup i montaż niezawodnej pompy ciepła. Aby można było poznać w pełni kompleksową ofertę tychże systemów grzewczych, warto zainteresować się asortymentem dostępnym w naszej firmie. Działamy w 5 oddziałach w południowej Polsce, a w Świętokrzyskiem spotkać nas można nie tylko w Staszowie, ale i w takich miastach jak Kazimierza Wielka, Jędrzejów, Busko – Zdrój, Kielce, Końskie, Opatów, Ostrowiec Świętokrzyski, Sandomierz i Skarżysko Kamienna.

Polecamy wszystkim zainteresowanym możliwość skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia, profesjonalnej wiedzy oraz praktyki. Gwarantujemy pełnię zadowolenia ze świadczonych u nas usług i informujemy, że szerszego i bardziej fachowego wyboru pomp ciepła nie znajdzie się nigdzie indziej.

Zalety pomp ciepła w Staszowie

Eksploatacja w pełnej zgodzie z naturą.

Wysoka ekonomiczność ogrzewania.

Wieloletnia gwarancja niezawodności pracy systemów grzewczych.

Łatwy montaż.

Bezobsługowość gwarantem wygody użytkowania.

Wielofunkcyjność – opcja grzania, jak i chłodzenia wnętrza mieszkalnego.

Opinie o pompach ciepła w Staszowie

„Niekłopotliwy montaż powietrznej pompy ciepła to ogromna zaleta tego innowacyjnego systemu ogrzewania. Zmieniliśmy z żoną wieloletni dotychczasowy system i jesteśmy mega zadowoleni. Tak szybko i skutecznie wprowadzić nową jakość do rodzinnego życia można tylko z wami.”

„Polecona pompa ciepła sprawdza się znakomicie. Wreszcie można wracać do domu żeby odpoczywać, a nie rozładowywać kolejną porcję opału…”

Masz pytania dotyczące pomp ciepła?

Z chęcią na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!