POMPY CIEPŁA GLIWICE

Pompy ciepła w Gliwicach to dziś jedne z najchętniej montowanych urządzeń grzewczych zorientowanych na efektywne wykorzystywanie bezpłatnej energii zlokalizowanej nie gdzie indziej, jak w odnawialnych źródłach energetycznych. Gruntowe pompy ciepła, podobnie jak pompy ciepła powietrzne w Gliwicach, to wyjątkowo ekonomiczny i proekologiczny sposób ogrzewania budynków mieszkalnych. Skąd to przekonanie? Ano stąd, że te nowoczesne urządzenia grzewcze nie emitują żadnych zanieczyszczeń do środowiska naturalnego. Co więcej – są też bardzo ekonomiczne. Jak pokazuje praktyka bowiem, do wytworzenia energii cieplnej potrzebują zaledwie 20% energii elektrycznej – są zaś w stanie wyprodukować energię cieplną wykorzystując do tego 80% energii pochodzącej ze środowiska naturalnego.

Pompy ciepła znajdujące się w naszej ofercie

Obszar działania – Gliwice

Aby poznać szeroką i kompleksową ofertę niezawodnych pomp ciepła w Gliwicach, wystarczy skorzystać z oferty naszej firmy. Proponujemy w pełni profesjonalne doradztwo i największy wybór pomp ciepła w Gliwicach. Działamy na terenie 5 oddziałów w południowej Polsce. Na Śląsku znaleźć nas można nie tylko w Gliwicach, ale również w Rybniku, Katowicach, Tarnowskich Górach, Zabrzu, Tychach, Pszczynie, Żywcu czy w Bielsko – Białej.

Nasza firma oferuje największy wybór pomp ciepła w Gliwicach – od powietrznych, po gruntowe pompy ciepła, które spotykają się ze stale rosnącym zainteresowaniem współczesnych, bardzo świadomych użytkowników, będących również inwestorami.

Zalety pomp ciepła w Gliwicach

Proekologiczność pomp ciepła – podczas swojej pracy urządzenie grzewcze nie emituje żadnych zanieczyszczeń do środowiska.

Szybki zwrot nakładów finansowych poniesionych na inwestycję w montaż i zakup pompy ciepła.

Bezobsługowość na najwyższym poziomie – tu liczy się przede wszystkim maksymalna wygoda użytkowników pomp ciepła.

Wielofunkcyjność – pompy ciepła w Gliwicach skutecznie działać mogą zarówno zimą, ogrzewając budynki mieszkalne, jak i latem, zapewniając ich chłodzenie.
# ogrzewanie Gliwice

Centrum pomp ciepła Gliwice, to bezproblemowy montaż pompy ciepła.

Najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas eksploatacji urządzenia grzewczego.

Opinie o pompach ciepła w Gliwicach

„Koszty ogrzewania, w tym koszty energii elektrycznej niezbędne do prawidłowego funkcjonowania pompy ciepła w moim domu zmniejszyły się nawet o 75% w porównaniu do wcześniejszych sezonów, gdzie grzałem metodami tradycyjnymi. Tak bezawaryjnego i bezobsługowego urządzenia dawno nie widziałem. I teraz polecam inwestycję w zakup i montaż pompy ciepła w Gliwicach każdemu, kogo znam. Naprawdę warto.”

„Jeśli w sezonie grzewczym, używając pompy ciepła w Gliwicach, płacę 500 zł za wszystko – prąd + koszty ogrzewania, a mam do ogrzania dom o metrażu 150 mkw., to zdecydowanie wygrałem inwestując w zakup pompy ciepła. A sam jej koszt zwrócił mi się zaledwie w ciągu kilku lat. To się opłaca!”

Pompy ciepła SOFATH

Pracujemy z najlepszymi producentami. Zobacz, czym charakteryzuje się pompy ciepła firmy SOFATH.

Firma Sofath należy do firmy Dedietrich, która z kolei jest częścią jednej z największych grup specjalizującej się w branży grzewczej w Europie – BDR Thermea. W ofercie marki SOFATH znajdziesz kilka typoszeregów pomp ciepła: Caliane, Termeo, Lizea i BECT.

Sofath już od 34 lat produkuje pompy ciepła w oparciu o swoje unikalne rozwiązania technologiczne. W całej Europie jest już ponad 200 tysięcy instalacji ogrzewania wyposażonych w pompy ciepła SOFATH. Pracują w domach i obiektach przemysłowych, zapewniając komfort cieplny ich użytkownikom.

Rozwiązania te należą do jednych z najbardziej niezawodnych technologii grzewczych (żywotność sprężarki sięga nawet 20-25 lat). Pompy SOAFTH są również bardzo ekonomiczne – obniżają koszty ogrzewania nawet o ponad 50% w porównaniu do spalania oleju opałowego czy gazu. Charakteryzują się też cichą pracą, prostą obsługą i świetnym designem.

Zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą pomp ciepła. Pewnie zastanawiasz się, ile kosztuje pompa ciepła? Cennik zostanie dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Masz pytania dotyczące pomp ciepła?

Z chęcią na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!