POMPY CIEPŁA PODKARPACKIE

Nowoczesne pompy ciepła w Podkarpackiem to urządzenia bazujące na wykorzystaniu energii pochodzącej z natury. To właśnie środowisko naturalne jest niewyczerpanym źródłem energii, z której korzystają podczas swojego działania zarówno gruntowe pompy ciepła, jak i pompy ciepła powietrzne. Jak pokazuje praktyka – nawet 80% energii cieplnej pochodzić może właśnie z natury. Pozostałe 20% powstawać będzie dzięki wykorzystaniu energii elektrycznej. W praktycznym przeliczeniu zaś okazuje się, że przy wykorzystaniu 1 kWh energii elektrycznej, nowoczesne pompy ciepła są w stanie wyprodukować nawet blisko 5 kWh energii cieplnej. Oszczędności na poziomie grzania są więc naprawdę duże – podobnie jak i zyski płynące z dostępu do komfortowego ciepła właśnie.

Gruntowe pompy ciepła

Gruntowa pompa ciepła Rotorua

Gruntowa pompa ciepła GSHP

Powietrzne pompy ciepła

Powietrzna pompa ciepła De Ditrich ALEZIO S V200

Powietrzna pompa ciepła De Ditrich ALEZIO S

Powietrzna pompa ciepła R32, YKF SPLIT

Powietrzna pompa ciepła Zubadan Mitsubishi Electric

Powietrzna pompa ciepła Ecodan Mitsubishi Electric

Obszar działania – Podkarpackie

Pompy ciepła działają głównie na wykorzystaniu energii odnawialnej. Pozostają więc urządzeniami zaliczanymi do bardzo ekologicznych – nie emitują żadnych zanieczyszczeń do środowiska, a za niezawodne w swoim działaniu uznawane są głównie gruntowe pompy ciepła. I te montowane są często zarówno na terenie posesji budynków nowopowstających, jak i tych modernizowanych. Zwrot inwestorów w kierunku wdrażania proekologicznych rozwiązań grzewczych jest ogromny. Dlatego też pompy ciepła w Podkarpackiem cieszą się tak dużym i stale rosnącym zainteresowaniem. Powietrzna pompa ciepła to rozwiązanie ekonomiczne i ekologiczne. Warto zdecydować się na taką pompę ciepła. Jeżeli szukacie specjalistów , którzy wykonają montaż pompy ciepła oraz zajmą się pompą ciepła w ramach serwisu, to zapraszamy do kontaktu!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą pomp ciepła. Nasi klienci skorzystać mogą z fachowego doradztwa i wsparcia zarówno w kwestiach doboru pompy ciepła, jak i jej montażu. Działamy w 5 oddziałach naszej firmy w samej południowej Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą pomp ciepła w Podkarpackiem. Nasi klienci skorzystać mogą z kompleksowego doradztwa oraz szerokiego wyboru pomp ciepła w jednym z 5 naszych oddziałów w południowej Polsce. W każdym z nich zainteresowani klienci uzyskają fachową informację o możliwościach zakupu pomp ciepła i ich montażu. Działamy w Podkarpackiem w takich miastach jak: Krosno, Dębica, Jasło, Przemyśl, Rzeszów, Sanok. Głównie na terenie tych miast działamy! Nie mieszkasz w tych miastach? Nie ma problemu! Działamy na terenie całego województwa Podkarpackiego!

Zalety pomp ciepła

Ekologiczność – pompa ciepła działa w zgodzie z naturą i nie emituje żadnych zanieczyszczeń do środowiska.

Bezobsługowość urządzenia grzewczego.

Wielofunkcyjność – pompy ciepła grzeją zimą, a chłodzą latem.

Zwrot kosztów inwestycji po kilku latach.

Wysokie oszczędności kosztów ogrzewania – obniżenie opłat nawet o 70%.

Niezawodność działania – wieloletnia gwarancja oraz pełen serwis opieki serwisowej.

Opinie o pompach ciepła z województwa Podkarpackiego

„Dobrze dobrana pompa ciepła do potrzeb energetycznych budynku mieszkalnego czy użytkowego to podstawa. Polecam więc skonsultować się z doświadczonymi specjalistami w branży. Ja tak właśnie zrobiłem i teraz mam same korzyści z montażu gruntowej pompy ciepła w Podkarpackiem. Zdecydowanie polecam.”

„Pompy ciepła to rzeczywiście najtańszy sposób skutecznego ogrzewania budynków mieszkalnych. Koszty inwestycji w zakup i montaż pompy zwracają się już po paru latach. Wystarczy przeanalizować i porównać koszty ogrzewania w okresie zimowym. Pompy ciepła po prostu warto poznać bliżej.”

Masz pytania dotyczące pomp ciepła?

Z chęcią na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!