POMPY CIEPŁA DĘBICA

Móc korzystać z bezpłatnej energii pochodzącej z natury – kto by dziś nie chciał? Jeśli do tego miałyby się znacznie zmniejszyć koszty ogrzewania domu, grzechem byłoby nie wypróbować wielu cennych funkcjonalności nowoczesnych pomp ciepła w Dębicy. Zdecydowanie warto, bo zdaniem nie tylko specjalistów z branży, ale i zadowolonych użytkowników, inwestycja w zakup i montaż pompy ciepła jest najlepszą z możliwych. Pompy ciepła w Dębicy uznawane są za jedne z najbardziej nowoczesnych i jednocześnie bardzo ekologicznych systemów grzewczych. Istotą ich działania pozostaje pobieranie niskotemperaturowej energii ze źródeł natury. Tymi mogą być zarówno woda, grunt jak i powietrze. Kolejno, przy współudziale elektryczności energia ta przekształcana jest na wysokotemperaturową energię cieplną, przez co później może być wykorzystywana do efektywnego ogrzewania powierzchni użytkowych w domach. Dzięki wykorzystaniu szerokich funkcjonalności pomp ciepła w Dębicy możliwe staje się otrzymanie ciepła pochodzącego nawet w 80% z natury. Wsparcie elektryczne to zaledwie pozostałe 20%. Tym samym pompy ciepła pochwalić można również za ogromną ekonomiczność efektywnej eksploatacji. Takim sposobem przy wykorzystaniu zaledwie 1 kWh elektryczności można mówić o otrzymaniu nawet 5 kWh ciepła. Tyle oszczędności jest dziś całkiem realne – wystarczy zainteresować się bliżej niezastąpionymi pompami ciepła. A w ofercie naszej firmy znaleźć można zarówno gruntowe pompy ciepła, jak i pompy ciepła powietrzne.

Gruntowe pompy ciepła

Gruntowa pompa ciepła Rotorua

Gruntowa pompa ciepła GSHP

Powietrzne pompy ciepła

Powietrzna pompa ciepła De Ditrich ALEZIO S V200

Powietrzna pompa ciepła De Ditrich ALEZIO S

Powietrzna pompa ciepła R32, YKF SPLIT

Powietrzna pompa ciepła Zubadan Mitsubishi Electric

Powietrzna pompa ciepła Ecodan Mitsubishi Electric

Obszar działania – Dębica

Zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą pomp ciepła dostępną w naszej firmie. Działamy w 5 oddziałach w południowej Polsce. W Podkarpackiem jednak można nas spotkać nie tylko w Dębicy, ale i w takich miastach jak Rzeszów, Jasło, Krosno, Sanok czy Przemyśl. Zawsze fachowo doradzimy, wspomożemy i pokażemy, jak mają się sprawy z montażem czy zastosowaniem wymarzonych funkcjonalności pompy ciepła. Jesteśmy po to, by pomagać i wspierać. Nie warto więc zwlekać z kontaktem z nami szczególnie wówczas, gdy kolejny sezon grzewczy jest tuż tuż.

Zalety pomp ciepła w Dębicy

Nieuciążliwa praca nowoczesnego systemu grzewczego.

Niezawodność działania mierzona w latach.

Nieskomplikowany montaż urządzenia.

Gwarancja zwrotu poniesionych kosztów inwestycyjnych w dość krótkim czasie.

Ekonomiczność na miarę czasów i potrzeb.

Praca w zgodzie z naturą – ekologia ponad wszystko.

Opinie o pompach ciepła w Dębicy

„Szukałem pompy ciepła generującej naprawdę małe koszty eksploatacji. Odkąd korzystam z powietrznej pompy ciepła śmiało stwierdzam, że to jest jedna z moich najlepszych inwestycji w ostatnich latach. Polecam wszystkim niezdecydowanym.”

„Kto by pomyślał, że możliwe staje się ekologiczne i skuteczne ogrzanie domu o metrażu 200 mkw. w cenie 500 zł miesięcznie w sezonie grzewczym? Mi się to udało, bo postawiłem na nowoczesną pompę ciepła w Dębicy.”

Masz pytania dotyczące pomp ciepła?

Z chęcią na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!