POMPY CIEPŁA OŚWIĘCIM

Innowacyjne i wysoce niezawodne, a przy tym pro ekonomiczne i ekologiczne. Takie są właśnie nowoczesne pompy ciepła w Oświęcimiu, dostępne zarówno pod postacią gruntowych pomp ciepła, jak i pomp ciepła powietrznych. Niezależnie od rodzaju, te innowacyjne systemy grzewcze działają w oparciu o pobieranie energii z naturalnych źródeł i zamienianiu dominujących tam niższych temperatur, w te zdecydowanie wyższe, dedykowane energii cieplnej. Nie samym jednak ciepłem energetycznym z natury są w stanie wyprodukować energię cieplną – konieczne staje się tu wsparcie elektryczności. Jak pokazuje praktyka jednak, pompy ciepła pozostają niezwykle ekonomicznym systemem grzewczym, bo przy wykorzystaniu zaledwie 1 kWh energii elektrycznej mogą wytworzyć nawet do 5 kWh ciepła. Taki rachunek staje się niezwykle interesujący dla wszystkich zainteresowanych, świadomych inwestorów. Szczególnie powietrzne pompy ciepła w Oświęcimiu dedykowane są nowopowstającym domom, jak i tym modernizowanym. Z uwagi na to, że wybierając powietrzną pompę ciepła nie trzeba wykonywać żadnych prac ziemnych, jej popularność stale rośnie. Oczywiście zainteresowanie gruntowymi pompami również jest dość duże, ale nie sprawdzi się tam, gdzie do dyspozycji monterów pozostaje niewielki obszar działki – do tego już dość mocno zabudowanej.

Gruntowe pompy ciepła

Gruntowa pompa ciepła Rotorua

Gruntowa pompa ciepła GSHP

Powietrzne pompy ciepła

Powietrzna pompa ciepła De Ditrich ALEZIO S V200

Powietrzna pompa ciepła De Ditrich ALEZIO S

Powietrzna pompa ciepła R32, YKF SPLIT

Powietrzna pompa ciepła Zubadan Mitsubishi Electric

Powietrzna pompa ciepła Ecodan Mitsubishi Electric

Obszar działania – Oświęcim

Aby poznać szczegółową i pełną ofertę asortymentu nowoczesnych pomp ciepła warto skontaktować się z naszą firmą. Działamy w 5 oddziałach w południowej Polsce. W Małopolsce zaś spotkać nas można nie tylko w Oświęcimiu, ale i w takich miastach jak Kraków, Bochnia, Krynica Górska, Tarnów, Myślenice, Nowy Sącz, Limanowa, Miechów, Nowy Targ, Olkusz czy Wadowice. Kontakt z nami polecamy przede wszystkim tym, którzy marzą o jak najbardziej optymalnym doborze pompy ciepła zarówno do możliwości technicznych budynku mieszkalnego, jak i realnych potrzeb wszystkich domowników. Od teraz możliwe jest niemal wszystko – a dostęp do komfortowych warunków mieszkalnych ceniony jest ponad wszystko.

Zalety pomp ciepła w Oświęcimiu

Duża dbałość o przyrodę i najbliższe otoczenie naturalne.

Wysoka efektywność pracy pompy niezależnie od warunków pogodowych.

Nieuciążliwy hałas towarzyszący pracy pompy ciepła.

Wysoki poziom bezobsługowości – ku wygodzie użytkowników.

Wysoki poziom bezpieczeństwa eksploatacji.

Ekonomiczność – dużo niższe rachunki za ogrzewanie w sezonie grzewczym.

Opinie o pompach ciepła w Oświęcimiu

„Odkąd usłyszeliśmy z mężem o możliwości montażu pompy ciepła przy naszym domu, szybko skontaktowaliśmy się z doradcą w Oświęcimiu. On właśnie nam doradził, że w przypadku naszego domu najlepiej sprawdzi się powietrzna pompa ciepła. Trafił w punkt – do tej pory cieszymy się pełnią funkcjonalności tejże pompy właśnie.”

„Co roku wyższe koszty ogrzewania metodami tradycyjnymi zdecydowanie mnie dobijały. Postanowiłem to zmienić i wybrać najlepszą alternatywę z możliwych. Trafiłem na pompy ciepła i przy nich zostaję. Tak efektywnych nowoczesnych systemów grzewczych wcześniej nie znałem!”

Masz pytania dotyczące pomp ciepła?

Z chęcią na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!