POMPY CIEPŁA OŚWIĘCIM

Innowacyjne i wysoce niezawodne, a przy tym pro ekonomiczne i ekologiczne. Takie są właśnie nowoczesne pompy ciepła w Oświęcimiu, dostępne zarówno pod postacią gruntowych pomp ciepła, jak i pomp ciepła powietrznych. Niezależnie od rodzaju, te innowacyjne systemy grzewcze działają w oparciu o pobieranie energii z naturalnych źródeł i zamienianiu dominujących tam niższych temperatur, w te zdecydowanie wyższe, dedykowane energii cieplnej. Nie samym jednak ciepłem energetycznym z natury są w stanie wyprodukować energię cieplną – konieczne staje się tu wsparcie elektryczności. Jak pokazuje praktyka jednak, pompy ciepła pozostają niezwykle ekonomicznym systemem grzewczym, bo przy wykorzystaniu zaledwie 1 kWh energii elektrycznej mogą wytworzyć nawet do 5 kWh ciepła. Taki rachunek staje się niezwykle interesujący dla wszystkich zainteresowanych, świadomych inwestorów. Szczególnie powietrzne pompy ciepła w Oświęcimiu dedykowane są nowopowstającym domom, jak i tym modernizowanym. Z uwagi na to, że wybierając powietrzną pompę ciepła nie trzeba wykonywać żadnych prac ziemnych, jej popularność stale rośnie. Oczywiście zainteresowanie gruntowymi pompami również jest dość duże, ale nie sprawdzi się tam, gdzie do dyspozycji monterów pozostaje niewielki obszar działki – do tego już dość mocno zabudowanej.

Pompy ciepła znajdujące się w naszej ofercie

Obszar działania – Oświęcim

Aby poznać szczegółową i pełną ofertę asortymentu nowoczesnych pomp ciepła warto skontaktować się z naszą firmą. Działamy w 5 oddziałach w południowej Polsce. W Małopolsce zaś spotkać nas można nie tylko w Oświęcimiu, ale i w takich miastach jak Kraków, Bochnia, Krynica Górska, Tarnów, Myślenice, Nowy Sącz, Limanowa, Miechów, Nowy Targ, Olkusz czy Wadowice. Kontakt z nami polecamy przede wszystkim tym, którzy marzą o jak najbardziej optymalnym doborze pompy ciepła zarówno do możliwości technicznych budynku mieszkalnego, jak i realnych potrzeb wszystkich domowników. Od teraz możliwe jest niemal wszystko – a dostęp do komfortowych warunków mieszkalnych ceniony jest ponad wszystko.

Zalety pomp ciepła w Oświęcimiu

Duża dbałość o przyrodę i najbliższe otoczenie naturalne.

Wysoka efektywność pracy pompy niezależnie od warunków pogodowych.

Nieuciążliwy hałas towarzyszący pracy pompy ciepła.

Wysoki poziom bezobsługowości – ku wygodzie użytkowników.

Wysoki poziom bezpieczeństwa eksploatacji.

Ekonomiczność – dużo niższe rachunki za ogrzewanie w sezonie grzewczym.

Opinie o pompach ciepła w Oświęcimiu

„Odkąd usłyszeliśmy z mężem o możliwości montażu pompy ciepła przy naszym domu, szybko skontaktowaliśmy się z doradcą w Oświęcimiu. On właśnie nam doradził, że w przypadku naszego domu najlepiej sprawdzi się powietrzna pompa ciepła. Trafił w punkt – do tej pory cieszymy się pełnią funkcjonalności tejże pompy właśnie.”

„Co roku wyższe koszty ogrzewania metodami tradycyjnymi zdecydowanie mnie dobijały. Postanowiłem to zmienić i wybrać najlepszą alternatywę z możliwych. Trafiłem na pompy ciepła i przy nich zostaję. Tak efektywnych nowoczesnych systemów grzewczych wcześniej nie znałem!”

Pompy ciepła SOFATH

Pracujemy z najlepszymi producentami. Zobacz, czym charakteryzuje się pompy ciepła firmy SOFATH.

Firma Sofath należy do firmy Dedietrich, która z kolei jest częścią jednej z największych grup specjalizującej się w branży grzewczej w Europie – BDR Thermea. W ofercie marki SOFATH znajdziesz kilka typoszeregów pomp ciepła: Caliane, Termeo, Lizea i BECT.

Sofath już od 34 lat produkuje pompy ciepła w oparciu o swoje unikalne rozwiązania technologiczne. W całej Europie jest już ponad 200 tysięcy instalacji ogrzewania wyposażonych w pompy ciepła SOFATH. Pracują w domach i obiektach przemysłowych, zapewniając komfort cieplny ich użytkownikom.

Rozwiązania te należą do jednych z najbardziej niezawodnych technologii grzewczych (żywotność sprężarki sięga nawet 20-25 lat). Pompy SOAFTH są również bardzo ekonomiczne – obniżają koszty ogrzewania nawet o ponad 50% w porównaniu do spalania oleju opałowego czy gazu. Charakteryzują się też cichą pracą, prostą obsługą i świetnym designem.

Zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą pomp ciepła. Pewnie zastanawiasz się, ile kosztuje pompa ciepła? Cennik zostanie dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Masz pytania dotyczące pomp ciepła?

Z chęcią na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!