POMPY CIEPŁA

Pompy ciepła zamieniają energię pochodzącą z powietrza, gruntu lub wody w ciepło, które ogrzeje Twój dom. Wykorzystaj moc energii odnawialnej.

Energia z natury

Bezpłatna energia pochodzącą z natury znacznie zmniejszy koszty ogrzewania Twojego domu. Pompa ciepła CWU pozwoli Ci efektywnie wykorzystać naturalne środowisko i uniezależnić się od paliw kopalnych. Dzięki temu rozwiązaniu aż 80% energii otrzymasz ze środowiska. Napęd systemu wymaga jedynie 20% energii. Z 1 kWh energii elektrycznej otrzymasz ok. 5 kWh energii cieplnej. Tyle oszczędności!

Pompa ciepła do CWU jest około 5 razy bardziej oszczędna niż grzałka elektryczna. W porównaniu z innymi nośnikami energii dostępnymi na polskim rynku pozwala zaoszczędzić aż nawet do 60% kosztów przeznaczonych na ogrzanie domu.

Zalety pomp ciepła

Pompa ciepła do ogrzewania domu to urządzenie, które docenisz od razu. Przekonaj się, dlaczego.

Wielofunkcyjność

Pompy cieplne posiadają wiele funkcji – w zimie grzeją, a latem zapewniają ochłodzenie.

Brak konieczności sterowania

Właściwie dobrana pompa CWU jest kompletnie bezobsługowa.

Dbałość o przyrodę

Pompa ciepła jest rozwiązaniem ekologicznym – korzystanie z niej następuje w zgodzie ze środowiskiem naturalnym.

Łatwy montaż

Instalacja pompy ciepła jest o wiele prostsza niż instalacja kotła centralnego ogrzewania.

Inwestycja, która się opłaca

Nawet najlepsze pompy ciepła nie kosztują majątku. Koszt pompy ciepła zwróci Ci się szybciej, niż myślisz.

Bezpieczeństwo

Pompy ciepła są najbezpieczniejszym sposobem ogrzewania domu – bez ryzyka wybuchu.

Pompy ciepła SOFATH

Pracujemy z najlepszymi producentami. Zobacz, czym charakteryzuje się pompy ciepła firmy SOFATH.

Firma Sofath należy do firmy Dedietrich, która z kolei jest częścią jednej z największych grup specjalizującej się w branży grzewczej w Europie – BDR Thermea. W ofercie marki SOFATH znajdziesz kilka typoszeregów pomp ciepła: Caliane, Termeo, Lizea i BECT.

Sofath już od 34 lat produkuje pompy ciepła w oparciu o swoje unikalne rozwiązania technologiczne. W całej Europie jest już ponad 200 tysięcy instalacji ogrzewania wyposażonych w pompy ciepła SOFATH. Pracują w domach i obiektach przemysłowych, zapewniając komfort cieplny ich użytkownikom.

Rozwiązania te należą do jednych z najbardziej niezawodnych technologii grzewczych (żywotność sprężarki sięga nawet 20-25 lat). Pompy SOAFTH są również bardzo ekonomiczne – obniżają koszty ogrzewania nawet o ponad 50% w porównaniu do spalania oleju opałowego czy gazu. Charakteryzują się też cichą pracą, prostą obsługą i świetnym designem.

Zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą pomp ciepła. Pewnie zastanawiasz się, ile kosztuje pompa ciepła? Cennik zostanie dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Do kogo kierowana jest nasza oferta pomp ciepła?

Swoją ofertę kierujemy głównie do osób, które budują bądź modernizują domki jednorodzinne lub obiekty komercyjne. Jesteś lub chcesz posiadać niezawodną, ekologiczną i tani w eksploatacji instalację to doskonale trafiłeś!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą pomp ciepła. Mamy 5 oddziałów w południowej Polsce, w których wyszkoleni pracownicy chętnie udzielą wyczerpujących wyjaśnień na temat pomp ciepła. Działamy w takich rejonach jak: Śląsk (Gliwice, Rybnik, Katowice, Tarnowskie Góry, Zabrze, Tychy, Pszczyna, Żywiec, Bielsko-Biała), Małopolska (Kraków, Tarnów, Nowy Targ, Nowy Sącz), Świętokrzyskie (Kielce, Busko – Zdrój, Sandomierz, Skarżysko Kamienna), Podkarpackie (Rzeszów, Krosno, Jasło, Dębica, Sanok, Przemyśl).

Pompy ciepła znajdujące się w naszej ofercie

Gruntowe pompy ciepła

Powietrzne pompy ciepła

Masz pytania dotyczące pomp ciepła?

Z chęcią na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!