POMPY CIEPŁA OPATÓW

Pompy ciepła uznawane są za jedne z najbardziej niezawodnych, a przy tym i nowoczesnych systemów grzewczych. Zainteresowanie inwestorów budzą tym, że są systemami wysoce ekologicznymi oraz generującymi duże oszczędności w kosztach ogrzewania. Do tego są niezwykle bezawaryjne i efektywne. Przez wielu pompy ciepła w Opatowie uznawane są za najbardziej niezawodne w dostarczaniu taniej i pewnej energii cieplnej wykorzystywanej do ogrzewania budynku mieszkalnego. A ile typów pomp ciepła znajdziemy dziś na rynku? Z pewnością będą to systemy grzewcze bazujące na pobieraniu energii ze źródeł naturalnych. Tu mowa nie tylko o gruncie czy powietrzu, ale także i wodzie. Standardem stają się więc systemy grzewcze takie jak gruntowe pompy ciepła, czy pompy ciepła powietrzne. O ich wysokiej efektywności i ekonomiczności działania decyduje korzystanie z bezpłatnie udostępnionej energii ze środowiska naturalnego – oto pompy ciepła, czerpiąc niskotemperaturową energię z natury, przeistaczają ją w energię wysokotemperaturową jedynie przy niewielkim udziale energii elektrycznej. W praktyce więc nawet 80% całkowitej energii pochodzić może z natury, przy czym 20% – z zastosowania energii elektrycznej właśnie. Pompy ciepła w Opatowie uznawane są dziś za jedne z najbardziej efektywnych i polecanych, nowoczesnych systemów grzewczych. Warto zainteresować się bliżej ich funkcjonalnością oraz postawić na wykorzystanie wielofunkcyjności – stworzone bowiem zostały po to, by generować oszczędności nie tylko finansowe, ale i te związane z wykorzystaniem zasobów środowiska naturalnego.

Pompy ciepła znajdujące się w naszej ofercie

Obszar działania – Opatów

Zapraszamy do poznania szerokiej oferty asortymentowej nowoczesnych pomp ciepła w naszej firmie. Działamy w 5 oddziałach w południowej Polsce. W Świętokrzyskiem znaleźć nas można nie tylko w Opatowie, ale i w takich miastach jak Kazimierza Wielka, Jędrzejów, Busko – Zdrój, Kielce, Końskie, Ostrowiec Świętokrzyski, Sandomierz, Skarżysko Kamienna i Staszów.

Zalety pomp ciepła w Opatowie

Ekologia ponad wszystko.

Łatwy montaż systemu grzewczego.

Wielofunkcyjność – możliwość grzania, jak i efektywnego chłodzenia wnętrz mieszkalnych.

Bezobsługowość kluczem do zapewnienia maksymalnej wygody użytkowania.

Zupełnie nieuciążliwa praca pompy ciepła.

Gwarancja zwrotu poniesionych kosztów inwestycyjnych.

Opinie o pompach ciepła w Opatowie

„Odkąd pompa ciepła nie jest zorientowana tylko i wyłącznie na dostarczanie ciepła, korzystam z jej szerszych funkcjonalności. Możliwość chłodzenia latem lub podgrzewania wody użytkowej są tym, o czym marzyłem. Wszystko w jednym systemie – idealnie!”

„Ogrzewanie ścienne i podłogowe nie byłoby tak idealnie zsynchronizowane, gdyby nie pompy ciepła. Odkąd znam ich zasadę działania, nigdy więcej nie wrócę do tradycyjnych metod grzewczych. Polecam tę ogromną niezawodność pomp ciepła!”

Pompy ciepła SOFATH

Pracujemy z najlepszymi producentami. Zobacz, czym charakteryzuje się pompy ciepła firmy SOFATH.

Firma Sofath należy do firmy Dedietrich, która z kolei jest częścią jednej z największych grup specjalizującej się w branży grzewczej w Europie – BDR Thermea. W ofercie marki SOFATH znajdziesz kilka typoszeregów pomp ciepła: Caliane, Termeo, Lizea i BECT.

Sofath już od 34 lat produkuje pompy ciepła w oparciu o swoje unikalne rozwiązania technologiczne. W całej Europie jest już ponad 200 tysięcy instalacji ogrzewania wyposażonych w pompy ciepła SOFATH. Pracują w domach i obiektach przemysłowych, zapewniając komfort cieplny ich użytkownikom.

Rozwiązania te należą do jednych z najbardziej niezawodnych technologii grzewczych (żywotność sprężarki sięga nawet 20-25 lat). Pompy SOAFTH są również bardzo ekonomiczne – obniżają koszty ogrzewania nawet o ponad 50% w porównaniu do spalania oleju opałowego czy gazu. Charakteryzują się też cichą pracą, prostą obsługą i świetnym designem.

Zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą pomp ciepła. Pewnie zastanawiasz się, ile kosztuje pompa ciepła? Cennik zostanie dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Masz pytania dotyczące pomp ciepła?

Z chęcią na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!