POMPY CIEPŁA NOWY TARG

60, 70, a nawet 80% – tyle oszczędzać można na kosztach ogrzewania wybierając nowoczesne i absolutnie niezawodne, a przy tym także bardzo ekologiczne pompy ciepła w Nowym Targu. Działanie tych innowacyjnych systemów grzewczych opiera się głównie o wykorzystanie naturalnych źródeł energii, a do efektywnej produkcji ciepła niezbędne pozostaje zaledwie niewielkie wsparcie energii elektrycznej. To wszystko w pełni nowoczesnej formule to prawdziwa gratka technologiczna dla wszystkich pasjonatów nowatorskich rozwiązań. Co więcej – rozwiązań wysoce ekologicznych, bo pompy ciepła w Nowym Targu, zarówno te gruntowe jak i powietrze, nie emitują żadnych zanieczyszczeń do środowiska naturalnego, a przy tym są także bardzo bezpieczne dla codziennej eksploatacji. Pompy ciepła w porównaniu do CWU są nawet około 5 razy bardziej oszczędne, niż tradycyjna grzałka elektryczna. Co więcej – wybierając te nowoczesne systemy grzewcze możemy szybko i skutecznie uniezależnić się od drożejących paliw kopalnych i zapewnić wszystkim domownikom dostęp do komfortowych warunków grzania dostępnych dodatkowo w bardzo przystępnej cenie. To się bardzo ceni w czasach, w których wszystko drożeje.

Pompy ciepła znajdujące się w naszej ofercie

Obszar działania – Nowy Targ

W ofercie naszej firmy znaleźć można nie tylko wysoce niezawodne pompy ciepła gruntowe, ale również i efektywnie działające powietrzne pompy ciepła. Aby jednak można było mówić o optymalnym ich doborze czy zaprogramowaniu, warto skontaktować się pracownikami naszej firmy. Jedynie fachowe i w pełni profesjonalne doradztwo jest w stanie sprawić, że oto będziemy mogli w pełni korzystać ze wszystkich funkcjonalności pompy ciepła i cieszyć się jej efektywną pracę niezależnie od panujących warunków atmosferycznych.

Oddziały naszej firmy znaleźć można w południowej Polsce. Na terenie Małopolski działamy zaś nie tylko w Nowym Targu, ale i w takich miastach jak: Kraków, Bochnia, Krynica Górska, Tarnów, Myślenice, Nowy Sącz, Limanowa, Miechów, Olkusz, Oświęcim czy Wadowice.

Zalety pomp ciepła w Nowym Targu

Cicha praca pompy ciepła.

Wysoka ekologiczność systemów grzewczych.

Bezobsługowość optymalnie programowej pompy ciepła.

Zaawansowane techniki umożliwiające także podgrzanie wody użytkowej.

Maksymalny poziom bezpieczeństwa eksploatacji.

Wysoka bezawaryjność systemowa.

Opinie o pompach ciepła w Nowym Targu

„Szukaliśmy z żoną najlepszej alternatywy dla tradycyjnych metod grzewczych. Trafiliśmy na nowoczesne pompy ciepła i przy nich zostaliśmy. Już od dwóch lat korzystamy z naszej powietrznej pompy ciepła i tylko liczymy zyski na oszczędnościach za ogrzewanie. Polecamy!”

„Doskonałej jakości systemy grzewcze w nowoczesnej odsłonie – takie mogą być tylko pompy ciepła. Najlepiej od sprawdzonego producenta – na takiego właśnie trafiłem. Polecam wszystkim niezdecydowanym – kontakt z doświadczonym doradcą ułatwi podjęcie dobrego wyboru.”

Pompy ciepła SOFATH

Pracujemy z najlepszymi producentami. Zobacz, czym charakteryzuje się pompy ciepła firmy SOFATH.

Firma Sofath należy do firmy Dedietrich, która z kolei jest częścią jednej z największych grup specjalizującej się w branży grzewczej w Europie – BDR Thermea. W ofercie marki SOFATH znajdziesz kilka typoszeregów pomp ciepła: Caliane, Termeo, Lizea i BECT.

Sofath już od 34 lat produkuje pompy ciepła w oparciu o swoje unikalne rozwiązania technologiczne. W całej Europie jest już ponad 200 tysięcy instalacji ogrzewania wyposażonych w pompy ciepła SOFATH. Pracują w domach i obiektach przemysłowych, zapewniając komfort cieplny ich użytkownikom.

Rozwiązania te należą do jednych z najbardziej niezawodnych technologii grzewczych (żywotność sprężarki sięga nawet 20-25 lat). Pompy SOAFTH są również bardzo ekonomiczne – obniżają koszty ogrzewania nawet o ponad 50% w porównaniu do spalania oleju opałowego czy gazu. Charakteryzują się też cichą pracą, prostą obsługą i świetnym designem.

Zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą pomp ciepła. Pewnie zastanawiasz się, ile kosztuje pompa ciepła? Cennik zostanie dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Masz pytania dotyczące pomp ciepła?

Z chęcią na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!