POMPY CIEPŁA NOWY TARG

60, 70, a nawet 80% – tyle oszczędzać można na kosztach ogrzewania wybierając nowoczesne i absolutnie niezawodne, a przy tym także bardzo ekologiczne pompy ciepła w Nowym Targu. Działanie tych innowacyjnych systemów grzewczych opiera się głównie o wykorzystanie naturalnych źródeł energii, a do efektywnej produkcji ciepła niezbędne pozostaje zaledwie niewielkie wsparcie energii elektrycznej. To wszystko w pełni nowoczesnej formule to prawdziwa gratka technologiczna dla wszystkich pasjonatów nowatorskich rozwiązań. Co więcej – rozwiązań wysoce ekologicznych, bo pompy ciepła w Nowym Targu, zarówno te gruntowe jak i powietrze, nie emitują żadnych zanieczyszczeń do środowiska naturalnego, a przy tym są także bardzo bezpieczne dla codziennej eksploatacji. Pompy ciepła w porównaniu do CWU są nawet około 5 razy bardziej oszczędne, niż tradycyjna grzałka elektryczna. Co więcej – wybierając te nowoczesne systemy grzewcze możemy szybko i skutecznie uniezależnić się od drożejących paliw kopalnych i zapewnić wszystkim domownikom dostęp do komfortowych warunków grzania dostępnych dodatkowo w bardzo przystępnej cenie. To się bardzo ceni w czasach, w których wszystko drożeje.

Gruntowe pompy ciepła

Gruntowa pompa ciepła Rotorua

Gruntowa pompa ciepła GSHP

Powietrzne pompy ciepła

Powietrzna pompa ciepła De Ditrich ALEZIO S V200

Powietrzna pompa ciepła De Ditrich ALEZIO S

Powietrzna pompa ciepła R32, YKF SPLIT

Powietrzna pompa ciepła Zubadan Mitsubishi Electric

Powietrzna pompa ciepła Ecodan Mitsubishi Electric

Obszar działania – Nowy Targ

W ofercie naszej firmy znaleźć można nie tylko wysoce niezawodne pompy ciepła gruntowe, ale również i efektywnie działające powietrzne pompy ciepła. Aby jednak można było mówić o optymalnym ich doborze czy zaprogramowaniu, warto skontaktować się pracownikami naszej firmy. Jedynie fachowe i w pełni profesjonalne doradztwo jest w stanie sprawić, że oto będziemy mogli w pełni korzystać ze wszystkich funkcjonalności pompy ciepła i cieszyć się jej efektywną pracę niezależnie od panujących warunków atmosferycznych.

Oddziały naszej firmy znaleźć można w południowej Polsce. Na terenie Małopolski działamy zaś nie tylko w Nowym Targu, ale i w takich miastach jak: Kraków, Bochnia, Krynica Górska, Tarnów, Myślenice, Nowy Sącz, Limanowa, Miechów, Olkusz, Oświęcim czy Wadowice.

Zalety pomp ciepła w Nowym Targu

Cicha praca pompy ciepła.

Wysoka ekologiczność systemów grzewczych.

Bezobsługowość optymalnie programowej pompy ciepła.

Zaawansowane techniki umożliwiające także podgrzanie wody użytkowej.

Maksymalny poziom bezpieczeństwa eksploatacji.

Wysoka bezawaryjność systemowa.

Opinie o pompach ciepła w Nowym Targu

„Szukaliśmy z żoną najlepszej alternatywy dla tradycyjnych metod grzewczych. Trafiliśmy na nowoczesne pompy ciepła i przy nich zostaliśmy. Już od dwóch lat korzystamy z naszej powietrznej pompy ciepła i tylko liczymy zyski na oszczędnościach za ogrzewanie. Polecamy!”

„Doskonałej jakości systemy grzewcze w nowoczesnej odsłonie – takie mogą być tylko pompy ciepła. Najlepiej od sprawdzonego producenta – na takiego właśnie trafiłem. Polecam wszystkim niezdecydowanym – kontakt z doświadczonym doradcą ułatwi podjęcie dobrego wyboru.”

Masz pytania dotyczące pomp ciepła?

Z chęcią na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!