POMPY CIEPŁA SANOK

Pompy ciepła są coraz bardziej znane, popularne i chętnie wybierane. Nic w tym dziwnego. Uznawane są w branży za wysoce niezawodne, ekologiczne i bardzo ekonomiczne systemy grzewcze. Na takie właśnie warto postawić, decydując się na wprowadzenie innowacyjności do codziennego życia. Do tego chcąc żyć w maksymalnej zgodzie z naturą, właśnie z jej niewyczerpalnych i odnawialnych źródeł warto korzystać. Pompy ciepła działają bowiem w oparciu o wykorzystanie zasobów naturalnych i ich energii. Tę niskotemperaturową energię czerpaną z gruntu, wody lub powietrza, przy wykorzystaniu niewielkiej dawki elektryczności, zamienia się z powodzeniem na energię cieplną. A o wysokiej efektywności pracy tych nowoczesnych systemów grzewczych decyduje możliwość wyprodukowania nawet 80% energii pochodzącej z natury, przy minimalnym zaledwie wsparciu elektryczności, sięgającym poziomu 20%. W praktyce więc można mówić o wytworzeniu nawet 5 kWh energii cieplnej przy wykorzystaniu jedynie… 1 kWh energii elektrycznej. Tyle oszczędności mieścić się może odtąd wyłącznie w jednej inwestycji! Tradycyjne metody grzewcze w porównaniu z nowoczesnymi pompami ciepła w Sanoku pozostają daleko w tyle. Możliwość wykorzystania energii bezpłatnie dostępnej w naturze doceniają głównie ci inwestorzy, którzy chcą żyć ekologicznie i ekonomicznie zarazem, czerpiąc energię wyłącznie z odnawialnych źródeł środowiska naturalnego.

Gruntowe pompy ciepła

Gruntowa pompa ciepła Rotorua

Gruntowa pompa ciepła GSHP

Powietrzne pompy ciepła

Powietrzna pompa ciepła De Ditrich ALEZIO S V200

Powietrzna pompa ciepła De Ditrich ALEZIO S

Powietrzna pompa ciepła R32, YKF SPLIT

Powietrzna pompa ciepła Zubadan Mitsubishi Electric

Powietrzna pompa ciepła Ecodan Mitsubishi Electric

Obszar działania – Sanok

W ofercie naszej firmy znaleźć można niezawodne gruntowe pompy ciepła, jak i pompy ciepła powietrzne. Wszystkie stworzone zostały z myślą o zapewnieniu jak najbardziej komfortowych warunków użytkowania – niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. O szerokich zaletach pomp ciepła w Sanoku oraz możliwościach ich montażu warto porozmawiać z doświadczonymi specjalistami z branży. Takich zatrudniamy w naszej firmie.

W południowej Polsce działamy w 5 oddziałach. W Podkarpackiem zaś znaleźć nas można nie tylko w Sanoku, ale i w takich miastach jak Rzeszów, Dębica, Krosno, Przemyśl czy Jasło. Zapraszamy do kontaktu, bo właśnie u nas dokonać można najlepszej inwestycji w doborze pompy ciepła z możliwych!

Zalety pomp ciepła w Sanoku

Wysoka bezawaryjność systemu grzewczego.

Wielofunkcyjność – możliwość grzania, chłodzenia, jak i podgrzewania wody użytkowej.

Cicha, zupełnie nieuciążliwa praca systemu grzewczego.

Komfort użytkowania bez konieczności zaangażowania ze strony użytkownika.

Gwarancja szybkiego zwrotu poniesionych kosztów inwestycyjnych.

Eksploatacja w zgodzie z naturą.

Opinie o pompach ciepła w Sanoku

„Szukaliśmy z żoną alternatywy dla drogich gazów kopalnych. Postawiliśmy na powietrzną pompę ciepła i nie mogliśmy dokonać lepszego wyboru. Teraz korzystamy z ciepła i nie martwimy się już o wysokie rachunki w sezonie grzewczym!”

„Pompa ciepła to idealne rozwiązanie także do modernizowanych budynków. Przekonałem się o tym na własnym przykładzie. Zaproponowana przez was pompa ciepła gruntowa sprawdziła się idealnie. Polecam!”

Masz pytania dotyczące pomp ciepła?

Z chęcią na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!