POMPY CIEPŁA MYŚLENICE

Pompy ciepła w Myślenicach to jedne z najbardziej niezawodnych, efektywnie działających, a do tego również ekologicznych sposobów na to, by zapewnić we wnętrz własnego domu pożądany poziom ciepła. Nie oszukujmy się – komfortowe temperatury w ulubionych czterech ścianach własnego „M” to ogromny komfort wówczas, gdy temperatura na zewnątrz spada dużo poniżej zera, a my chcemy zapewnić wszystkim domownikom możliwie jak najbardziej komfortowe warunki przebywania w zaciszu domowego wnętrza. Co sprawia, że nowoczesne pompy ciepła w Myślenicach są wybierane tak często? To przede wszystkim wiele korzyści związanych z ich eksploatacją. Te innowacyjne systemy grzewcze działają w oparciu o wykorzystanie energii zgromadzonej w naturze. Pompy ciepła korzystać będą więc zarówno z zasobów wodnych, powietrznych, jak i gruntowych. Dlatego też w ofercie naszej firmy znaleźć można niezawodne gruntowe pompy ciepła, jak i pompy ciepła powietrzne. Wszystkie skonstruowane są tak solidnie i przemyślanie, że gwarantować będą bezawaryjną, wieloletnią eksploatację oraz dostęp do najbardziej komfortowych warunków grzania – tych preferowanych przez inwestorów. Praktyka pokazuje, że do efektywnej pracy pompa ciepła potrzebuje nie tylko dostępu do energii pochodzącej z natury, ale i energii elektrycznej, która napędzać będzie wmontowaną w pompie ciepła sprężarkę. Przekonać się można, że oto nowoczesne pompy ciepła w Myślenicach mogą pobierać nawet 70 -80 % energii z natury, wspomagając się zaledwie 30 – 20% energii elektrycznej. Praktyka pokazuje, że nawet 5 kWh energii cieplnej powstać może więc z zaledwie 1 kWh energii pobranej ze źródła elektrycznego.

Gruntowe pompy ciepła

Gruntowa pompa ciepła Rotorua

Gruntowa pompa ciepła GSHP

Powietrzne pompy ciepła

Powietrzna pompa ciepła De Ditrich ALEZIO S V200

Powietrzna pompa ciepła De Ditrich ALEZIO S

Powietrzna pompa ciepła R32, YKF SPLIT

Powietrzna pompa ciepła Zubadan Mitsubishi Electric

Powietrzna pompa ciepła Ecodan Mitsubishi Electric

Obszar działania – Myślenice

Zapraszamy do poznania szerokiego asortymentu pomp ciepła w Małopolsce. W południowej Polsce nasze oddziały firmowe znaleźć można nie tylko w Myślenicach, ale również w takich miastach jak: Kraków, Bochnia, Krynica Górska, Tarnów, Nowy Targ, Nowy Sącz, Limanowa, Miechów, Oświęcim czy Wadowice. Zapraszamy do kontaktu, bo właśnie u nas otrzymać można pełne wsparcie merytoryczne, techniczne i doradcze w zakresie doboru i zakupu najlepszych pomp ciepła właśnie.

Zalety pomp ciepła w Myślenicach

Doskonała alternatywa dla tradycyjnych metod grzewczych.

Nieuciążliwy poziom hałasu podczas pracy urządzenia.

Duża ekonomiczność – koszty ogrzewania obniżone nawet o 50%.

Uniezależnienie się od drożejących paliw kopalnych.

Wysoka bezawaryjność.

Wielofunkcyjność – możliwość grzania lub chłodzenia.

Opinie o pompach ciepła w Myślenicach

„Odkąd korzystamy z funkcjonalności pompy ciepła, koszty ogrzewania zdecydowanie spadły. Taka inwestycja naprawdę się opłaca.”

„Nie byłem pewien, czy gruntowa pompa ciepła sprawdzi się w moim domu. Jak się okazało, trafiłem w 10-tkę, bo pompa ciepła była idealnie dopasowana do moich potrzeb. Jednak ci doradcy znają się na rzeczy. Polecam!”

Masz pytania dotyczące pomp ciepła?

Z chęcią na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!