POMPY CIEPŁA KRYNICA GÓRSKA

Innowacyjne pompy ciepła w Małopolsce cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Wszystko z uwagi na to, że te nowoczesne urządzenia grzewcze zorientowane są przede wszystkim na efektywne wykorzystywanie energii pochodzącej z natury. A na takie rozwiązania znajdzie się naprawdę wielu entuzjastów – ci kierowani proekologicznością zdecydują się właśnie na zakup takiej polecanej pompy ciepła w Krynicy Górskiej. W ofercie firmowej znaleźć można nie tylko pompy ciepła powietrzne, ale i gruntowe pompy ciepła. I choć te drugie wymagać będą nieco większych nakładów pracy fizycznej, oba rozwiązania sprawdzą się znakomicie. Jak się okazuje bowiem, nowoczesne pompy ciepła w Krynicy Górskiej do wyprodukowania energii cieplnej potrzebować będą zaledwie 20% energii elektrycznej, a pozostałe 80% pobiorą znikąd indziej, jak ze środowiska naturalnego. Jak pokazują to liczby w przeniesieniu na odnośnik do 1 kWh? Jedynie tyle właśnie energii elektrycznej jest na tyle wystarczające, by wyprodukować blisko 5 kWh energii cieplnej. Liczby mówią same za siebie i kierują uwagę inwestorów w kierunku ogromnych oszczędności ekonomicznych.

Gruntowe pompy ciepła

Gruntowa pompa ciepła Rotorua

Gruntowa pompa ciepła GSHP

Powietrzne pompy ciepła

Powietrzna pompa ciepła De Ditrich ALEZIO S V200

Powietrzna pompa ciepła De Ditrich ALEZIO S

Powietrzna pompa ciepła R32, YKF SPLIT

Powietrzna pompa ciepła Zubadan Mitsubishi Electric

Powietrzna pompa ciepła Ecodan Mitsubishi Electric

Obszar działania – Krynica Górska

Pompy ciepła w Krynicy Górskiej bazują głównie na wykorzystaniu energii odnawialnej. Pozostają więc rozwiązaniem bardzo ekologicznym – nie emitując żadnych zanieczyszczeń do środowiska, uznawane są również za urządzenia wysoce niezawodne w działaniu i niekłopotliwe w codziennej eksploatacji. Nikogo dziwić więc nie powinno stale rosnące zainteresowanie ich zakupem czy montażem.

Żeby móc jednak poznać w pełni kompleksową i szeroką ofertę naszej firmy, warto wybrać się do któregoś z jej oddziałów funkcjonujących w południowej Polsce. Na terenie Małopolski zaś działamy nie tylko w Krynicy Górskiej, ale i w takich miastach jak: Bochnia, Kraków, Tarnów, Nowy Targ, Nowy Sącz, Limanowa, Miechów, Myślenice, Oświęcim czy Wadowice. Z oferty, doradztwa czy wsparcia technicznego dostępnego u nas, zawsze warto skorzystać – szczególnie zaś wówczas, gdy naszym marzeniem pozostaje dokonanie jak najlepszej inwestycji w zakup pompy ciepła z możliwych.

Zalety pomp ciepła w Krynicy Górskiej

Najwyższa efektywność działania niezależnie od warunków atmosferycznych.

Wysoka bezawaryjność pompy ciepła.

Ekologia z najwyższej półki.

Duże oszczędności finansowe na kosztach ogrzewania.

Nieskomplikowany montaż urządzenia.

Wygoda eksploatacji gdy nie trzeba dbać o zapasy opału.

Opinie o pompach ciepła w Krynicy Górskiej

„Zawsze drogie było mi środowisko naturalne i nigdy nie chciałem dodatkowo go zanieczyszczać. Odkąd natknąłem się na niezawodne i wysoce ekologiczne pompy ciepła, nie wyobrażam sobie ogrzewania domu w żaden inny sposób. Polecam pompy ciepła wszystkim zwolennikom ekologii właśnie.”

„Jak dla mnie pompy ciepła to urządzenia na miarę czasów – od tej pory korzystać z nich zimą, jak i latem. Zimą niezwykle skutecznie grzeją, a latem… chłodzą niczym najnowocześniejszy klimatyzator. Takie rozwiązania lubię!”

Masz pytania dotyczące pomp ciepła?

Z chęcią na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!