POMPY CIEPŁA PRZEMYŚL

Bezpłatna energia pochodząca z natury jest rozwiązaniem wysoce ekologicznym i ekonomicznym. Nic dziwnego więc w tym, że pompy ciepła w Przemyślu cieszą się tak dużym zainteresowaniem wśród współczesnych inwestorów. Zaliczane są bowiem do wysoce efektywnych i nowoczesnych systemów grzewczych, a przy tym nie wymagają też dużego zaangażowania ze strony użytkowników. Wystarczy że zostaną odpowiednio zaprogramowane i można w pełni korzystać z ich funkcjonalności. Jak działają nowoczesne pompy ciepła? Pobierają one niskotemperaturową energię z zasobów naturalnych – czyli z wody, gruntu lub powietrza. Następnie w wyniku współdziałania z energią elektryczną przetwarzają tę energię na wysokotemperaturowe ciepło, którym z powodzeniem można ogrzewać budynki mieszkalne. O wysokim poziomie efektywnej pracy takiej pompy ciepła decydują też duże oszczędności w kosztach ogrzewania. Możliwe staje się bowiem wyprodukowanie przez pompę ciepła nawet 5 kWh energii cieplnej przy wykorzystaniu zaledwie 1 kWh energii elektrycznej. Ten przykład pokazuje, jak wielkich oszczędności dokonać można wybierając inwestycję w zakup nowoczesnej pompy ciepła właśnie. Móc wykorzystać moc energii odnawialnej to prawdziwa gratka dla wszystkich tych, którzy myślą perspektywicznie i chcą rozpocząć nowy sezon grzewczy z oszczędnościami na miarę czasów. Inwestycja w zakup pompy ciepła w Przemyślu będzie więc pomysłem co najmniej trafionym w 10-tkę. Warto poznać wszelkie możliwości oferowane zarówno przez gruntowe pompy ciepła, jak i pompy ciepła powietrzne. Umożliwiają wykorzystanie odnawialnych źródeł energii do ogrzewania pomieszczeń, ciepłej wody pompami ciepła.

 

Gruntowe pompy ciepła

Gruntowa pompa ciepła Rotorua

Gruntowa pompa ciepła GSHP

Powietrzne pompy ciepła

Powietrzna pompa ciepła De Ditrich ALEZIO S V200

Powietrzna pompa ciepła De Ditrich ALEZIO S

Powietrzna pompa ciepła R32, YKF SPLIT

Powietrzna pompa ciepła Zubadan Mitsubishi Electric

Powietrzna pompa ciepła Ecodan Mitsubishi Electric

Obszar działania – Przemyśl

Zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą pomp ciepła dostępną w naszej firmie. Działamy w 5 oddziałach w południowej Polsce. W Podkarpackiem zaś spotkać nas można nie tylko w Przemyślu, ale i w takich miastach jak Rzeszów, Dębica, Krosno, Sanok czy Jasło. Oferujemy kompleksowe doradztwo merytoryczne, jak i techniczne. Jesteśmy po to by sprawiać, że dokonany przez Państwa wybór pompy ciepła będzie najlepszym z możliwych.

Zalety pomp ciepła w Przemyślu

Wielofunkcyjność systemów grzewczych.

Wysoka niezawodność eksploatacji.

Cicha praca systemów grzewczych.

Gwarancja zwrotu kosztów inwestycji już po kilku latach.

Ogromne oszczędności w kosztach ogrzewania.

Pełna niezależność od drogich paliw kopalnych.

Opinie o pompach ciepła w Przemyślu

„Zawsze chciałem żyć w zgodzie z naturą. Nie przypuszczałem, że to będzie takie proste. Wystarczyło, że zamontowałem tuż przy domu pompę ciepła i teraz wiem, że mogę cieszyć się stałą dostawą super ciepła, a na tym wszystkim nie traci środowisko naturalne. To jest moc!”

„Długo dojrzewałem do podjęcia ostatecznej decyzji o montażu pompy ciepła. Przekonali mnie jednak wasi specjaliści i muszę przyznać im rację – tak niezawodnego systemu grzewczego jak gruntowa pompa ciepła nie widziałem dotąd. Dziękuję!”

Masz pytania dotyczące pomp ciepła?

Z chęcią na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!