POMPY CIEPŁA PRZEMYŚL

Bezpłatna energia pochodząca z natury jest rozwiązaniem wysoce ekologicznym i ekonomicznym. Nic dziwnego więc w tym, że pompy ciepła w Przemyślu cieszą się tak dużym zainteresowaniem wśród współczesnych inwestorów. Zaliczane są bowiem do wysoce efektywnych i nowoczesnych systemów grzewczych, a przy tym nie wymagają też dużego zaangażowania ze strony użytkowników. Wystarczy że zostaną odpowiednio zaprogramowane i można w pełni korzystać z ich funkcjonalności. Jak działają nowoczesne pompy ciepła? Pobierają one niskotemperaturową energię z zasobów naturalnych – czyli z wody, gruntu lub powietrza. Następnie w wyniku współdziałania z energią elektryczną przetwarzają tę energię na wysokotemperaturowe ciepło, którym z powodzeniem można ogrzewać budynki mieszkalne. O wysokim poziomie efektywnej pracy takiej pompy ciepła decydują też duże oszczędności w kosztach ogrzewania. Możliwe staje się bowiem wyprodukowanie przez pompę ciepła nawet 5 kWh energii cieplnej przy wykorzystaniu zaledwie 1 kWh energii elektrycznej. Ten przykład pokazuje, jak wielkich oszczędności dokonać można wybierając inwestycję w zakup nowoczesnej pompy ciepła właśnie. Móc wykorzystać moc energii odnawialnej to prawdziwa gratka dla wszystkich tych, którzy myślą perspektywicznie i chcą rozpocząć nowy sezon grzewczy z oszczędnościami na miarę czasów. Inwestycja w zakup pompy ciepła w Przemyślu będzie więc pomysłem co najmniej trafionym w 10-tkę. Warto poznać wszelkie możliwości oferowane zarówno przez gruntowe pompy ciepła, jak i pompy ciepła powietrzne. Umożliwiają wykorzystanie odnawialnych źródeł energii do ogrzewania pomieszczeń, ciepłej wody pompami ciepła.

 

Pompy ciepła znajdujące się w naszej ofercie

Obszar działania – Przemyśl

Zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą pomp ciepła dostępną w naszej firmie. Działamy w 5 oddziałach w południowej Polsce. W Podkarpackiem zaś spotkać nas można nie tylko w Przemyślu, ale i w takich miastach jak Rzeszów, Dębica, Krosno, Sanok czy Jasło. Oferujemy kompleksowe doradztwo merytoryczne, jak i techniczne. Jesteśmy po to by sprawiać, że dokonany przez Państwa wybór pompy ciepła będzie najlepszym z możliwych.

Zalety pomp ciepła w Przemyślu

Wielofunkcyjność systemów grzewczych.

Wysoka niezawodność eksploatacji.

Cicha praca systemów grzewczych.

Gwarancja zwrotu kosztów inwestycji już po kilku latach.

Ogromne oszczędności w kosztach ogrzewania.

Pełna niezależność od drogich paliw kopalnych.

Opinie o pompach ciepła w Przemyślu

„Zawsze chciałem żyć w zgodzie z naturą. Nie przypuszczałem, że to będzie takie proste. Wystarczyło, że zamontowałem tuż przy domu pompę ciepła i teraz wiem, że mogę cieszyć się stałą dostawą super ciepła, a na tym wszystkim nie traci środowisko naturalne. To jest moc!”

„Długo dojrzewałem do podjęcia ostatecznej decyzji o montażu pompy ciepła. Przekonali mnie jednak wasi specjaliści i muszę przyznać im rację – tak niezawodnego systemu grzewczego jak gruntowa pompa ciepła nie widziałem dotąd. Dziękuję!”

Pompy ciepła SOFATH

Pracujemy z najlepszymi producentami. Zobacz, czym charakteryzuje się pompy ciepła firmy SOFATH.

Firma Sofath należy do firmy Dedietrich, która z kolei jest częścią jednej z największych grup specjalizującej się w branży grzewczej w Europie – BDR Thermea. W ofercie marki SOFATH znajdziesz kilka typoszeregów pomp ciepła: Caliane, Termeo, Lizea i BECT.

Sofath już od 34 lat produkuje pompy ciepła w oparciu o swoje unikalne rozwiązania technologiczne. W całej Europie jest już ponad 200 tysięcy instalacji ogrzewania wyposażonych w pompy ciepła SOFATH. Pracują w domach i obiektach przemysłowych, zapewniając komfort cieplny ich użytkownikom.

Rozwiązania te należą do jednych z najbardziej niezawodnych technologii grzewczych (żywotność sprężarki sięga nawet 20-25 lat). Pompy SOAFTH są również bardzo ekonomiczne – obniżają koszty ogrzewania nawet o ponad 50% w porównaniu do spalania oleju opałowego czy gazu. Charakteryzują się też cichą pracą, prostą obsługą i świetnym designem.

Zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą pomp ciepła. Pewnie zastanawiasz się, ile kosztuje pompa ciepła? Cennik zostanie dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Masz pytania dotyczące pomp ciepła?

Z chęcią na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową!